Tusze oryginalne

TUSZ DO DRUKARKI - OFERTA BIURFAN


Zapewne część z nas sądzi, że nie ma nic lepszego jak oryginalny tusz do drukarki. Bez szukania zamienników, martwienia się o ich jakość, sądzimy że oryginał to podstawa dobrej jakości produktu. Czasem bywa oczywiście tak, że nie jesteśmy w stanie znaleźć zamiennika tuszu czy tonera do naszej drukarki i wtedy sięgamy tusz oryginalny do drukarki. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tusze takich marek jak: Epson, Brother, HP, Canon. 

Najczęściej podawaną zaletą przez klientów odpowiadających na pytanie “dlaczego decydują się na zakup oryginalnych tuszów do drukarek?” jest wysoka jakość wydruku. Wiadomo, że producenci dokładają wszelkich starań, by ich dzieła wyróżniały się na tle konkurencji. Jednocześnie najlepsza kombinacją wydruków z wykorzystaniem ich drukarki będzie oczywiście oryginalny tusz tej samej marki.

Nie można pominąć także zużycia produktu. Choć za zamienniki płaci się niejednokrotnie dużo mniej, niż za modele sugerowane przez producentów, to jednak właśnie te ostatnie okazują się o niebo lepsze. Tusze oryginalne dostosowane są do danego modelu drukarki. Przez to urządzenie nie pobiera przesadnej ilości, co - ponownie to podkreślimy - przekłada się na wysoką jakość druku.
 

Oryginalne Tusze do drukarek - 100% PEWNOŚĆ


Nie twierdzimy, że 
tusze zamienniki do drukarek są słabsze, jednak zdajemy sobie sprawę, że część osób zdecydowanie stawia na oryginały, zapewniające wysoką jakość wydruku bez obaw o rozmazanie i jakiekolwiek zacieki. Oryginały to także pewność, że nasz sprzęt będzie działał prawidłowo i nie zepsuje drukarki. W przypadku używania drukarki w firmie z pewnością zależy nam na dobrej, nieprzerwanej pracy o wysokiej jakości wydruków. Tę zapewnią oryginalne tusze do drukarek. W tym przypadku nie warto ryzykować z zamiennikiem, ponieważ nagła awaria drukarni skutecznie może utrudnić pracę. 

Jakość w porównaniu do 
tonerów zamienników widać zwłaszcza po drukowaniu po dłuższym czasie. Brak wysychania tuszu w urządzeniu to wyjątkowa cecha tuszy oryginalnych do drukarek HPEpsonCanon i innych firm. To świetna informacja dla wszystkich tych, którzy drukują tylko od czasu. Jednorazowa inwestycja, która będzie kosztowała tylko trochę więcej, zapewni spokój na miesiące drukowania.

Tani oryginalny tusz do drukarki to oczywiście nie jedyne, co wpływa na efekt końcowy. Wiele zależy od wykorzystywanego przez nas papieru. Słabej jakości kartki o niskiej gramaturze mogą nadać się kompletnie do niczego. Gdy jednak użyty zostanie papier biurowy o wyższej wadze na metr kwadratowy, wówczas ciężko będzie o osobę, która nie doceni wydruku.
 

Tusze do drukarek - zalety


Oczywiście nie są to wszystkie pozytywy, jakie niosą za sobą oryginalne tusze. Różnice w 
materiałach eksploatacyjnych widoczne są niemal gołym okiem. Zarówno tonery oryginalne, jak i tusze oryginalne mają jeszcze kilka istotnych zalet:

  • mają tych samych producentów, które wprowadziły drukarki na rynek,

  • są kompatybilne z maszyną drukującą,

  • dają pewność dobrej wydajności, 

  • dzięki oryginalnym tuszom głowice drukujące są bieżąco smarowane i czyszczone, co zapewnia ich ciągłą pracę.

Oryginalne tusze nie są zarezerwowane jedynie dla profesjonalnych drukarni. Co więcej, takie miejsca nierzadko inwestują w tańsze odpowiedniki. Powodów ku temu jest kilka: cena eksploatacji urządzenia oraz materiałów do niego, jak i mnogość klientów. Nie ma co ukrywać - często wychodzi się z założenia, że zakup sprzętu do druku jest zbędnym wydatkiem. W domu, czy biurze trzeba znaleźć wolną przestrzeń, która dodatkowo nie powinna nikomu zawadzać. 

Pomija się jednak wówczas istotną kwestię. Dzięki tuszom oryginalnym Brother, czy oryginalnym tuszom do drukarek Canon, zapewnia się długie miesiące wysokiej jakości wydruku. Wysokiej jakości składniki wykorzystane w produkcji tuszów oryginalnych zapobiegają wysychaniu zawartości. To bardzo często wymieniany mankament przez osoby nabywające zamienniki do oryginalnych tuszów do drukarek.
 

Ile kosztuje tusz do drukarki - cena


Do wad z pewnością należy zaliczyć ich wysoką cenę i na tym tak naprawdę wypada zakończyć. W przypadku stosowania zamienników i ewentualnego zepsucia się jakiejś części drukarki producent może nam odmówić przyjęcia jej na reklamację, ponieważ rekomendowane są raczej oryginalne tusze. Dotyczy to głównie droższych drukarek, aczkolwiek zawsze warto dmuchać na zimne! Nie bez kozery przy każdym zakupie klientom podaje się sugerowane części, w których jednym z pierwszych elementów są oryginalne tusze do drukarek.

To, czy wybrany oryginalny tusz do drukarki będzie tani, czy nie, zazwyczaj zależy od posiadanego modelu i producenta. Niemniej jednak przeszukując rynek artykułów biurowych, czy też konkretniej: materiałów eksploatacyjnych do drukarek, warto zwracać uwagę na promocje!
 

Gdzie kupię oryginalne tusze?


Często pierwszym, co przychodzi na myśl odpowiadając na to pytanie są popularne sklepy sieciowe. To oczywiście efekt wszechobecnej reklamy - na billboardach, czy też w szeroko pojętych mediach. Niemniej jednak każdy, kto poszuka głębiej odkryje, że “mniejsi gracze” oferują konkurencyjne ceny oryginalnych tuszy Canon, jak i innych marek.

Szeroki asortyment obejmuje oczywiście także inne materiały do biura, jak artykuły papiernicze. Dzięki temu za jednym zamachem dokupić można odpowiednią ilość ryz papieru o poszukiwanej grubości, jak i oryginalny tusz do posiadanej drukarki. Nawet najwybredniejsi klienci będą zadowoleni. W końcu okazuje się, że droższa cena nie zawsze musi oznaczać krocie - tanie oryginalne tusze również da się znaleźć!
 

Tusze do drukarek – sklep internetowy


Choć wydaje się to logiczne, warto pamiętać, by dobrać materiał zgodny z modelem i firmą, której urządzenie posiadamy. Tusze oryginalne do drukarek Brother nie będą kompatybilne tak, jak oryginalne tusze Epson. W 
hurtowni papierniczej Biurfan codziennie dbamy o poszerzanie asortymentu zarówno artykułów biurowych, jak i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wśród których znaleźć Państwo mogą tak oryginalne tuszek do drukarek, jak i ich zamienniki.

 

Oryginalne tusze HP

Zakup drukarki lub urządzeń wielofunkcyjnych wiąże się z tym, że oprócz ceny samego sprzętu, ważne są również koszty materiałów eksploatacyjnych. Stajemy wówczas przed wyborem – czy wybrać oryginalne tusze czy zamienniki? Warto zastanowić się nad tym do czego posłuży drukarka. Jeśli będzie sporadycznie używana, można postawić na rozwiązanie bardziej ekonomiczne. Ale do pracy biurowej , gdzie należy często przygotowywać dokumenty, lepiej wybrać materiały jakościowe.

Jakie są zalety korzystania z oryginalnych tuszy do drukarek? Z pewnością możemy wówczas liczyć na najwyższą jakość i wydajność druku. Dodatkowo takie materiały eksploatacyjne są kompatybilne z daną drukarką, więc sam sprzęt jest praktycznie bezawaryjny. Tusze do drukarek HP są w pełni zgodne z urządzeniami do drukowania tej marki. Sam producent zaleca używać oryginalnych materiałów eksploatacyjnych, aby uniknąć awarii. Tańsze zamienniki mogą prowadzić do późniejszych problemów ze sprzętem i jego przedwczesnym zużyciem. Tusz do drukarki HP to niezawodne wydruki i bezpieczny system napełniania zbiorników, który zapobiega przypadkowemu rozlaniu.

Oryginalne tusze do drukarki Brother

Praca biurowa związana jest z koniecznością drukowania dokumentów i faktur. Potrzebny jest do tego niezawodny sprzęt, który będzie zawsze gotowy do użycia.

Oryginalne tusze i tonery Brother doskonale sprawdzają się w biurze i nie tylko. Testowane są zgodnie ze standardami ISO, łatwe w recyklingu, a także kompatybilne z drukarkami Brother. To producent, który od 50 lat jest liderem innowacji. W 1971 roku stworzył pierwszą szybką drukarkę igłową, natomiast w 2004 - najmniejszą na świecie drukarkę mobilną. Lata doświadczenia sprawiły, że Brother to marka godna zaufania, którą doceniają klienci na całym świecie. Jeśli oczekujesz od drukarki niezawodności, wybierz tusz oryginalny i ciesz się najwyższej jakości wydrukiem. Dzięki temu nawet oficjalne pisma będą prezentować się bez zarzutu.

Epson tusze oryginalne

Epson to wiodący na świecie producent technologii druku, który posiada w swojej ofercie najwyższej jakości tusze, tonery oraz drukarki. Jeśli korzystasz z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych możesz mieć pewność, że odpowiednio dbasz o swój sprzęt.

Wprawdzie tusze oryginalnie nie różnią się znacznie od zamienników, ponieważ produkowane są z całkowicie nowych części. Różnica polega na tym, że tusze zamienne wytwarza się z nieco innych elementów niż oryginały i brakuje na nich logo producenta. Często jakość jest podobna, natomiast to w przypadku oryginalnych tuszy mamy pewność, że materiały eksploatacyjne będą idealnie dopasowane do naszego sprzętu.                                                             

Epson tusze oryginalne to doskonałe wydruki faktur i innych dokumentów, nawet pism urzędowych. Wybierając tonery i tusze tego producenta otrzymujesz produkty, które spełniają najwyższe standardy dotyczące wydruku.

Oryginalne tusze do Canon

Canon to dobrze wszystkim znana firma technologiczna, która zajmuje się produkcją doskonałych urządzeń. Wprowadzane na rynek nowości tylko utwierdzają klientów, że wybór tej marki jest trafiony. Canon to między innymi drukarki, które znajdziemy w wielu mniejszych i większych przedsiębiorstwach oraz w prywatnych domach. Drukarki firmowe powinny być niezawodne, ponieważ obowiązki służbowe wykonywane przy komputerze często wiążą się z koniecznością wydruku dokumentów. Urządzenia biurowe powinny spełniać najwyższe standardy i dlatego potrzebne są do nich najlepsze materiały eksploatacyjne.

Nie ulega wątpliwości, że oryginalne tusze są zawsze lepsze od zamienników. Możemy liczyć na jakość i wydajność, a do tego mamy pewność, że otrzymujemy produkt zgodny z naszym modelem drukarki. Oryginalne tusze Canon produkowane są przez samego producenta, co jeszcze bardziej upewnia nas, że to najlepszy wybór materiałów eksploatacyjnych.

Biurfan to sklep z tuszami i tonerami oraz innymi materiałami niezbędnymi do pracy przy komputerze. Szeroki asortyment pozwoli wyposażyć Twoje biuro w produkty papiernicze, piśmiennicze, a nawet spożywcze.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie