Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki skoroszyty wiszące

TECZKA WISZĄCA DO AKT OSOBOWYCH

 

Skoroszyty wiszące to produkt, który odpowiada na potrzeby każdego nowoczesnego biura. Mimo postępującej komputeryzacji, klasyczna, papierowa archiwizacja i oprawa dokumentów nadal odgrywa bardzo dużą rolę w procesie obiegu dokumentów w firmie. To gwarancja zachowania najważniejszych dokumentów, które pozostaną bezpieczne i odporne na często występujące awarie dysków twardych i serwerów. Dotyczy to zwłaszcza danych o wydłużonym czasie przechowywania.

Teczka zawieszana na akta osobowe jest niezwykle cennym urozmaiceniem każdego biura. Półki w regałach, czy szuflady, często pełne są przeróżnej maści papierów i akt. Celem priorytetyzacji muszą być one „na wyciągnięcie ręki”. Ilość akt osobowych różni się natomiast w zależności od wielkości firmy. W mniejszych zakładach wystarczy jedynie kilka teczek zawieszanych A4. Gdy jednak mówimy o większym biznesie, akt osobowych będzie wiele więcej. Sprytnym sposobem na okiełznanie ich są teczki zawieszkowe. Nie muszą zajmować wiele miejsca, jeśli umieścimy je w odpowiednim miejscu. Najlepiej wybrać takie, do którego jest łatwy dostęp oraz miejsce to nie będzie narażone na ewentualne zagrożenia klimatyczne, jak chociażby zalanie. Dzięki sposobowi przechowywania teczki zawieszkowe pozwolą oszczędzić dużo miejsca.

 

TECZKI ZAWIESZANE NA DOKUMENTY


Teczki zawieszkowe pozwalają zbudowanie archiwum osobowego, kontrahentów lub produktów. Ich forma pozwala na bieżące uzupełnianie dokumentacji bez zaburzenia chronologii dokumentów. Łatwość, z jaką można dołożyć nowe dokumenty do teczek zawieszanych stanowi o ich dużej wartości oraz prostocie użytkowania. Dzięki takim teczkom z łatwością możemy uporzadkować wszelkiego rodzaju umowy, wciąż poszerzając dotychczasową bazę.

Teczki zawieszkowe A4 to zdecydowanie najpopularniejszy model. Większość dokumentacji drukowana jest właśnie takiej formie. Dzięki tym teczkom unikniemy ryzyka zagubienia akt, czy też przemieszania archiwów jednej firmy bądź klienta z innymi. Stosunkowo niska waga samej teczki nie niesie ryzyka zerwania się metalowego uchwytu zawieszkowego. Dodatkowo wyposażone są w boczne ograniczniki z płótna, które zabezpieczają przetrzymywane papiery przed ich wysunięciem.

TECZKI ZAWIESZANE NA AKTA OSOBOWE


Teczki zawieszane na akta osobowe to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów archiwum firmowego. W przypadku biznesów podzielonych na wiele działów i sekcji nietrudno o pomieszanie dokumentacji. Łatwym sposobem na uniknięcie tego są teczki zawieszane A4. Często w gabinetach kadrowych i archiwach brak miejsca na kolejną komodę lub następny regał. Ratunkiem w takiej sytuacji będą wówczas wspomniane teczki zawieszkowe. Zapewniają oszczędność przestrzeni, a do tego łatwo można je umieścić jedna pod drugą. W przypadku mnogości archiwaliów nic nie szkodzi na przeszkodzie, aby wieszać je od większej wysokości. Należy przy tym jednak pamiętać o zapewnieniu podwyższenia, jak specjalny stołek lub drabinka. Wszystko w zgodzie z przepisami BHP.

Teczki zawieszkowe tak umieszczone można podpisać od frontu oznaczając dokumenty jakiego konkretnie działu tu znajdziemy. Biorąc pod uwagę podział,
teczki na akta osobowe zawieszane powinny być nazwane zgodnie z pierwszymi literami alfabetu: A, B, C oraz D. Segregacja ta wynika z rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie dokumentacji pracowniczej. Rozdzielenia można także dokonać w przyjemny dla oka sposób – kolorami. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko klasyczne odcienie, jak brąz i biel, lecz także te cieplejsze: np. żółć. Mamy nadzieję, że kolor zielony, który także znajduje się w naszym asortymencie, wywoła uśmiech osoby sięgającej do teczki zawieszkowej. W końcu człowiek lepiej się czuje i pracuje, gdy miejsce pracy wypełnione jest barwami przywołującymi dobre wspomnienia delikatnej trawy i przyjemnie grzejącego słońca.

TECZKI WISZĄCE W OFERCIE BIURFAN


Teczki wiszące wykonane są zwykle z kartonu, co czyni z nich produkt ekologiczny i łatwy do segregacji. W ofercie internetowej naszej hurtowni papierniczej, a także w sklepie stacjonarnym w Białymstoku dostępne są teczki zawieszkowe takich producentów jak: Donau, czy Esselte. W naszej ofercie dostępne są pojemniki na teczki zawieszane oraz inne teczki: fascykułyteczki do podpisu, teczki akt osobowych, teczki kartonowe, teczki na dokumenty skórzaneteczki plastikowe oraz artykuły biurowe w bogatej ofercie. 

Mnogość kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wyraźne barwy teczek wiszących będą ozdobą niejednego biura. 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie