Woreczki strunowe

Co to jest woreczek strunowy?


Wszędzie tam, gdzie wymagane jest przechowanie drobnych elementów najlepszym rozwiązaniem będą woreczki strunowe. To produkty, które zostały wykonane są przezroczystego polietylenu. To sprawia, że odporne są na uszkodzenia, jak rozerwanie czy przerwania. Pozwalają również zobaczyć zawartość znajdującą się wewnątrz.

Właśnie materiał, z którego zostały wyprodukowane zwiększa ich funkcjonalność. Bez problemu można podpisać worki strunowe, czy też przykleić w nich karteczki do notowania, dzięki którym szybko można zidentyfikować produkt, czy do kogo ów woreczek należy. To właśnie ma bezpośredni wpływ na możliwość uniwersalnego zastosowania torebek strunowych.
 
Jak nietrudno wydedukować z nazwy, za zamknięcie odpowiada tak zwana struna. Dzięki niej worki strunowe są szczelnym zabezpieczeniem przed wypadnięciem z niego zawartości. Grubość przezroczystego polietylenu waha się od 40 do 100 mikronów. Należy także podkreślić, że różnią się one też między sobą wielkością. To z kolei powoduje, że używa się ich zarówno w handlu detalicznym, jak i w aptekach, czy w gastronomii. Bardzo często worków strunowych używa się jako jedno z akcesoriów do pakowania paczek.
 

Jakie zastosowanie mają torebki strunowe z suwakiem?

 

Woreczki strunowe spotkamy zarówno w wielu dziedzinach życia codziennego, jak i zawodowego. Przede wszystkim niezwykle często spotykane są w sklepach z drobnymi artykułami. Wyśmienicie sprawdzą się w salonach jubilerskich, gdzie przez niewielki woreczek strunowy można bardzo dokładnie obejrzeć interesujący produkt bez pozostawiania na nim odcisków.

Ponadto sprawdzą się one wszędzie tam, gdzie są artykuły spożywcze. Towary drobne, jak mąka, ryż, czy kasze sprzedawane na wagę nie rozlecą się po zapakowaniu w zamykany woreczek. Warto też zauważyć, że szczelne zamknięcie tak zwaną struną jest swoistą powłoką ochronną przed wilgocią, a zapakowane produkty zachowują pełnię aromatu.

Niezwykle często woreczki strunowe z suwakiem spotkać można w szpitalach, czy policji. W tych pierwszych mogą posłużyć na przykład jako nośnik probówek, czy prosty sposób do dawkowania leków pacjentom. W służbie mundurowej tymczasem przeważnie mniejsze dowody ukrywa się właśnie w workach strunowych.

W przestrzeni biurowej również można je wykorzystać. Artykuły biurowe pokroju segregatorów, czy teczek raczej ich nie wymagają, gdyż same są powłoką ochronną. Niemniej jednak chcąc włożyć coś do koszulek, co powinno pozostać w swojej oryginalnej formie - można skorzystać z woreczków zamykanych. Aby były zawsze na sięgnięcie ręki, przechowywać je można w przyborniku na biurko.
 

Woreczki strunowe - rozmiary

 
Wymienione powyżej zastosowania nie wyczerpują tematu z bardzo prostego powodu - kreatywność ludzka nie zna granic. Z tego też powodu producenci oferują szeroki wybór rozmiarów torebek strunowych.

Decyzja o wielkości zależna jest od potrzeb klienta. Ci, którzy dysponują licznymi niewielkimi produktami, zadowolą się woreczkami strunowymi 60x80 milimetrów. Już sam format wskazuje na to, że nie będzie kłopotu ze znalezieniem odpowiedniego miejsca na ich przechowanie. Idealnie sprawdzą się na przykład w przetrzymywaniu odliczonych kwot monet o mniejszych nominałach, by pracownik z łatwością mógł uzupełnić kasetkę z pieniędzmi.

Wśród większych rozmiarów przeważają worki strunowe 150x200 milimetrów oraz 200x300 milimetrów. Nadają się do przechowania wartościowych przedmiotów średniej wielkości. Bez problemu poradzą sobie również z bilonami, czy rulonami banknotów. Tego typu torebki strunowe cechują się wysokiej jakości zamknięciem oraz często wykorzystywane są w transporcie.

Dostępne również są worki z suwakiem o pośrednich formatach. Każdy z pewnością znajdzie towar spełniający indywidualne wymagania.
 

Saszetki i opakowania strunowe - duży wybór

 

Torebka strunowa szybko weszła do kanonu niezbędnych elementów w prowadzeniu biura, czy różnorakich przedsiębiorstw. Mnogość rozmiarów to cecha, która jest najbardziej ceniona przez klientów.

Tak, jak kompletując wyprawkę dla dzieci dobiera się jedynie takie formaty, jakie są wymagane (przykładowo jeśli na liście widnieje “linijka 30 centymetrów”, nie dobiera się większej), tak samo worki z suwakiem selekcjonuje się pod indywidualne potrzeby.

Jak zostało napisane powyżej, odmienne działalności korzystają z różnych wielkości torebek zamykanych. Ze względu na to do wyboru jest pokaźna liczba ich rozmiarów, by móc spełnić założone koncepcję każdego z interesantów.
 

Woreczki strunowe - cena w sklepie biurowym


Woreczki strunowe to produkt, który niejednokrotnie widnieje na szczycie list zakupowych. To najprostsze rozwiązanie w celu przetrzymania lub przechowania produktów o mniejszej, jak i większej wartości.

Sama jednak cena worków z suwakiem nie wiąże się z wysokim wydatkiem. Z łatwością można wywnioskować także, że kwota, jaką należy wydać idzie w parze z formatem towaru. Stąd też najmniejsze będą najtańsze - torebki strunowe 60x80 milimetrów kosztują jedynie 1,99 zł.

Nie jest to jednak artykuł, przy którego nabyciu warto kierować się ceną. Na nic się zdadzą małe woreczki zamykane, gdy sytuacja wymaga tych o dużych formatach. Ważne jednak jest to, że wyjątkowe zamknięcie pozwala na szybki i prosty dostęp do zawartości torebki. Nie trzeba też martwić się o strunę. Nie zostanie ona uszkodzona przy wielokrotnym otwieraniu i zamykaniu.
 

Gdzie można kupić woreczki strunowe w zestawie?


Woreczki z zamknięciem są szalenie często dodawane przez klientów hurtowni artykułów biurowych Biurfan do wirtualnego koszyka. Ich mnogość zastosowań, jak i liczna ilość sztuk w opakowaniach (każde składa się ze 100 torebek strunowych) to coś, co motywuje do dokonania zakupu.

Firma Biurfan poprzez wieloletnie doświadczenie na rynku biurowym doskonale zna nie tylko potrzeby, lecz także oczekiwania klientów. Świadomość poszukiwania przez nich towarów tak w odpowiedniej cenie, jak i dobrych jakościowo skierowało uwagę na producenta Emerson, który cieszy się zaufaniem i pozytywnymi opiniami ze strony swoich odbiorców.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie