Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Temperówki

SZKOLNE TEMPERÓWKI DLA DZIECI DO KREDEK, OŁÓWKÓW - DO SZKOŁY


Dawno już minęły czasy, gdy dzieci musiały wołać rodziców z powodu stępionego ołówka, czy kredki. Temperówki praktycznie całkowicie wyparły potrzebę strugania końcówki. Wraz z rozwojem technologii zaimplementowano także innowacyjne rozwiązania w postaci zasilania bateriami i zautomatyzowania procesu ostrzenia.

Temperówka to proste i niewielkie narzędzie. Na rynku znaleźć można najzwyklejsze ręczne produkty, ale też automatyczne, jak na przykład temperówki elektryczne. Mnogość wzorów i kolorów przyciągnie uwagę każdego młodego klienta, którego zdanie zawsze należy brać pod uwagę!

Dzieciom zdecydowanie najbardziej przypadną do gustu temperówki o ciekawych kształtach takich, jak biedronka, wieloryb lub pszczółka. Do wyboru jest także szereg barw oraz materiałów, z których są wykonane.
 

TEMPERÓWKA ELEKTRYCZNA DLA DZIECI DO KREDEK


Temperówka elektryczna rozwiązała wiele problemów ze skróceniem stępiałej końcówki. W przypadku tradycyjnego narzędzia, którego podstawową cechą jest niewielki rozmiar, zdarza się, że zapodzieje się w szkolnym plecaku, czy zostawi się ją w przyborniku na biurku.

O ile elektryczna temperówka również przeważnie znajdzie się na blacie, o tyle łatwiej ją zauważyć, a przez to - nie zapomnieć. Wszystko w niej rozchodzi się jednak o zasilany bateriami mechanizm.

W porównaniu do tradycyjnego narzędzia nie trzeba niczym obracać. Jedyne, co wystarczy to wsadzenie kredki, czy innego artykułu kreślarskiego. Najmłodsi w ten sposób nie muszą odrywać uwagi od kolorowanego obrazka, a strugaczka elektryczna wykonuje wszystko za nie.
 

TEMPERÓWKA NA KORBKĘ DLA DZIECI DO OŁÓWKÓW


Rozwiązaniem szalenie interesującym jest ostrzałka na korbkę. W porównaniu do tradycyjnego sprzętu posiada ona pojemnik na ścinki, dzięki czemu zachowany jest porządek w miejscu wykonywanej czynności.

Ponadto taka strugaczka wyposażona jest w specjalną wajchę, która służy do obracania ostrzem w urządzeniu. Przypomina to kręcenie śrubokrętem lub odkręcania koła w samochodzie. Być może nie dostarcza to emocji, jak skakanie na trampolinie, jednak w porównaniu do tradycyjnych temperówek dla dzieci dodaje to kolorytu w wykonywanej czynności. W przypadku “zamkniętych” produktów bardziej skomplikowana jest jest odpowiedź na zagwozdkę jak wyjąć żyletkę z temperówki.
 

TEMPERÓWKA DLA DZIECI - KUP ONLINE


Hurtownia papiernicza Biurfan od lat zaopatruje zarówno rodziny, jak i placówki prywatne, czy też budżetowe tak w artykuły szkolne, jak i kreślarskie. Doświadczenie zdobyte przez lata pomogło odpowiedzieć na pytanie jakiego producenta poszukują klienci, co z kolei zdecydowanie ułatwiło selekcję wytwórców. Wśród nich znaleźć można zarówno polskie marki, jak na przykład Tetis, jak i zagraniczne: Maped, KUM, Keyroad.

Szeroka gama dostępnych produktów pozwala nie tylko mieć zawsze naostrzone kredki i ołówki, lecz także wyposażyć biuro, zapewnić ergonomiczne stanowisko pracy, czy nawet zagospodarować przestrzeń w brakujące niszczarki bądź laminatory.

arrow_downward