Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zakładki indeksujące

ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE - CZYM SĄ?


Każdy, kto studiował zna moment, gdy trzeba w okamgnieniu zajrzeć do odpowiedniej strony w grubej księdze z terminami dotyczącymi danego przedmiotu. Podobnie w pracy, gdy w grubym pliku kartek z dokumentacją na już musimy odszukać informację. Nie inaczej, gdy przeglądając segregator z przepisami zastanawiamy się, z czym przyrządzić bakłażana?
Wszystkie te kłopoty można rozwiązać za pomocą zakładek indeksujących. Jest to nic innego, jak papierowe karteczki samoprzylepne, które możemy przykleić do różnych powierzchni - może oprócz wody i piasku. To niezwykle prosty sposób na organizację swojej bez pozostawiania jakichkolwiek śladów. Dzięki temu można je naklejać również na na ważne dokumenty.
 

DO CZEGO WYKORZYSTAĆ ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE?


Zakładki indeksujące mogą przydać się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba zaznaczenia jakiejś informacji, by móc odnaleźć ją bez kartkowania całości dokumentów. Podobną funkcję pełnią naturalnie karteczki biurowe, jednakże wielokrotnie mogą być one za duże do, na przykład oznaczenia opisu danego bohatera literackiego.

Właśnie aspekt szkoły jest tu niezwykle istotny. Dzięki zakładkom indeksującym wdrażany w życie jest jeden z najbardziej podstawowych elementów skutecznej nauki. Nie ma dziedziny, w której karteczki się nie przydadzą. Na matematyce w prosty sposób cofnąć się można, by przypomnieć sobie wzory skróconego mnożenia lub na deltę. Podczas powtórki z biologii szybko od budowy i funkcji mitochondriów łatwo przejdzie się do procesu fotosyntezy.

Niewątpliwym plusem samoprzylepnych zakładek indeksujących jest fakt, iż często pakowane są w kilku wersjach kolorowych. Dzięki temu każdej barwie można przypisać osobny temat. To jeszcze bardziej podniesie poziom efektywności nauki.

Naturalnie, zakładki indeksujące można kapitalnie łączyć z karteczkami do notowania. Po oznaczeniu zakładką strony na brzegu, karteczka w środku będzie zawierać autorskie złote myśli.
 

ZAKŁADKI INDEKSUJĄCE PAPIEROWE, PLASTIKOWE I FOLIOWE - CZYM SIĘ RÓŻNIĄ?


Wśród zakładek indeksujących wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje, które mają pewne unikatowe cechy. Przede wszystkim jednak wyróżnia je materiał wykonania.

Zakładki indeksujące plastikowe wyróżniają się przede wszystkim estetyką wykonania oraz trwałością przy jednoczesnym zachowaniu łatwości usunięcia.

Zakładki indeksujące papierowe to łatwa w użyciu forma indeksowania. Wadą tego rodzaju jest ich trwałość, ale rekompensuje to ich niska cena.

Zakładki indeksujące foliowe to świetne połączenie wyższej trwałości niż w przypadku zakładek papierowych oraz możliwości sporządzania notatek. To świetne rozwiązanie do segregacji ważnych dokumentów.
 

KARTECZKI INDEKSUJĄCE DO SEGREGATORA I DOKUMENTÓW - DUŻY WYBÓR W OFERCIE ONLINE


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan posiada szeroki asortyment tak elementów wyposażenia biura, jak i artykułów papierniczych. Poszukując zakładek indeksujących samoprzylepnych trafią Państwo na szeroki wybór produktów takich producentów, jak Grand, Taurus, Stick’N, Donau i Post-it.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie