Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki do podpisu

Każde biuro w przedsiębiorstwie czy sekretariat wymaga podpisu osób do tego upoważnionych na niektórych dokumentach. W małych i średnich firmach takich dokumentów do podpisu jest bardzo dużo, zaś w korporacjach i instytucjach państwowych jest ich o wiele więcej. Aby przekazać odpowiedniej osobie dokumenty do podpisu w taki sposób, żeby nie uległy uszkodzeniu lub zabrudzeniu, warto skorzystać z dobrodziejstwa, jakim są teczki do podpisu.

 

TECZKA DO PODPISU - CO TO JEST?

 

Są to teczki specjalnie przystosowane do takiego zadania, jakim jest przechowywanie wszelkiego rodzaju dokumentów przygotowanych do podpisania.

Dzięki starannemu wykonaniu i zastosowaniu stylowych wykończeń teczki te sprawiają wrażenie eleganckich i estetycznych. Charakterystyczną cechą teczek do podpisu jest prócz eleganckiej oprawy obecność przegród wyposażonych w otwory umożliwiające podglądanie rozdzielonych nimi dokumentów.

 

TECZKI DO PODPISU - RODZAJE

 

W zależności od ilości dokumentów kierowanych do podpisu oraz ich rozmiaru, możemy wybrać odpowiednią teczkę, która będzie dostosowana do naszych potrzeb. Teczki do podpisu mogą się różnić zarówno ilością przegród, ale również posiadaniem lub brakiem indeksu alfabetycznego, ułatwiającego segregację oraz odnajdywanie dokumentów w takiej teczce.
 

TECZKA DO PODPISU - DO CZEGO SŁUŻY?

 

Jest to niesamowite ułatwienie tak dla biur, jak i szkół oraz innych instytucji. Dzięki teczkom do podpisu proces przekazywania dokumentów staje się niezwykle prosty. Pozwalają one przechowywać wartościowe akta, a także na wygodną segregację tychże. Dodatkowo niewątpliwym plusem teczki do podpisu jest jej profesjonalny wygląd. Na pewno przykuje nim uwagę potencjalnego klienta lub kontrahenta, a w samym biurze zaoszczędzi miejsca. Osobom odpowiedzialnym za dokumentacje zejdzie dzięki temu kamień z serca.
 

 TECZKA DO PODPISU - JAK UŻYWAĆ?


Sprawa wydaje się banalna. W praktyce można jednak napotkać problemy. Teczka do podpisu składa się z kart, w których umieszczamy dokumenty lub umowy. Przekładki wewnętrzne wzbogacone zostały o dziurki służące do podglądu dokumentacji. Dzięki temu unikniemy kartkowania dokumentów by sprawdzić, ile zostało. Teczka do podpisu to niezwykle użyteczny przedmiot, który dodaje profesjonalnego wyglądu. Na rynku można znaleźć wiele wariacji. My polecamy te liczniejsze w zawartości wewnętrznej, jak np. teczki do podpisu z 20. lub 24-oma przegródkami.
 

TECZKA NA DOKUMENTY DO PODPISU, A OCHRONA DANYCH


To, w co oprawiamy dokumenty skierowane do podpisania ważne jest nie tylko ze względów estetycznych. Istotny jest również fakt, że teczki do podpisu chronią dane znajdujące się na dokumentach przed wzrokiem osób, które nie są do tego upoważnione. Jest to bardzo ważne w obecnych czasach, ze względu na ochronę danych osobowych.

Oferujemy szeroki wybór teczek do podpisu sprawdzonych polskich producentów Barbara czy Donau. Teczki te są wysokiej jakości i cieszą się ogromną popularnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W asortymencie naszej hurtowni papierniczej dostępne są także inne artykuły do archiwizacji i oprawy dokumentów i teczki na dokumenty. Posiadamy także inne teczki: fascykułyteczki do akt osobowych, teczki kartonowe, teczki skóropodobne, teczki zawieszkowe, teczki plastikowe oraz pojemniki na teczki zawieszane. Znaleźć tam także można inne artykuły biurowe.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie