Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki skóropodobne

 TECZKI SKÓROPODOBNE NA DOKUMENTY


Zarówno podczas lat edukacji jak i później w pracy, mamy do czynienia z dużą ilością rozmaitych dokumentacji. W celu ułatwienia sobie pracy z dokumentami warto zaopatrzyć się w teczki skóropodobneTeczki te zazwyczaj są używane do oprawiania ważnych dokumentów np. w celu przekazania ich osobie upoważnionej do wglądu czy podpisu lub po prostu archiwizacji i oprawy dokumentów takich, jak akta osobowe. Teczki damskie skóropodobne nadadzą każdej Pani szyk, a w połączeniu z profesjonalnym ubiorem dodadzą elegancji. Solidne wykonanie tych teczek zapewni doskonały wygląd i niezawodność na co najmniej wiele sezonów.

Teczki skóropodobne znajdą również zastosowanie w stylowych gabinetach. Przy skórzanych fotelach, ciemnych firanach i wzorzystym dywanie będą prezentowały się dużo lepiej, niż pstrokate teczki z gumką. 


TECZKI NA DYPLOMY SKÓROPODOBNE

 
Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowej oprawy. Dokumenty takie jak dyplomy, podziękowania lub certyfikaty warto umieścić w teczki skóropodobne. Klasyczne, twarde okładki zabezpieczą kartki i do tego będą prezentować się elegancko. Teczki na dyplomy skóropodobne posiada w swojej ofercie marka Biurfol.
Wyjazdy służbowe zazwyczaj idą w parze z odpowiednim wizerunkiem ich uczestników, a szczególnie osób, które prowadzą szkolenia i inne wydarzenia. Teczka konferencyjna skóropodobna doskonale sprawdzi się do przechowywania przemowy lub wykładu. Odpowiednia prezencja na tego typu wydarzeniach to istotna kwestia i warto zadbać o to, aby dokumenty, z których korzystamy miały odpowiednią oprawę.
Tego typu teczki skóropodobne na dokumenty wyposażone są w bezbarwne narożne zakładki wewnątrz, które chronią zawartość przed wypadaniem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie zgubimy żadnego ważnego dokumentu. To niezwykle istotne podczas biznesowych spotkań i nie tylko.
 

TECZKI KONFERENCYJNE SKÓROPODOBNE


Dzięki starannemu wykonaniu i eleganckim wykończeniom teczki skóropodobne świetnie sprawdzają się do oprawy takich dokumentów jak dyplomy, certyfikaty czy świadectwa. Materiały szkoleniowe czy konferencyjne wspaniale będą się prezentować w teczkach konferencyjnych skóropodobnych. Widząc taką oprawę kursanci z marszu będą traktować referenta jako osobę poważną. Teczki te również świetnie sprawdzają się w roli opraw prac czy to licencjackich czy magisterskich, a nierzadko jako oprawa dla ofert handlowych czy broszur reklamowych, wykorzystywanych przez przedstawicieli handlowych. Ludzie niejednokrotnie oceniają po wyglądzie, a teczki skóropodobne zdecydowanie będą atutem każdego chcącego zapunktować na wejściu handlowca. Nie inaczej sytuacja ma się w przypadku teczek damskich skóropodobnych, co było wspominane w poprzednim akapicie.

Teczki skóropodobne które prezentujemy Państwu w naszej ofercie wykonane są ze starannie dobranych materiałów przez wiodących na rynku polskim producentów, przez co charakteryzują się trwałością oraz wyjątkową prezencją. Dzięki praktycznemu zaprojektowaniu oraz różnym modyfikacjom, teczki skóropodobne mogą być używane w przeróżnych branżach i mają wiele zastosowań. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań dotyczących teczek skóropodobnych 
serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wykwalifikowani doradcy z chęcią odpowiedzą na każde pytanie oraz doradzą w wyborze odpowiedniego, spełniającego Państwa wymagania produktu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni papierniczej, gdzie znaleźć można przeróżne artykuły biurowe.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie