Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Tonery zamienniki

ZAMIENNIKI ORYGINALNYCH TONERÓW


Alternatywnym wyborem oryginalnych tonerów są oczywiście tonery zamienniki. Zyskały one wiele pozytywnych opinii przez lata istnienia na rynku i z tego też tytułu producenci specjalizujący się w tej dziedzinie cały czas inwestują w rozwój produktów.
 
Zamienniki tonerów to przede wszystkim niższy koszt zakupu i eksploatacji. Zamiennik produkowany przez sprawdzonych producentów ma bardzo podobne parametry do ich tonerów oryginalnych. Często trudno jest rozróżnić oba wydruki, ponieważ ich jakość jest niezwykle zbliżona.
 
Oferta zamienników tonerów jest niezwykle szeroka, a urządzeń wielofunkcyjnych jest jeszcze więcej. Wybranie odpowiedniej pozycji gwarantuje poprawną instalację produktu, zapewnia także właściwą jakość druku. Staramy się stale weryfikować nasz asortyment, aby każdy mógł dopasować toner do swojego urządzenia drukującego.
 

TONERY DO DRUKAREK ZAMIENNIKI - ZNANE MARKI

 
Zamienniki tonerów, które Państwu oferujemy, sprowadzamy tylko od sprawdzonych dostawców znanych marek, takich jak Black Point, czy Prism. Zdajemy sobie sprawę, że przy tym produkcie nie można pozwolić sobie na niską jakość, ponieważ może to doprowadzić do awaryjności sprzętu lub niepoprawnym działaniu. Nie chcemy Państwa na to narażać. Kupując tusze zamienniki, można oszczędzić nawet do 80% przy eksploatacji. Czasy kiedy "nieoryginalne" tonery do drukarek generują gorszą jakość wydruku oraz przyczyniają się do awarii sprzętu, minęły bez powrotu.
 
Wiele z marek tonerów zamienników na stałe gości na listach zakupowych wielu klientów. To oczywiście znak tego, jak niezwykle cenione są to produkty na rynku. Ich udział w codziennej pracy jest nieoceniony, a niesie dodatkowo wiele bonusów. Przedłużone gwarancje, gratisy do zakupienia odpowiedniej ilości artykułów… Warto trzymać rękę na pulsie!
 

WYDAJNOŚĆ TONERÓW ZAMIENNIKÓW

 
Wydajność materiałów eksploatacyjnych waha się między 1 tysiącem do nawet 40 tysięcy wydrukowanych stron (standardowe 5% zaczernienia wydruku). Tonery zamienne mogą zadrukować nawet 40 stron na minutę bez awarii. Sprzedawane przez nas zamienniki tonerów występują w wariancie o zwiększonej pojemności w stosunku do oryginalnych. Poprawnie dobrany toner zamiennik do drukarki jest bezpieczny i ergonomiczny w swojej pracy.
 
Nie ma co ukrywać, że to właśnie wydajność jest głównym kryterium, na które wszyscy zwracamy uwagę. Niskiej jakości zamienniki tonerów do drukarek laserowych, jak i tych zwykłych, wygenerują jedynie większe koszta, zamiast zminimalizować kwoty przeznaczane na materiały eksploatacyjne do drukarek.
 

Zalety zamienników


Przede wszystkim pojawia się pytanie: czy zamienniki tonerów są dobre? Jeszcze jak! To w końcu wielka oszczędność dla każdego przedsiębiorstwa. Faktury, dokumenty przewozowe, czy jakiekolwiek umowy z pracownikami - to wszystko jest drukowane po wielokroć.

Oczywiście tusze oryginalne mają wiele zalet, jak nie wysychanie po dłuższym okresie nieużytkowania. Gdy jednak drukarka “odpoczywa” jedynie poza godzinami pracy biura, nie jest to argument przekonujący do zrezygnowania nawet z najlepszego zamiennika toneru. Wręcz przeciwnie - wydajność pozostaje niezmienna, a kwota przeznaczona na ten konkretny materiał eksploatacyjny będzie mniejsza.

To czynnik istotny zwłaszcza dla dużych firm. Warto też podkreślić, że często zamienniki tonerów są objęte dodatkową gwarancją producenta. To powoduje, że większość klientów zdecyduje się właśnie na nie, ponieważ koszta artykułów do biura obniżają się jeszcze bardziej.
 

Jak wybrać toner do drukarki?


Rozwój tej gałęzi branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek sprawił, że tonery zamienniki opinie mają coraz lepsze. Ich niska cena w stosunku do praktycznie niezmiennej jakości przylegania tuszu do kartki to coś, co przekonuje coraz większe rzesze klientów.

Zanim zacznie się szukać polecanych zamienników tonerów pasujących do aktualnie posiadanego urządzenia drukującego należy zastanowić się nad tym, do czego będzie ono wykorzystywane? Przedsiębiorstwo, które tworzy w ten sposób jedynie faktury, pisma i akta nie powinno nawet szukać najlepszych tonerów zamienników kolorowych.

Byłby to zbędny wydatek, bo o ile w oryginalnych kasetach z atramentem pozostaje on gotowy do działania, o tyle tonery zamienniki mają to do siebie, że nieużywany tusz zasycha. Takiego produktu nie można zwrócić (proces wysychania trwa jakiś czas, więc na pewno przekroczy się okres wypowiedzenia umowy sprzedaży, czy reklamacji), a pozostaje jedynie niesmak z zakupu.

Najlepsze zamienniki tonerów pozwalają oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent kwoty wydawanej na druk. Warto też przy tym kierować się ekologią i poszukać takich tonerów zamienników, które można ponownie napełnić. Nie dokłada się wówczas do środowiska kolejnych pustych plastikowych opakowań. Dobrze też poszukać w swoim mieście, czy też w najbliższej okolicy sklepu lub punktu, który zbiera zużyte tonery zamienniki.
 

Zamienniki tonerów, a żywotność drukarki?


Każde Biuro Obsługi Klienta choć raz usłyszało pytanie: jakie zamienniki tonerów polecacie? Często kryje się za tym strach przed uszkodzeniem drukarki, na którą niejednokrotnie przeznacza się budżet do kilku tysięcy złotych.

Prawda jest taka, że dobre zamienniki tonerów nie mają wpływu na żywotność urządzenia. Trzeba bardzo niefortunnie trafić, by sprzęt trafił do naprawy właśnie przez samą kasetę z atramentem. Niektórzy producenci wychodzą jednak naprzeciw wszystkim “najzdolniejszym” użytkownikom, jak i zdarzeniom losowym i oferują naprawę drukarki na własny koszt. To nie tylko wielki gest w kierunku wszystkich klientów, lecz także wielka wiara we własny produkt.

Niezwykle często wyborem klientów pada marka Prism, słynąca z zamienników tonerów Brother, zamienników tonerów HP, a także innych znanych firm. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu wiedzą, co i kiedy należy zmienić. Ich produkty pasują do wszystkich najpopularniejszych modeli drukarek. Niejednokrotnie ilość zadrukowanych stron przez zamienniki tonerów Prism różni się znacząco, porównując do oryginałów!
 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem tonera zamiennika?


Przede wszystkim kwestię dotyczącą wyboru należy rozpocząć od rozpoznania, jaki sprzęt jest w posiadaniu: drukarka atramentowa, czy laserowa? To najważniejsza kwestia, która pozwoli filtrować na stronie sklepu internetowego tonery zamienniki do drukarek w sposób odpowiedni do własnych oczekiwań, a w przypadku kontaktu telefonicznego - łatwiejszą komunikację.

Po wyszukaniu interesujących ofert należy skupić się nad kolorem. Zazwyczaj znaleźć można: cyan, czarny, magenta, różowy i żółty. Tak, jak było wspominane wcześniej, decydując się nawet na najlepszy toner zamiennik z barwą, która wykorzystywana będzie bardzo rzadko, inwestycję można potraktować jako pieniądze wydane na marne. Tusz w tonerach zamiennikach wysycha po jakimś czasie.

Po podjęciu decyzji na temat koloru i filtrowaniu pasujących do wymagań drukarki produktów, można zacząć szukać odpowiedzi na pytanie: jakie są najlepsze zamienniki tonerów? Tu najwięcej zależy od indywidualnych specyfikacji każdego materiału eksploatacyjnego z osobna. Nie wszystkie tonery zamienniki równają się sobie nawzajem w kwestii ilość stron, na które wystarczają, przy standardowym pięcioprocentowym pokryciu strony A4. Dobre zamienniki tonerów HP mają niejednokrotnie  lepsze parametry, niż oryginały!

Przezorni z radością powitają opcję oferowana dodatkowo przez Prism: Patent-Free. To producenckie zapewnienie, że zamiennik toneru nie złamie patentu wytwórcy drukarki. Niektóre sprzęty bowiem wykrywają i zapisują fakt, iż użytkownik korzystał z tonerów zamienników, czym złamał gwarancję.
 

Zamienniki tonerów do drukarek w ofercie Biurfan - Prism, BlackPoint


Znając potrzeby wszystkich klientów, którzy robią zakupy w hurtowni papierniczej Biurfan, asortyment materiałów eksploatacyjnych jest stale poszerzany. Podejmowane współprace poprzedzone są dokładnym researchem na temat danego producenta. Wybierani są najlepsi, którzy od lat zapewniają jakościowe produkty.

Z tego też tytułu najlepsze tonery zamienniki zarówno firmy Black Point, jak i Prism od dawna goszczą w ofercie hurtowni papierniczej Biurfan. Cenieni są przede wszystkim za oferowane dodatkowo funkcjonalności, jak wspomniany wcześniej Patent-Free. W przypadku Black Pointa jest to serwis door-to-door. Dzięki niemu po zgłoszeniu awarii użytkownik musi jedynie skontaktować się i rozmówić z Help Deskiem. Po wszystkich ustaleniach nie musi szukać punktu nadawczego. Wystarczy, że przygotuje zamiennik toneru Black Point do wysyłki, a po kontakcie od kuriera otworzy drzwi!

Biurfan oferuje szereg produktów z szeroko pojętej branży biurowej, choć nie tylko. Zarówno placówki rządowe, czy przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni będą mogli zrobić zakupy najpotrzebniejszych artykułów. Oprócz typowo kojarzonych towarów, jak na przykład długopisy, segregatory, czy flipcharty, zamówić można także wiele artykułów spożywczych. Liczne promocje i wciąż rozwijana oferta sprawia, że hurtownia papiernicza Biurfan od lat utrzymuje się w czołówce sklepów internetowych z branży biuro-serwisowej

arrow_downward