Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki

TECZKI DLA DZIECI NA PRACE SZKOLNE


Teczka dla dzieci jest jednym z przedmiotów z kategorii artykuły szkolne, które są  niezbędne w procesie ich edukacji już od najwcześniejszych lat szkolnych. Posiada ona wiele różnych funkcji i zastosowań użytkowania. Teczka szkolna może mieć różne rozmiary i kolory, które mamy możliwość personalizować w zależności od jej przeznaczenia.

Dobrym sposobem przechowywania prac najmłodszych jest teczka na rysunki dla dzieci. W tej teczce można segregować i przechowywać rysunki i inne prace naszego dziecka. Na pewno w przyszłości z przyjemnością razem obejrzycie jego pierwsze prace. Takie teczki dla dzieci występują w określonych wariantach. Najpopularniejszymi z nich jest teczka plastikowa i kartonowa. Wykorzystując pierwszą zyskujemy możliwość, podejrzenia rzeczy znajdujących się w środku. Natomiast teczki kartonowe warto wybrać, gdy chcemy postawić na rozwiązanie bardziej ekologiczne.

Jeżeli chcemy postawić na bardziej innowacyjne i nietypowe rozwiązanie, możemy wykorzystać teczki wiszące. Dzięki nim uzyskamy całkiem inny efekt prezentacji dzieł naszych pociech. Teczka na prace plastyczne dla dzieci występuje w wielu kolorach, co pozwoli nam na uzyskanie ciekawego efektu w postaci kolorowej poświaty na pracach naszych dzieci. Oczywiście sprawdzają się one również w ich pierwotnym zastosowaniu, czyli jako teczka na dokumenty dla dziecka i dorosłego.
 

TECZKI DO SZKOŁY Z RĄCZKĄ


Teczki do szkoły z rączką są idealnym rozwiązaniem w wypadku, gdy musimy przetransportować większą ilość rzeczy. Są one zdecydowanie większe, co czyni je bardziej obszernymi. Decydując się na to rozwiązanie niestety tracimy na poręczności, ale za to zdecydowanie zyskujemy na miejscu do przechowywania i transportu rzeczy.

Opcja z rączką może nam dobrze służyć jako teczka na dokumenty. Jest to dobre rozwiązanie ze względu na wykonanie teczki, jej rozmiaru i pojemności. Taka teczka na dokumenty dziecka doskonale sprawdzi się przy transporcie oraz przechowywaniu ważnej dokumentacji najmłodszych. Pośród tych dokumentów możemy wyróżnić świadectwo ukończenia szkoły. Jest to jeden z najważniejszych dyplomów, ponieważ jest on niezbędny w rekrutacji do nowej szkoły. Dlatego nie można go zgubić, a w uniknięciu tego pomoże nam teczka na świadectwa szkolne.

Teczka z rączką dla dzieci może być dopasowana do nich poprzez jej wygląd. Dla dzieci często najważniejsze jest, aby była ona w ich ulubionym kolorze lub miała naklejkę z ich ulubioną postacią z bajki. Teczka szkolna z rączką jest wizytówką dla naszego dziecka wśród jego rówieśników, dlatego właśnie warto dobrze przemyśleć jej wybór.  
 

TECZKI NA PRZYBORY SZKOLNE


Teczki szkolne na przybory występują w rozmiarach większych od wszystkich wcześniej już wspomnianych. Taki rozmiar jest potrzebny, ponieważ teczka wykorzystywana jest do przechowywania przedmiotów o większych rozmiarach i nieregularnym kształcie. Dzieci mogą w nich przechowywać na przykład takie przybory jak: kredki, długopisy, ołówki i wiele innych artykułów.

W przypadku, gdy teczka wyposażona jest w specjalne przegrody to w połączeniu z teczką z gumką dla dzieci, mogą one wtedy przechowywać swoje prace w jeszcze bardziej zorganizowany sposób.

Taka teczka na przybory szkolne nie musi służyć tylko do przechowywania artykułów szkolnych. W przypadku, gdy nasze dziecko wybiera się na jakiś szkolny wyjazd, możemy umieścić w niej coś do jedzenia i inne przydatne dla niego rzeczy.

Natomiast osobom dorosłym do użytku polecamy teczkę do podpisu. Charakteryzuje się ona eleganckim wyglądem i solidnym wykonaniem. Na pewno przyda się w codziennej pracy biurowej i załatwianiu spraw urzędowych. Dzięki jej wykorzystaniu nasze dokumenty będą miały stylową prezencję oraz skutecznie zabezpieczymy nasze dane osobowe.    

Każda teczka do szkoły ma swoje określone zastosowania i role, które musi spełnić. W wykonaniu tych zadań oraz duży wybór w personalizacji oferuje wam nasza hurtownia papiernicza Biurfan. W naszej ofercie znajdują się zarówno teczki dla dziewczynek jak i chłopców.

arrow_downward