Wieszaki

Wieszaki biurowe stojące 

 
Wieszaki biurowe to jeden z podstawowych mebli w każdym biurze. Dzięki nim pracownicy, goście lub interesanci, bez problemu, zostawią swoje okrycia wierzchnie. Wieszaki stojące są doskonałą alternatywą dla dużych mebli bądź pomieszczeń dedykowanych na wieszanie ubrań.
 
Wieszaki stojące na ubrania świetne sprawdzają się w mieszanym klimacie, gdzie mogą być intensywnie używane w porach roku wymagających używania okryć wierzchnich, a chowane na ciepłe pory roku. Wieszaki ubraniowe pozwalają łatwo zawiesić i odwiesić palto lub kurtkę. Niektóre z dostępnych modeli wieszaków biurowych, przechowa także nasze czapki, szaliki, rękawiczki, apaszki czy parasole. To wielka oszczędność miejsca ale także prosty organizer do przechowywania ubrań. Wszystko jest na swoim miejscu oczekując na swoich właścicieli.

Wieszaki stojące na ubrania pozwalają ograniczyć strefę narażoną na brud wnoszony na ubraniach do miejsca pracy. Oszczędzimy sobie także wycierania podłogi, w momencie gdy na dworze pada śnieg lub deszcz. W przeciwieństwie do szaf, w których często przechowuje się ubrania, stojący wieszak na ubrania jest przewiewny, co sprzyja suszeniu powieszonych na nim rzeczy oraz zapobiega powstawaniu brzydkiego zapachu. 
 

Wieszaki stojące do biura

 
Uniwersalność wieszaka na ubrania jest jego ogromną zaletą. W przeciwieństwie do mebli na ubrania, nie zajmuje dużo miejsca. Łatwo go też przenosić między pomieszczeniami, co ma niebagatelne znaczenie jeśli chcemy zorganizować szkolenie czy większe spotkanie, wiążące się z większą liczbą uczestników. Stosunkowo małe gabaryty pozwolą nam także schować go na miesiące kiedy opady nie występują, co w przypadku Polski może oznaczać kilka miesięcy. To wielka zaleta, której nie posiadają meble, których wymiary oraz zwykle duża waga nie pozwalają na tak swobodne nimi dysponowanie. Wieszak biurowy można umieścić w dowolnym pomieszczeniu, warto jednak zadbać o to aby nie przeszkadzał on w przemieszczaniu się w obrębie biura czy sekretariatu. Większość ludzi instynktownie szuka wieszaków na ubrania w pobliżu drzwi wejściowych. Nie jest to warunek konieczny, jeśli jednak z niego rezygnujemy, pomyślmy o postawieniu stojącego wieszaka w zasięgu wzroku osoby wchodzącej do biura. To właśnie przenośność i uniwersalność stanowią o sile i popularności wieszaków na ubrania.
 

RODZAJE WIESZAKÓW


Wieszak na ubrania stojący wykonany zwykle jest z metalowych, lakierowanych rur. W przeszłości najbardziej popularnym tworzywem, z którego wykonane były wieszaki stojące na ubrania było drewno. O ile wygląd zewnętrzny wieszaka do ubrań pozostaje kwestią gustu, należy wskazać, że wybór takiego tworzywa do wykonania wiąże się z dużą wagą produktu, co może utrudnić jego przenoszenie. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia składania wieszaka biurowego, co przy wyborze wariantu drewnianego wiąże się z większą ilością poświęconego czasu oraz koniecznością użycia dodatkowych narzędzi.
 
Wieszak stojący na ubrania w swojej najprostszej formie posiada funkcjonalność pozwalającą na powieszenie kilkadziesiąt kurtek i płaszczy. Górna część wieszaka biurowego służy zwykle do wieszania nakryć głowy, takich jak kapelusze i czapki. Część wieszaków stojących posiada czasem dodatkowe haczyki, które ułatwiają wieszanie na nich szalików, apaszek i chust. Kolejnym częstym elementem w który wyposażone są wieszaki biurowe są pierścienie i podstawki, które służą do odpowiedniego zabezpieczenia parasoli.
 
Wieszaki biurowe ma prawie każdy sklep z meblami biurowymi, ale nie tylko. Hurtownia artykułów biurowych Biurfan za cel postawiła sobie aby można było w niej skompletować pełne wyposażenia miejsca pracy. Dlatego, w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wieszaków stojących. Szukając klasycznych produktów z kategorii ”wyposażenie biura“, przyjrzyj się wyborowi wieszaków biurowych. Przyjrzyj się rozmiarom oraz funkcjonalnościom, tak aby wybrać najlepszy dla Ciebie produkt. Pamietaj, że Biurfan.pl  to zawsze gwarancja najwyższej jakości oraz najlepszych cena na rynku. 
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie