Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki plastikowe

Teczki do przenoszenia bądź przechowywania dokumentów od zawsze towarzyszą pracy biurowej. Pomagają klasyfikować dokumenty w odpowiednie grupy, takie jak akta osobowe, dane projektu czy po prostu pisma potrzebne nam w danej chwili.

Wraz z pojawieniem się tworzyw sztucznych nadarzyła się okazja do wykorzystania ich w produkcji teczek, dzięki czemu klasyczne teczki zyskały szereg właściwości oraz zalet, jakie niesie ze sobą wykorzystanie takich materiałów. To doprowadziło do powstania teczek plastikowych na zatrzask, które dzięki swej funkcjonalności szybko zostały niemal niezbędnym elementem każdej osoby, której zależy na stabilnym elemencie do przenoszenia druków.

PLASTIKOWE TECZKI NA DOKUMENTY

Najważniejszą różnicą między klasycznymi teczkami papierowymi a teczkami plastikowymi widać już gołym okiem. Teczki plastikowe są bardziej estetyczne i kolorowe od swoich papierowych odpowiedników. Bardzo często posiadają przezroczysty front, dzięki czemu prościej możemy zidentyfikować dokumenty, które mamy w teczce, co eliminuje konieczność opisywania teczek. Część teczek plastikowych posiada jednak elementy pozwalające na umieszczenie na nich karteczek z nazwą.

Kolejną cechą teczek plastikowych jest wodoodporność, co pozwala na korzystanie z teczek jako sposobu na bezpieczne przenoszenie dokumentów między lokalizacjami. Znika również problem wilgoci, która może pojawić się w czasie przechowywania dokumentów w archiwach lub w teczkach papierowych.

Teczki plastikowe mogą być, tak jak w przypadku klasycznych teczek papierowych, wiązane sznurkiem, ale bardziej popularne - teczki z zatrzaskiem oraz wykorzystujące gumkę. Ten sposób zamykania ma wielu zwolenników, ze względu na łatwość otwierania i zamykania teczki oraz dużą wytrzymałość.

Teczki plastikowe mogą być wyposażone w przegródki, które oddzielają i porządkują dokumenty. 

FUNKCJE TECZEK PLASTIKOWYCH

Papierowe skoroszyty i teczki tekturowe w niektórych sytuacjach nie mogą być stosowane. Ważne wydarzenia czy spotkania z klientami wymagają estetycznie opakowanych dokumentów. Teczki biurowe plastikowe świetnie nadają się jeśli np. chcemy zaprezentować projekt naszemu klientowi. Nie ma jednak przeszkód by zastosować taki rodzaj artykuły biurowego do innych celów. Teczka na dokumenty A4 plastikowa sprawdzi się również do przechowywania faktur, umów i rachunków. Funkcje teczek mogą być bardzo różne. Teczka z gumką plastikowa świetnie sprawdzi się, aby przechowywać w niej dokumenty do których chcemy mieć łatwy dostęp. Dzięki temu, że na rynku obecnie mamy wiele kolorów tego typu artykułów biurowych, możemy dopasować je do konkretnej funkcji. Plastikowa teczka nadaje się nie tylko na dokumenty, ale może  być również użyta do przechowywania rysunków dzieci. Tym bardziej jeśli wybierzemy tą w kolorze lub we wzory. Teczka plastikowa z gumką jest trwała i mieści wiele prac przedszkolaków i nie tylko. 

PLASTIKOWE TECZKI DOSTĘPNE ONLINE

W ofercie naszej hurtowni papierniczej dostępne są także inne artykuły do archiwizacji i oprawy dokumentów. Teczki plastikowe z naszej oferty to produkty producentów takich jak: Grand, Bantex, Esselte, czy Eagle.

W sklepie Biurfan dostępne są także inne rodzaje teczek: fascykułyteczki na akta osobowe, teczki kartonowe, teczki skóropodobne, teczki zawieszkowe, teczki do podpisu, a także pojemniki na teczki zawieszane. Sprawdź też inne artykuły biurowe, dostępne w sklepie stacjonarnym w Białymstoku oraz online.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie