Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Wideokonferencje

Wygodne zestawy do wideokonferencji


W ostatnim czasie do świata biznesu wpadł nowy trend — Wideokonferencji. Goniące Nas terminy, liczne podróże czy też natłok obowiązków nie zawsze pozwalają się wszystkim zebrać i usiąść, omówić wszystkie ważne sprawy. W odpowiedzi na te problemy przychodzą nam liczne zestawy do konferencji.
 
W skład takiego zestawu wchodzi szeroko rozumiany sprzęt audiowizualny, który możemy kompletować, wedle naszych preferencji. Mowa tu oczywiście o kamerce internetowej, która odpowiedzialna jest za to, żeby nasz rozmówca mógł z nami złapać kontakt wzrokowy. Jest to szczególny element w rozmowie ze współpracownikami lub klientami, dlatego warto zadbać, aby ten sprzęt do wideokonferencji miał wysoką jakość obrazu.
 
Przydatne mogą okazać się również słuchawki, które pozwolą nam na lepsze słyszenie samej konferencji z jednoczesnym wytłumieniem dźwięków naszego otoczenia. Takie urządzenie do wideokonferencji warto kupić w wersji z dołączonym mikrofonem. Taki oddzielny sprzęt do wideokonferencji zapewni nam znacznie lepszą jakość rejestru naszych słów od tych oferowanych przez wbudowane w inne urządzenia —  pokroju kamerki internetowej lub laptopa.
 

Wideokonferencja – sprzęt najlepszej jakości


Szeroka oferta urządzeń do wideokonferencji potrafi przytrafić o istny zawrót głowy. Przez to często zadajemy sobie jedno pytanie —  jaki sprzęt do wideokonferencji wybrać? Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, to czytajcie dalej, a na pewno znajdziecie odpowiedź.
 
Oprócz wspomnianej już wcześniej kamery, mikrofonu, czy też słuchawek, które spokojnie wystarczą nam do prowadzenia rozmów, warto wyposażyć się też w coś, co pomoże nam w przeprowadzeniu prezentacji — i to nie tylko podczas wideokonferencji.
 
Do przeprowadzenia prezentacji niezbędne będą ekrany projekcyjne i projektory multimedialne, które są wręcz członem takiego urządzenia do wideokonferencji. Właśnie dlatego warto też zadbać o wysoką jakość powierzchni ekranu, czy też odpowiednią rozdzielczość projektora.
 
Jeżeli zależy nam na jeszcze większym dopieszczeniu, prowadzenia wideokonferencji to powinniśmy zainwestować w akcesoria do prezentacji np. takie jak: poręczna podkładka z klipsem, czyścik do tablic i wskaźnik laserowy do prezentacji.


Produkty do wideokonferencji - na co zwrócić uwagę?


Wybór odpowiedniego sprzętu do wideokonferencji jest rzeczą kluczową dla naszego komfortu i efektywności jej prowadzenia lub i też samego uczestniczenia. Odpowiadają za to szczelne, dźwiękoszczelne słuchawki, wysokiej rozdzielczości kamerka internetowa oraz dobrej jakości mikrofon — nie można też oczywiście zapomnieć o wydajnym laptopie, bądź komputerze. 
 
W potrzebne urządzenia do wideokonferencji zaopatrzy Was hurtownia artykułów biurowych Biurfan. Nasza oferta bogata jest w produkty od znanych producentów, którzy od lat zajmują się zapewnieniem jak najlepszej jakości rozmów dla tysięcy użytkowników. Znajdziesz u Nas wszelkie akcesoria i urządzenia do wideokonferencji: od niezbędnych kamerek internetowych i słuchawek, po systemy prezentacyjne i uchwyty do projektorów.  

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie