Tonery oryginalne

ORYGINALNY TONER DO DRUKARKI

 
Producenci drukarek zawsze rekomendują użycie oryginalnych tonerów do danego modelu sprzętu. Przeważnie są to na tyle inteligentne urządzenia, że wykrywają umieszczenie w nich toneru zamiennika, co może przełożyć się na unieważnienie gwarancji w razie awarii. Oczywiście zaryzykować można, jednak czy warto…? Tonery oryginalne do drukarek niosą ze sobą wiele zalet!
 
Tym, co najbardziej kusi przy zakupie zamiennia, to cena. Są nierzadko o wiele tańsze, niż sugerowane przez producentów oryginalne tonery do drukarek. Niemniej te mają wiele zalet, które przeważają o decyzji kupującego.

 

Dlaczego tonery oryginalne są lepsze?


Zalet tonerów oryginalnych hp i innych firm nad zamiennikami jest naprawdę wiele. Przede wszystkim należy wymienić wspominane już zapewnienie o prawidłowym funkcjonowaniu sprzętu. Oryginalne materiały eksploatacyjne to po prostu pewność, że nasz sprzęt drukujący będzie pracować w sposób przewidziany przez producenta.To także większe prawdopodobieństwo, że unikniemy awarii, nawet w perspektywie dłuższego korzystania. Powód jest oczywisty: producent drukarki laserowej znacznie lepiej zna jego specyfikację oraz możliwości niż nawet najlepszy serwis firmy zewnętrznej.
  
Tonery oryginalne do drukarek laserowych, to najbezpieczniejszy sposób na bezproblemowe drukowanie. To także sposób na osiągniecie maksymalnej efektywności wydruku, bowiem oryginalne tonery są idealnie przystosowane do tego aby wycisnąć z drukarki wszystkie jej możliwości. Będzie miało to swoje odwzorowanie w jakości wydruku co przełoży się na wyraźność i odwzorowanie kolorów.
 
Kolejna przewaga oryginalnych tonerów to kwestia wydajności. Nawet najlepszy zamiennik toneru nie jest w stanie osiągnąć wyników porównywalnych z oryginałem. To odpowiedź na często zadawane pytanie, które brzmi: dlaczego oryginalne tonery są tak drogie? Prócz wspomnianej wyżej lepszej jakości, pozwalają one po prostu dłużej drukować. Testy przeprowadzone z tej okazji, pokazały, że na przykład oryginalny toner samsunga oraz jego wiodący zamiennik, znacząco różnią się w ilości drukowanych kartek. Dodatkowo, przy końcu drukowania, widać było wyraźnie gorszą jakość wydruku drukarki wyposażonej w zamiennik tonera. 
 
 

GDZIE KUPIĆ I ILE KOSZTUJE TONER DO DRUKARKI?

 
Oryginalne tonery możemy kupić niemal wszędzie tam, gdzie spotkać możemy popularne urządzenia do drukowania. Coraz częściej, źródłem ich pochodzenia są sklepy i hurtownie internetowe. Dzięki swojej specyfice, są one w stanie zaproponować swoim klientom tonery oryginalne w najlepszych cenach oraz największym wyborze. Ilość modeli urządzeń drukujących oraz powielających jest ogromna. Sklepy stacjonarne nie nadążają za zmianami na ich rynku i w swoim asortymencie posiadając jedynie tonery pasujące do najpopularniejszych modeli. Jeśli dysponujemy starszą drukarką atramentową, igłową lub laserową, raczej nie znajdziemy wkładów w klasycznych dyskontach czy marketach. W takich miejscach, kryterium jest duży obrót, dlatego do sprzedaży wybierane są jedynie oryginalne tonery, które szybko się sprzedają. Ogromną zaletą kupowania w Internecie jest też możliwość skorzystania z szybkich porad pracowników sklepu.
 
Szukając oryginalnego tonera do drukarki HP w lokalnym sklepie stacjonarnym, możemy nie znaleźć odpowiedzi na nasze pytania. Pracownicy takich sklepów na ogół przechodzą tylko podstawowe szkolenie produktowe, koncentrujące się się głównie na produktach na sprzedaży których najbardziej zależy sieci. W przypadku sklepów internetowych, będziemy mieli do czynienia z większą specjalizacją pracujących tam osób. Możemy liczyć na wskazanie konkretnego modelu taniego toneru do drukarki samsung czy brother.
 
Ceny oryginalnych tonerów do drukarek wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Zależne są od rodzaju urządzenia oraz ich marki, ale zestawieniem, które przeważnie najbardziej interesuje klientów jest to, w którym cena toneru oryginalnego porównana jest do ceny jego zamiennika. W tym zestawieniu, można odnaleźć jedną prawidłowość - tonery oryginalne są droższe od zamienników. Bardzo podobnie jest w przypadku drukarek na tusz, gdzie również użytkownicy dobierają tusze zamienniki.

 

Tonery oryginalne do drukarek laserowych


Tak, jak w przypadku tuszy oryginalnych, największą zaletą jest jakość końcowa. Ich działanie różni się od materiałów eksploatacyjnych do innych urządzeń drukujących. Toner oryginalny do drukarki laserowej jest popularnie nazywany kasetą drukującą. W jej wnętrzu znajduje się specjalny proszek, za którego pomocą odbywa się drukowanie.

Tonery do drukarek laserowych oryginalne zawsze dostarczają satysfakcjonującego efektu końcowego. Wspomniana kaseta jest zintegrowana z bębnem światłoczułym, dzięki czemu następuje druk. Tak, jak w atramentowych materiałach eksploatacyjnych to ilość tuszu jest wyznacznikiem tego ile kartek jeszcze można pokryć, tak w oryginalnym tonerze do drukarki laserowej jest to proszek w nim zawarty.

Skąd wiedzieć, jaka kaseta drukująca jest odpowiednia do danego modelu urządzenia? Najprostsza droga do tej informacji wiedzie przez instrukcję dołączoną do opakowania. Tam zawsze ujęty jest cały spis kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych. Wszyscy, którzy zgubili ulotki nie muszą się przejmować - w Internecie z łatwością da się odnaleźć elektroniczną wersję instrukcji, gdzie również wymienione będą oryginalne tonery do drukarki laserowej odpowiadające danemu urządzeniu.

 

Tonery HP oryginalne


Jednymi z najczęściej poszukiwanych przez klientów są tonery oryginalne do drukarek HP. To producent, którego urządzenia są niezwykle często spotykane w sekretariatach i gabinetach obok wszelkich artykułów do biura.

Jak można przeczytać na stronie HP - używając ich oryginalnych tonerów o wiele rzadziej potrzebny będzie serwis do naprawy. Użytkownicy różnej jakości zamienników wzywają specjalistyczną obsługę aż czterokrotnie częściej! Oczywiście oryginalne tonery HP to pewna jakość przy każdym zadruku od pierwszej do ostatniej strony.

 

Oryginalne tonery Brother


Podobną popularnością cieszą się tonery oryginalne Brother. To pewna jakość druków, które nie blakną przez wiele lat. Dzięki nowoczesnej technologii produkty tej marki nie zawierają oleju, przez co wykończenie “nie świeci się”. Matowość zapewnia profesjonalny wygląd, co jest niezwykle ważne dla poważnych przedsiębiorstw.

Do tego należy zaznaczyć, że oryginalne tonery brother zapewniają szeroką paletę barw, dzięki czemu obrazy otrzymują prawdziwie żywy kolor. O ile w biurach zazwyczaj korzysta się jedynie z czarnego tuszu, o tyle nie trzeba będzie martwić się o nieczytelne logo.

 

Oryginalne tonery OKI


Kolejnymi materiałami eksploatacyjnymi do drukarek, których poszukują klienci są oryginalne tonery OKI oraz tonery oryginalne Samsung. Te pierwsze zwłaszcza są cenione za wysoki standard w wytwórstwie. Szereg badań i testów zapewnia wydajność, trwałość, a przede wszystkim - opłacalność.

Każdy pracownik dowolnego Biura Obsługi Klienta, często na początku słyszy pytanie: dlaczego oryginalne tonery są tak drogie? Później sytuacja wygląda inaczej, bo wszyscy korzystający z oryginalnych tonerów OKI szybko poznają się na jakości produktów. Dzięki nim - tak, jak w przypadku tonerów HP oryginalnych - wszyscy oszczędzają na kolejnych naprawach urządzenia.

 

TONERY DO DRUKAREK - OFERTA BIURFAN


Klienci hurtowni papierniczej Biurfan cenią sobie szeroki asortyment, który dostępny jest w ofercie. Logiczne rozmieszczenie kategorii na stronie ułatwiają poszukiwania tak papieru ksero, czy bloków do flipchartów, jak i oryginalnych tonerów do drukarki.

Konkurencyjne ceny i najwyższej jakości obsługa to cechy, które wyróżniają Biurfan na tle firm zapewniających usługi biuro-serwisowych. Klienci cenią doskonałe porady Biura Obsługi Klienta na temat dostępnych produktów i umiejętność dopasowania ich do potrzeb poszukujących.

Mając w świadomości fakt, iż oryginalne tonery nie są w zasięgu każdego, posiadamy również bardzo szeroki wybór zamienników tychże, jak i tuszy do drukarek. Zapraszamy wszystkich na zakupy w naszym sklepie!
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie