Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Taśmy specjalistyczne

TAŚMY DO ZADAŃ SPECJALNYCH


Taśmy klejące dawno przestały służyć jedynie w biurach. Inne branże dość szybko zauważyły, że ten produkt ma ogromny potencjał do tego, aby być modyfikowanym i używanym w warsztatach, na budowach, w transporcie czy po prostu w domu. To wszystko nazywa się potocznie taśmami specjalistycznymi.
 
Najdynamiczniej rozwinęły się warianty taśmy pakowej, wykorzystywanej do zabezpieczenia przesyłek, ale równie popularne stały się specjalistyczne taśmy samoprzylepne oraz taśmy malarskie, niezbędne podczas każdego remontu. Taśmy pakowe to nieodłączny element wyposażenia każdego sklepu, który prowadzi sprzedaż wysyłkową, ale także hurtowni czy magazynów. Te specyficzne taśmy specjalistyczne przydają się w każdej ilości i wielu miejscach.
 

MOCNA TAŚMA DWUSTRONNA

 
Rozwój gałęzi taśm specjalistycznych rozpoczął się od profesjonalnej taśmy dwustronnej. Był to pierwszy wariant rozwojowy prostej taśmy klejącej. Pojawiły się produkty różnej grubości oraz w wielu wariantach koloru. W związku z częstym użyciem w domowych warunkach, powstało zapotrzebowanie na taśmy przezroczyste tak, aby przy ich użyciu można było ukryć ich widoczność.
 

SPECJALISTYCZNE TAŚMY SAMOPRZYLEPNE

 
Łatwość użycia oraz relatywnie duża skuteczność taśmy dwustronnej spowodowała, że powstał cały segment taśm montażowych, dzięki którym można było uniknąć wbijania gwoździ lub użycia wkrętów. Ma to ogromne znaczenie w miejscach, w których nie można posłużyć się klasycznymi sposobami zamocowania lekkich ciężarów, takich jak: ramki na zdjęcia, obrazy, haczyki czy plakaty. Specjalistyczne taśmy klejące posiadają także cechę, która odróżnia je od prostych taśm dwustronnych, a która polega na łatwiejszym ich usuwaniu. Natomiast w przypadku droższych produktów, wręcz gwarantują brak śladów użycia.
 

NAJLEPSZE TAŚMY MALARSKIE

 
Kolejnym rodzajem taśm specjalistycznych, które szturmem zdobyły rynek są taśmy malarskie. Dzięki nim zabezpieczenie miejsca pracy malarza, czy też osoby remontującej lokal stało się prostsze. W dzisiejszych czasach trudno jest nam sobie wyobrazić sobie jakiekolwiek prace bez takiej taśmy. Właściwie kupujemy ją niemal instynktownie, częściej w większej ilości, ponieważ wykorzystać ją można w różnych czynnościach zarówno montażowych, jak i remontowych. To zrozumiałe, bowiem ta profesjonalna taśma samoprzylepna pozwala na zachowanie czystości oraz generalnie na większą kontrolę miejsca wykonania remontu.
 

TAŚMY SPECJALISTYCZNE W OFERCIE BIURFAN

 
Wszystkie taśmy specjalistyczne dwustronne, jak i samoprzylepne dostępne są w stacjonarnym sklepie biurowym Biurfan w Białymstoku oraz online, na stronie internetowej. Selekcja sprzedawanych artykułów biurowych, jak i wszystkich innych produktów oparta została przede wszystkim na opiniach klientów. Posiadamy produkty znanych producentów, którzy cenieni są za znakomity stosunek ceny do jakości. Do nich zaliczyć można na przykład: Grand, czy Scotch

W ofercie posiadamy także inne taśmy: taśmy klejące oraz podajniki taśm klejących. Serdecznie zapraszamy na zakupy. 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie