Taśmy

TAŚMY - SZEROKA OFERTA

 
Taśmy to cały ekosystem produktów, na który składa się szereg produktów o różnym zastosowaniu oraz materiale, z którego zostały wykonane. Najbardziej rozpowszechnione są taśmy klejące biurowe, które od dziesiątek lat pomagają w pracy wszędzie tam, gdzie potrzebne jest szybkie i zdecydowane działanie. Zarówno taśma biurowa, jak i taśmy specjalistyczne może występować w najróżniejszych kolorach, ale przyjęło się, że najpopularniejszym wariantem jest ten przezroczysty. Wśród taśm malarskich zwykle jest to biały lub ciemno biały, zaś w taśmach pakowych najczęściej spotkamy się z kolorem brązowym lub ciemno żółtym.
 

AKCESORIA NIEZBĘDNE DO TAŚM

 
Wokół taśm biurowych powstał też cały segment rynku urządzeń do ich łatwego i szybkiego użycia. W przypadku taśm pakowych istnieje wiele rodzajów dyspenserów ręcznych, dzięki którym owijanie pakowanego produktu nie wymaga wysiłku, a kontrola wybranej ilości taśmy jest łatwa i intuicyjna. To duże ułatwienie dla osób pracujących chociażby na magazynie, gdzie praca musi odbywać się płynnie, przez co nie ma przestojów. Produkty te bardzo często mają funkcję rączki na szczycie, gdzie znajdują się rolki na których umieszczona jest taśma oraz miejsce do jej transmisji i przycięcia. 
 
Używanie takich urządzeń pozwala niemal dziesięciokrotnie przyspieszyć proces pakowania oraz zaoszczędzić mnóstwo taśmy biurowej, której nie musimy marnować na próby odpowiedniego jej odmierzenia czy ucięcia. To także wielka zaleta dyspenserów do taśm. Urządzenia te używane są także w biurach. Mają jednak formę znacznie prostszą i bardziej pasującą do specyfiki prac biurowych. Przeważnie podajniki do taśmy klejącej to stojący, prosty element ze swego rodzaju szpulą, na którą nakłada się taśmę biurową o odpowiednim rozmiarze, pasującym do dyspensera. Należy wysunąć kawałek listka, by móc założyć go pod ostrze. To dzięki niemu jednym szybkim ruchem można oderwać równo zakończony kawałek taśmy biurowej.
 

TAŚMY - WIELE ZASTOSOWAŃ 


Prace montażowe oraz prace malarskie nie obejdą się bez użycia taśm montażowych czy malarskich. Wielokrotnie nie zdajemy sobie nawet sprawy z tego, jak często używamy w domu taśm. Przydają się podczas klejenia kartonu do wysyłki, zapakowania nieużywanych rzeczy w pudła i ukrycie ich w piwnicy, czy też garażu. Zastępują one skomplikowane narzędzia oraz pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Nie inaczej jest z taśmami biurowymi, choć do takich czynności używa się jej więcej, ze względu na małą szerokość.
 
Po co wiercić w ścianie, jeśli z powodzeniem można użyć mocnej taśmy dwustronnej? Są one naprawdę wytrzymałe i niezwykle powszechne w użyciu. Nie ma potrzeby wydawania setek złotych na środki czyszczące, skoro wystarczy użyć taśmy malarskiej. Odpowiednio użyta (na przykład naklejona na framugę, by nie zamalować jej farbą) zabezpieczy miejsce pracy. Oczywiście do tych wszystkich czynności można również wykorzystać taśmę klejącą przezroczystą biurową, jednakże ze względu na przepuszczanie kolorów może się to okazać zbyt ryzykowne.
 

Taśma do biura


Wśród szerokiej kategorii produktów, za jaką niewątpliwie można uznać artykuły biurowe wiele można uznać za niezbędne. Co równie istotne, przydadzą się one nie tylko w miejscu pracy, lecz także w codziennych domowych obowiązkach.
 
Taśmy biurowe są chyba na czele listy takich produktów. Dzieci wykorzystają je do zabawy i klejenie różnych masek, czy w łączeniu kilku kartek papieru a4 celem zrobienia mapy do zabawy. Ze względu na przeróżne warianty tego artykułu możliwości jest naprawdę bez liku. Najczęściej najpopularniejszym modelem, po tradycyjnej wersji, jest taśma dwustronna biurowa. Nie ma ona unosu jak haczyki i uchwyty na ścianę, toteż nie utrzyma zbyt długo obrazu na ścianie. Jednakże sprawdza się perfekcyjnie w łączeniu mniejszych i lżejszych elementów.
 
W hurtowni artykułów biurowych Biurfan znajdą Państwo bogaty wybór taśm biurowych, ale nie tylko. W sprzedaży spotkać można przeróżne możliwości od tych najbardziej popularnych przezroczystych, po taśmy malarskie, montażowe. Nie brak również pomocnych urządzeń w obsłudze tych produktów, jak na przykład dyspensery. Te także dostępne są w różnych wariantach - od kolorowych, z zabawnymi kształtami, po takie, które z pewnością odnajdą się w każdym miejscu korzystającym z taśmy klejącej biurowej.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie