Temperówki

SZKOLNE TEMPERÓWKI DLA DZIECI DO KREDEK, OŁÓWKÓW - DO SZKOŁY


Dawno już minęły czasy, gdy dzieci musiały wołać rodziców z powodu stępionego 
ołówka, czy kredkiTemperówki praktycznie całkowicie wyparły potrzebę strugania końcówki. Wraz z rozwojem technologii zaimplementowano także innowacyjne rozwiązania w postaci zasilania bateriami i zautomatyzowania procesu ostrzenia.

Temperówka to proste i niewielkie narzędzie. Na rynku znaleźć można najzwyklejsze ręczne produkty, ale też automatyczne, jak na przykład temperówki elektryczne. Mnogość wzorów i kolorów przyciągnie uwagę każdego młodego klienta, którego zdanie zawsze należy brać pod uwagę!

Dzieciom zdecydowanie najbardziej przypadną do gustu temperówki o ciekawych kształtach takich, jak czerwona biedronka czy niebieski wieloryb. Do wyboru jest także szereg barw oraz materiałów, z których są wykonane.
 

TEMPERÓWKA ELEKTRYCZNA DLA DZIECI DO KREDEK


Temperówka elektryczna rozwiązała wiele problemów ze skróceniem stępiałej końcówki. W przypadku tradycyjnego narzędzia, którego podstawową cechą jest niewielki rozmiar, zdarza się, że zapodzieje się w szkolnym plecaku, czy zostawi się ją w 
przyborniku na biurku.

O ile elektryczna temperówka również przeważnie znajdzie się na blacie, o tyle łatwiej ją zauważyć, a przez to - nie zapomnieć. Wszystko w niej rozchodzi się jednak o zasilany bateriami mechanizm.

W porównaniu do tradycyjnego narzędzia nie trzeba niczym obracać. Jedyne, co wystarczy to wsadzenie kredki, czy innego 
artykułu kreślarskiego. Najmłodsi w ten sposób nie muszą odrywać uwagi od kolorowanego obrazka, a strugaczka elektryczna wykonuje wszystko za nie.
 

TEMPERÓWKA NA KORBKĘ DLA DZIECI DO OŁÓWKÓW


Rozwiązaniem szalenie interesującym jest ostrzałka na korbkę. W porównaniu do tradycyjnego sprzętu posiada ona pojemnik na ścinki, dzięki czemu zachowany jest porządek w miejscu wykonywanej czynności.

Ponadto taka strugaczka wyposażona jest w specjalną wajchę, która służy do obracania ostrzem w urządzeniu. Przypomina to kręcenie śrubokrętem lub odkręcania koła w samochodzie. Nie od dziś wiadomo, że maluchy lubią rozwiązania, które są nietuzinkowe i nieoczywiste. W porównaniu do tradycyjnych temperówek dla dzieci taki sposób strugania kredek jest bardziej atrakcyjny i dodaje to kolorytu w wykonywanej czynności. 

TEMPERÓWKA DLA DZIECI - KUP ONLINE


Hurtownia papiernicza Biurfan od lat zaopatruje zarówno rodziny, jak i placówki prywatne, czy też budżetowe tak w artykuły szkolne, jak i kreślarskie. Doświadczenie zdobyte przez lata pomogło odpowiedzieć na pytanie jakiego producenta poszukują klienci, co z kolei zdecydowanie ułatwiło selekcję wytwórców. Wśród nich znaleźć można zarówno polskie marki, jak na przykład Tetis, jak i zagraniczne: MapedKUMKeyroad.

Szeroka gama dostępnych produktów pozwala nie tylko mieć zawsze naostrzone kredki i ołówki, lecz także 
wyposażyć biuro, zapewnić ergonomiczne stanowisko pracy, czy nawet zagospodarować przestrzeń w brakujące niszczarki bądź laminatory.

Proste i sprawdzone temperówki ręczne dla dzieci

Temperówka dla dzieci to zakup, który może wydawać się zbędny, tak jednak nie jest. Już najmłodsze maluchy uczą się korzystać z kredek i często powoduje to łamanie rysików. Później kiedy z chęcią wykonują prace plastyczne i różnego rodzaju rysunki - kredki trzeba często ostrzyć. Temperówka elektryczna dla dzieci pozwoli zrobić to szybko i sprawnie, jednak na początku najlepiej wprowadzić temperówki ręczne, które są bardziej bezpieczne.

Temperowanie kredek i ołówków to zajęcie, w które warto angażować dzieci już z wieku przedszkolnym. Pozwala to ćwiczyć rączki maluchów, uczyć ich samodzielności i precyzji. Jakie powinny być temperówki dla dzieci? Z pewnością proste w obsłudze i bezpieczne. Warto w tym przypadku zrezygnować z temperówek elektrycznych, ponieważ chociaż to rozwiązanie najszybsze to jednak nie wpływa tak dobrze na motorykę małą jak strugaczka ręczna.

W piórniku ucznia powinna znaleźć się dobrej jakości temperówka, w zależności od preferencji wieku dziecka można zdecydować się na proste, metalowe ostrzałki, lub te w kolorze i z pojemniczkiem. Zanim zdecydujesz się na konkretny model temperówki, warto zapytać o zdanie Twojej pociechy. Szeroki asortyment w sklepie Biurfan.pl pozwoli dobrać taką ostrzałkę, która w 100% przypadnie do gustu dziecku.

Rozmiar temperówki ma znaczenie, a przedszkolaki, które posiadają różnej wielkości kredki powinny korzystać z temperówki dwukomorowej. Dzięki temu jeden gadżet wystarczy, by zastrugać różne rodzaje kredek. Maped posiada ciekawe rozwiązanie w postaci kultowej temperówki pszczółki. Za jej pomocą można zastrugać aż 4 rodzaje kredek, o różnej wielkości takiej jak np. jumbo. Taka kolorowa i atrakcyjna wizualnie temperówka dla dzieci to rozwiązanie, które zachęci do kolorowania nawet te maluchy, które nie lubią takiego zajęcia.

Temperówka elektryczna do kredek to produkt, który zazwyczaj poleca się do przedszkoli, gdzie dzieci dużo czasu spędzają na kolorowaniu i rysowaniu. W domu lepiej postawić na ręczną, prostą strugaczkę.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie