Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Tusze oryginalne

TUSZ DO DRUKARKI - OFERTA BIURFAN


Zapewne część z nas sądzi, że nie ma nic lepszego jak oryginalny tusz do drukarki. Bez szukania zamienników, martwienia się o ich jakość, sądzimy że oryginał to podstawa dobrej jakości produktu. Czasem bywa oczywiście tak, że nie jesteśmy w stanie znaleźć zamiennika tuszu czy tonera do naszej drukarki i wtedy sięgamy tusz oryginalny do drukarki. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tusze takich marek jak: Epson, Brother, HP, Canon. 

Najczęściej podawaną zaletą przez klientów odpowiadających na pytanie “dlaczego decydują się na zakup oryginalnych tuszów do drukarek?” jest wysoka jakość wydruku. Wiadomo, że producenci dokładają wszelkich starań, by ich dzieła wyróżniały się na tle konkurencji. Jednocześnie najlepsza kombinacją wydruków z wykorzystaniem ich drukarki będzie oczywiście oryginalny tusz tej samej marki.

Nie można pominąć także zużycia produktu. Choć za zamienniki płaci się niejednokrotnie dużo mniej, niż za modele sugerowane przez producentów, to jednak właśnie te ostatnie okazują się o niebo lepsze. Tusze oryginalne dostosowane są do danego modelu drukarki. Przez to urządzenie nie pobiera przesadnej ilości, co - ponownie to podkreślimy - przekłada się na wysoką jakość druku.
 

Oryginalne Tusze do drukarek - 100% PEWNOŚĆ


Nie twierdzimy, że tusze zamienniki do drukarek są słabsze, jednak zdajemy sobie sprawę, że część osób zdecydowanie stawia na oryginały, zapewniające wysoką jakość wydruku bez obaw o rozmazanie i jakiekolwiek zacieki. Oryginały to także pewność, że nasz sprzęt będzie działał prawidłowo i nie zepsuje drukarki. W przypadku używania drukarki w firmie z pewnością zależy nam na dobrej, nieprzerwanej pracy o wysokiej jakości wydruków. Tę zapewnią oryginalne tusze do drukarek. W tym przypadku nie warto ryzykować z zamiennikiem, ponieważ nagła awaria drukarni skutecznie może utrudnić pracę. 

Jakość w porównaniu do tonerów zamienników widać zwłaszcza po drukowaniu po dłuższym czasie. Brak wysychania tuszu w urządzeniu to wyjątkowa cecha tuszy oryginalnych do drukarek HP, Epson, Canon i innych firm. To świetna informacja dla wszystkich tych, którzy drukują tylko od czasu. Jednorazowa inwestycja, która będzie kosztowała tylko trochę więcej, zapewni spokój na miesiące drukowania.

Tani oryginalny tusz do drukarki to oczywiście nie jedyne, co wpływa na efekt końcowy. Wiele zależy od wykorzystywanego przez nas papieru. Słabej jakości kartki o niskiej gramaturze mogą nadać się kompletnie do niczego. Gdy jednak użyty zostanie papier biurowy o wyższej wadze na metr kwadratowy, wówczas ciężko będzie o osobę, która nie doceni wydruku.
 

Tusze do drukarek - zalety


Oczywiście nie są to wszystkie pozytywy, jakie niosą za sobą oryginalne tusze. Różnice w materiałach eksploatacyjnych widoczne są niemal gołym okiem. Zarówno tonery oryginalne, jak i tusze oryginalne mają jeszcze kilka istotnych zalet:
  • mają tych samych producentów, które wprowadziły drukarki na rynek,
  • są kompatybilne z maszyną drukującą,
  • dają pewność dobrej wydajności, 
  • dzięki oryginalnym tuszom głowice drukujące są bieżąco smarowane i czyszczone, co zapewnia ich ciągłą pracę.
Oryginalne tusze nie są zarezerwowane jedynie dla profesjonalnych drukarni. Co więcej, takie miejsca nierzadko inwestują w tańsze odpowiedniki. Powodów ku temu jest kilka: cena eksploatacji urządzenia oraz materiałów do niego, jak i mnogość klientów. Nie ma co ukrywać - często wychodzi się z założenia, że zakup sprzętu do druku jest zbędnym wydatkiem. W domu, czy biurze trzeba znaleźć wolną przestrzeń, która dodatkowo nie powinna nikomu zawadzać. 

Pomija się jednak wówczas istotną kwestię. Dzięki tuszom oryginalnym Brother, czy oryginalnym tuszom do drukarek Canon, zapewnia się długie miesiące wysokiej jakości wydruku. Wysokiej jakości składniki wykorzystane w produkcji tuszów oryginalnych zapobiegają wysychaniu zawartości. To bardzo często wymieniany mankament przez osoby nabywające zamienniki do oryginalnych tuszów do drukarek.
 

Ile kosztuje tusz do drukarki - cena


Do wad z pewnością należy zaliczyć ich wysoką cenę i na tym tak naprawdę wypada zakończyć. W przypadku stosowania zamienników i ewentualnego zepsucia się jakiejś części drukarki producent może nam odmówić przyjęcia jej na reklamację, ponieważ rekomendowane są raczej oryginalne tusze. Dotyczy to głównie droższych drukarek, aczkolwiek zawsze warto dmuchać na zimne! Nie bez kozery przy każdym zakupie klientom podaje się sugerowane części, w których jednym z pierwszych elementów są oryginalne tusze do drukarek.

To, czy wybrany oryginalny tusz do drukarki będzie tani, czy nie, zazwyczaj zależy od posiadanego modelu i producenta. Niemniej jednak przeszukując rynek artykułów biurowych, czy też konkretniej: materiałów eksploatacyjnych do drukarek, warto zwracać uwagę na promocje!
 

Gdzie kupię oryginalne tusze?


Często pierwszym, co przychodzi na myśl odpowiadając na to pytanie są popularne sklepy sieciowe. To oczywiście efekt wszechobecnej reklamy - na billboardach, czy też w szeroko pojętych mediach. Niemniej jednak każdy, kto poszuka głębiej odkryje, że “mniejsi gracze” oferują konkurencyjne ceny oryginalnych tuszy Canon, jak i innych marek.

Szeroki asortyment obejmuje oczywiście także inne materiały do biura, jak artykuły papiernicze. Dzięki temu za jednym zamachem dokupić można odpowiednią ilość ryz papieru o poszukiwanej grubości, jak i oryginalny tusz do posiadanej drukarki. Nawet najwybredniejsi klienci będą zadowoleni. W końcu okazuje się, że droższa cena nie zawsze musi oznaczać krocie - tanie oryginalne tusze również da się znaleźć!
 

Tusze do drukarek – sklep internetowy


Choć wydaje się to logiczne, warto pamiętać, by dobrać materiał zgodny z modelem i firmą, której urządzenie posiadamy. Tusze oryginalne do drukarek Brother nie będą kompatybilne tak, jak oryginalne tusze Epson. W hurtowni papierniczej Biurfan codziennie dbamy o poszerzanie asortymentu zarówno artykułów biurowych, jak i materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących, wśród których znaleźć Państwo mogą tak oryginalne tuszek do drukarek, jak i ich zamienniki.
arrow_downward