Tonery zamienniki

ZAMIENNIKI ORYGINALNYCH TONERÓW


Alternatywnym wyborem oryginalnych tonerów są oczywiście tonery zamienniki. Zyskały one wiele pozytywnych opinii przez lata istnienia na rynku i z tego też tytułu producenci specjalizujący się w tej dziedzinie cały czas inwestują w rozwój produktów.
 
Zamienniki tonerów to przede wszystkim niższy koszt zakupu i eksploatacji. Zamiennik produkowany przez sprawdzonych producentów ma bardzo podobne parametry do ich 
tonerów oryginalnych. Często trudno jest rozróżnić oba wydruki, ponieważ ich jakość jest niezwykle zbliżona.
 
Oferta zamienników tonerów jest niezwykle szeroka, a urządzeń wielofunkcyjnych jest jeszcze więcej. Wybranie odpowiedniej pozycji gwarantuje poprawną instalację produktu, zapewnia także właściwą jakość druku. Staramy się stale weryfikować nasz asortyment, aby każdy mógł dopasować toner do swojego urządzenia drukującego.
 

TONERY DO DRUKAREK ZAMIENNIKI - ZNANE MARKI

 
Zamienniki tonerów, które Państwu oferujemy, sprowadzamy tylko od sprawdzonych dostawców znanych marek, takich jak 
Black Point, czy Prism. Zdajemy sobie sprawę, że przy tym produkcie nie można pozwolić sobie na niską jakość, ponieważ może to doprowadzić do awaryjności sprzętu lub niepoprawnym działaniu. Nie chcemy Państwa na to narażać. Kupując tusze zamienniki, można oszczędzić nawet do 80% przy eksploatacji. Czasy kiedy "nieoryginalne" tonery do drukarek generują gorszą jakość wydruku oraz przyczyniają się do awarii sprzętu, minęły bez powrotu.
 
Wiele z marek tonerów zamienników na stałe gości na listach zakupowych wielu klientów. To oczywiście znak tego, jak niezwykle cenione są to produkty na rynku. Ich udział w codziennej pracy jest nieoceniony, a niesie dodatkowo wiele bonusów. Przedłużone gwarancje, gratisy do zakupienia odpowiedniej ilości artykułów… Warto trzymać rękę na pulsie!
 

WYDAJNOŚĆ TONERÓW ZAMIENNIKÓW

 
Wydajność materiałów eksploatacyjnych waha się między 1 tysiącem do nawet 40 tysięcy wydrukowanych stron (standardowe 5% zaczernienia wydruku). Tonery zamienne mogą zadrukować nawet 40 stron na minutę bez awarii. Sprzedawane przez nas zamienniki tonerów występują w wariancie o zwiększonej pojemności w stosunku do oryginalnych. Poprawnie dobrany toner zamiennik do drukarki jest bezpieczny i ergonomiczny w swojej pracy.
 
Nie ma co ukrywać, że to właśnie wydajność jest głównym kryterium, na które wszyscy zwracamy uwagę. Niskiej jakości zamienniki tonerów do drukarek laserowych, jak i tych zwykłych, wygenerują jedynie większe koszta, zamiast zminimalizować kwoty przeznaczane na 
materiały eksploatacyjne do drukarek.
 

Zalety zamienników


Przede wszystkim pojawia się pytanie: czy zamienniki tonerów są dobre? Jeszcze jak! To w końcu wielka oszczędność dla każdego przedsiębiorstwa. Faktury, dokumenty przewozowe, czy jakiekolwiek umowy z pracownikami - to wszystko jest drukowane po wielokroć.

Oczywiście 
tusze oryginalne mają wiele zalet, jak nie wysychanie po dłuższym okresie nieużytkowania. Gdy jednak drukarka “odpoczywa” jedynie poza godzinami pracy biura, nie jest to argument przekonujący do zrezygnowania nawet z najlepszego zamiennika toneru. Wręcz przeciwnie - wydajność pozostaje niezmienna, a kwota przeznaczona na ten konkretny materiał eksploatacyjny będzie mniejsza.

To czynnik istotny zwłaszcza dla dużych firm. Warto też podkreślić, że często zamienniki tonerów są objęte dodatkową gwarancją producenta. To powoduje, że większość klientów zdecyduje się właśnie na nie, ponieważ koszta 
artykułów do biura obniżają się jeszcze bardziej.
 

Jak wybrać toner do drukarki?


Rozwój tej gałęzi branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek sprawił, że tonery zamienniki opinie mają coraz lepsze. Ich niska cena w stosunku do praktycznie niezmiennej jakości przylegania tuszu do kartki to coś, co przekonuje coraz większe rzesze klientów.

Zanim zacznie się szukać polecanych zamienników tonerów pasujących do aktualnie posiadanego urządzenia drukującego należy zastanowić się nad tym, do czego będzie ono wykorzystywane? Przedsiębiorstwo, które tworzy w ten sposób jedynie faktury, pisma i akta nie powinno nawet szukać najlepszych tonerów zamienników kolorowych.

Byłby to zbędny wydatek, bo o ile w oryginalnych kasetach z atramentem pozostaje on gotowy do działania, o tyle tonery zamienniki mają to do siebie, że nieużywany tusz zasycha. Takiego produktu nie można zwrócić (proces wysychania trwa jakiś czas, więc na pewno przekroczy się okres wypowiedzenia umowy sprzedaży, czy reklamacji), a pozostaje jedynie niesmak z zakupu.

Najlepsze zamienniki tonerów pozwalają oszczędzić nawet kilkadziesiąt procent kwoty wydawanej na druk. Warto też przy tym kierować się ekologią i poszukać takich tonerów zamienników, które można ponownie napełnić. Nie dokłada się wówczas do środowiska kolejnych pustych plastikowych opakowań. Dobrze też poszukać w swoim mieście, czy też w najbliższej okolicy sklepu lub punktu, który zbiera zużyte tonery zamienniki.
 

Zamienniki tonerów, a żywotność drukarki?


Każde Biuro Obsługi Klienta choć raz usłyszało pytanie: jakie zamienniki tonerów polecacie? Często kryje się za tym strach przed uszkodzeniem drukarki, na którą niejednokrotnie przeznacza się budżet do kilku tysięcy złotych.

Prawda jest taka, że dobre zamienniki tonerów nie mają wpływu na żywotność urządzenia. Trzeba bardzo niefortunnie trafić, by sprzęt trafił do naprawy właśnie przez samą kasetę z atramentem. Niektórzy producenci wychodzą jednak naprzeciw wszystkim “najzdolniejszym” użytkownikom, jak i zdarzeniom losowym i oferują naprawę drukarki na własny koszt. To nie tylko wielki gest w kierunku wszystkich klientów, lecz także wielka wiara we własny produkt.

Niezwykle często wyborem klientów pada marka Prism, słynąca z zamienników tonerów Brotherzamienników tonerów HP, a także innych znanych firm. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu wiedzą, co i kiedy należy zmienić. Ich produkty pasują do wszystkich najpopularniejszych modeli drukarek. Niejednokrotnie ilość zadrukowanych stron przez zamienniki tonerów Prism różni się znacząco, porównując do oryginałów!
 

Na co zwrócić uwagę przed zakupem tonera zamiennika?


Przede wszystkim kwestię dotyczącą wyboru należy rozpocząć od rozpoznania, jaki sprzęt jest w posiadaniu: drukarka atramentowa, czy laserowa? To najważniejsza kwestia, która pozwoli filtrować na stronie sklepu internetowego tonery zamienniki do drukarek w sposób odpowiedni do własnych oczekiwań, a w przypadku kontaktu telefonicznego - łatwiejszą komunikację.

Po wyszukaniu interesujących ofert należy skupić się nad kolorem. Zazwyczaj znaleźć można: cyan, czarny, magenta, różowy i żółty. Tak, jak było wspominane wcześniej, decydując się nawet na najlepszy toner zamiennik z barwą, która wykorzystywana będzie bardzo rzadko, inwestycję można potraktować jako pieniądze wydane na marne. Tusz w tonerach zamiennikach wysycha po jakimś czasie.

Po podjęciu decyzji na temat koloru i filtrowaniu pasujących do wymagań drukarki produktów, można zacząć szukać odpowiedzi na pytanie: jakie są najlepsze zamienniki tonerów? Tu najwięcej zależy od indywidualnych specyfikacji każdego materiału eksploatacyjnego z osobna. Nie wszystkie tonery zamienniki równają się sobie nawzajem w kwestii ilość stron, na które wystarczają, przy standardowym pięcioprocentowym pokryciu strony A4. Dobre zamienniki tonerów HP mają niejednokrotnie  lepsze parametry, niż oryginały!

Przezorni z radością powitają opcję oferowana dodatkowo przez Prism: Patent-Free. To producenckie zapewnienie, że zamiennik toneru nie złamie patentu wytwórcy drukarki. Niektóre sprzęty bowiem wykrywają i zapisują fakt, iż użytkownik korzystał z tonerów zamienników, czym złamał gwarancję.
 

Zamienniki tonerów do drukarek w ofercie Biurfan - Prism, BlackPoint


Znając potrzeby wszystkich klientów, którzy robią zakupy w 
hurtowni papierniczej Biurfan, asortyment materiałów eksploatacyjnych jest stale poszerzany. Podejmowane współprace poprzedzone są dokładnym researchem na temat danego producenta. Wybierani są najlepsi, którzy od lat zapewniają jakościowe produkty.

Z tego też tytułu najlepsze tonery zamienniki zarówno firmy Black Point, jak i Prism od dawna goszczą w ofercie hurtowni papierniczej Biurfan. Cenieni są przede wszystkim za oferowane dodatkowo funkcjonalności, jak wspomniany wcześniej Patent-Free. W przypadku Black Pointa jest to serwis door-to-door. Dzięki niemu po zgłoszeniu awarii użytkownik musi jedynie skontaktować się i rozmówić z Help Deskiem. Po wszystkich ustaleniach nie musi szukać punktu nadawczego. Wystarczy, że przygotuje zamiennik toneru Black Point do wysyłki, a po kontakcie od kuriera otworzy drzwi!

Biurfan oferuje szereg produktów z szeroko pojętej branży biurowej, choć nie tylko. Zarówno placówki rządowe, czy przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni będą mogli zrobić zakupy najpotrzebniejszych artykułów. Oprócz typowo kojarzonych towarów, jak na przykład długopisy, segregatory, czy flipcharty, zamówić można także wiele artykułów spożywczych. Liczne promocje i wciąż rozwijana oferta sprawia, że hurtownia papiernicza Biurfan od lat utrzymuje się w czołówce sklepów internetowych z branży biuro-serwisowej

Tonery zamienniki nie szkodzą drukarkom

Wiele osób obawia się tego, że zamienniki mogą uszkodzić drukarkę. Co prawda wszyscy producenci zalecają używanie jedynie oryginalnych tonerów, jest to jednak podyktowane ich osobistym biznesem. Ale prawdą jest, że zamienne materiały eksploatacyjne nie szkodzą drukarkom i nie mają negatywnego wpływu na ich działanie. Dlatego zamiast przepłacać można zdecydować się na zamienniki tonery lub zamienniki tusze.

Alternatywne wkłady do drukarek wzorowane są na oryginałach. Dodatkowo każdy toner zamiennik przechodzi odpowiednie testy jakości zanim zostanie przekazany do dystrybucji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oszczędzając środki na tonerze, nie będziesz musiał ich inwestować w naprawę urządzenia drukującego.

Niektórzy użytkownicy drukarek nieustannie korzystają z zamienników tonerów i w żaden sposób nie wpływa to na eksploatację urządzenia. A dzięki temu mogą zaoszczędzić środki i przeznaczyć je na inne potrzebne w biurze artykuły.

Zamienniki do drukarek nie drukują gorzej

Czym właściwie jest toner? To określenie proszku, który znajduje się wewnątrz laserowej kasety. Ale potocznie nazywa się tak cały wkład laserowy znajdujący się w drukarce. Tonery zamienne charakteryzują się dobrą jakością druku przy niskiej cenie. Warto podkreślić, że wcale nie drukują gorzej niż urządzenia z oryginalnymi materiałami eksploatacyjnymi. Zamienniki tonerów do drukarek są produkowane z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu są niemal identyczne jak wkłady oryginalne. Różnicą, która rzuca się na pierwszy rzut oka jest logo producenta. Ale nie wpływa to w żaden sposób na jakość wydruków, które wykonujemy przy użyciu tonerów zamiennych. Co więcej, patrząc na dany dokument, trudno zauważyć jaki toner wykorzystano do druku.

Zamienne tonery są wydajne, starczają na długo, kosztują mniej niż oryginały i do tego można je kupić w Internecie. W naszym sklepie biurowym znajdziesz zamienniki tonerów firm takich jak Black Point i Prism. Szeroka oferta pozwoli wybrać zamiennik kompatybilny z Twoim urządzeniem drukującym.

Czy warto stosować zamienniki?

Czy warto stosować zamienniki? Oczywiście, że tak. Tym bardziej, jeśli po prostu nie lubimy przepłacać. Dokumenty, które otrzymujemy przy zastosowaniu tonera zamiennika niczym nie odbiegają od druków, które powstają przy użyciu oryginału. A jak już wspominaliśmy, koszt druku jest znacznie niższy w przypadków zamienników. Na zakupie tonerów zamiennych można zaoszczędzić do 60% ceny.

Jeśli pracujesz w biurze, gdzie drukuje się wiele dokumentów każdego dnia, toner zamiennik to doskonała opcja. Wybierając zamienne materiały eksploatacyjne możemy zaopatrzyć się w większą ilość tych artykułów i zawsze mieć je w zapasie. Wtedy nie straszna nam sytuacja, kiedy nagle kończy się tusz i nie możemy wydrukować ważnego pisma czy faktury.

Tonery zamienniki do drukarek laserowych

Wybierając toner do drukarki laserowej trzeba mieć na uwadze to, aby kupić odpowiedni produkt. Na rynku urządzeń drukujących jest wiele, a co roku pojawia się ich coraz więcej. Z tego względu należy znać dokładny model swojej drukarki, aby wybrać zamiennik toner pasujący do naszego sprzętu.

To jednak nie jest duży problem, ponieważ informacje o modelu drukarki zazwyczaj znajdują się z przodu lub na górze samego sprzętu. Tym sposobem producent dba o to, by zawsze wybrać odpowiedni toner oryginalny. Jednak zamienniki są oznaczane tymi samymi literami i cyframi, dzięki czemu z łatwością można znaleźć materiał eksploatacyjny kompatybilny z naszym urządzeniem.

Dlaczego warto wybierać tonery zamienniki?

Można zadać sobie pytanie – dlaczego warto wybierać tonery zamienniki? Jednym z najbardziej przekonywujących powodów jest aspekt ekonomiczny. Zamienniki to opcja o wiele tańsza niż oryginalne tonery.

W Internecie można znaleźć wiele opinii i recenzji dotyczących zamiennych tonerów. Dobrej jakości zamienne materiały eksploatacyjne są wydajne, kompatybilne z drukarką i produkowane z nowych, dobrej jakości części. Dzięki temu wybór między toner oryginalny, a toner zamiennik powinien być prosty.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie