Zakreślacze

Komu przydadzą się zakreślacze?

 
Zakreślacze mają za zadanie pomóc przy wyróżnieniu najważniejszych fragmentów tekstu, czy stworzeniu rysunku. To doskonałe narzędzia dla uczących się w szkołach oraz uczelniach, ale też dla tych, którzy pracują z dużą ilością danych. 
 
Na pewno docenią je architekci, którzy będą mogli skutecznie zaznaczyć obszary projektu, które wymagają poprawek. Te 
przybory piśmiennicze powinny znaleźć swoje miejsca na biurkach prawników i urzędników, którym pozwolą im na przygotowanie wielu fragmentów aktów prawnych oraz przepisów. 
 
Zakreślacze używane są też do opisywania wszelkich potrzebnych nośników z informacjami lub przedmiotami. Stosuje się je między innymi do kartonów, segregatorów, czy też teczek z dokumentami. 
 
Inaczej za to wygląda znakowanie płyt CD. W tym przypadku potrzebujemy specjalnego pisaka, który jest dostosowany do ich powierzchni. Najlepiej do wykonania tego zadania nadaje się 
marker permanentny lub foliopis, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że nasze oznakowanie zachowa pełną czytelność.
 

Jakie zakreślacze polecamy?

 
Na rynku przyborów biurowych istnieje wiele zakreślaczy. Różnią się one od siebie rozmiarem, zastosowaniem oraz specjalnymi właściwościami. Nie trzeba też mówić o tym, że występują w różnych odcieniach wszelkich barw. Ze swojej oferty możemy wyróżnić zakreślacze takich marek jak: Stabilo, Pilot, Donau, Maped, Bic oraz D.rect.
 
Te kolorowe zakreślacze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko to zawdzięczają swojemu starannemu wykonaniu. Wyróżniają się one także ściętym kształtem końcówki. Dzięki temu zaznaczanie tekstu ich szerszą stroną jest znacznie prostsze i intuicyjne. Najpopularniejszymi kolorami zakreślaczy są żółte, pomarańczowe oraz zielone, zwykle w ich bardziej jaskrawych odcieniach. Znacząco pomoże ci to w procesie sporządzania notatek. 
 
Jako uzupełnienie polecamy 
karteczki samoprzylepne. Ich główną zaletą jest poręczność w użytkowaniu, dzięki której z łatwością zanotujemy i umieścimy w widocznym miejscu najważniejsze dla nas informacje.
 

Zakreślacze pastelowe

 
Każdy studiujący dobrze zna palącą potrzebę zaznaczania najważniejszych części materiału do nauczenia się. Zakreślacze pastelowe pozwalają stworzyć z każdego podręcznika szybkie repetytorium, które będzie przydatne zwłaszcza przed trudnym egzaminem lub sprawdzianem. Kolory pastelowe doskonale współgrają z ideą zakreślacza, którą jest wyróżnienie danej części tekstu. To właśnie w tym celu, większość pastelowych zakreślaczy mają kolory zwracające uwagę, tak, aby po otwarciu dokumentu, bez problemu zauważyć zaznaczony fragment tekstu.
 
Dobrą dla nich alternatywą jest 
długopis żelowy, który nie tylko jest w stanie wykonać wszystkie te zadania, ale też nada im zupełnie innego wyglądu. Zawdzięcza to głównie swojemu wodnistemu tuszowi, który swoją konsystencją przypomina atrament z pióra. Wykonane nim zdobienia, podkreślenia lub zaznaczenia, bez wątpienia dodadzą twoim zapiskom trochę klasy. 
 

Zakreślacze neonowe

 
Zakreślacze neonowe to produkty idealnie dostosowane do wyróżnienia najważniejszych części notatek. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnym fluorescencyjnym właściwościom, dzięki którym uzyskują efekt świecenia w ciemności. 
 
Pozwalają również naszym dzieciom na stworzenie unikatowych rysunków, które będą miały znacznie lepszy efekt od tych wykonanych zwykłymi 
flamastrami. Wyposażając je dodatkowo w bloki szkolne, dajemy im mnóstwo miejsca do pokazania swojej kreatywności.
 
Natomiast jeśli nasze pociechy potrzebują jeszcze większej powierzchni do pokazania swoich umiejętności artystycznych, powinniśmy wyposażyć je w tablicę kredową. Warto pamiętać, również o zapewnieniu im odpowiednich przyborów do pisania na tej powierzchni. W przypadku wspomnianej wcześniej tablicy będą to 
markery kredowe
 

Zakreślacze zestaw - mnóstwo kolorów do wyboru


Jak już wspomniano zakreślacze, są niezbędne dla każdego ucznia lub pracownika biurowego. Występują one w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć taki, który najlepiej pasuje do jego osobistych preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem jasnych neonowych odcieni, czy stonowanych naturalnych tonów, z pewnością znajdziesz odcień zakreślacza, który spełni Twoje potrzeby.

Zestaw zakreślaczy to odpowiednie rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy zakupić jednocześnie dużo kolorów w niższej cenie. Ponadto zyskujemy również praktyczne opakowanie do ich przechowywanie, co pomoże nam w zachowaniu należytego porządku.
 

Gdzie kupić tanie zakreślacze? Tylko u nas!


Jeśli interesują cię tanie zakreślacze, zdecydowanie powinieneś poszukać odpowiedniej oferty w sieci. Jest to dobry rozwiązaniem, ponieważ sklepy internetowe są nie tylko bardziej przystępne cenowo niż tradycyjne sklepy, ale także mają do wyboru szerszą gamę kolorów zakreślaczy.

Jednym z nich jest nasz sklep internetowy Biurfan, który dzięki swojej bogatej ofercie spełni wszystkie wasze wymagania. Zapraszamy serdecznie na zakupy zakreślaczy oraz innych artykułów biurowych.

Co to jest zakreślacz?

Zakreślacze to dość specyficzna odmiana markerów i flamastrów. Uczniowie i studenci doskonale znają ten artykuł szkolny i biurowy, ponieważ jest bardzo praktyczny i przydatny. Do czego przydają się kolorowe zakreślacze? Przed wszystkim do podkreślania szczególnie istotnych treści, najczęściej na kartce papieru. Można dzięki nim wyróżnić poszczególne zdania, akapity lub po prostu słowa. Za ich pomocą podkreślimy nagłówki w artykułach naukowych lub temat lekcji w zeszycie.

Zakreślacze występują w wielu kolorach, przykładowo możemy wyróżnić:

- zakreślacz zielony

- zakreślacz żółty

- zakreślacz różowy

Takie kolory zazwyczaj są neonowe, aby zakreślony nim tekst był jak najlepiej widoczny. Nie ulega wątpliwości, że zakreślacze to artykuły przydatne również w biurze. Dzięki nim można zaznaczyć w kalendarzu datę ważnego spotkania, czy podkreślić priorytetowe zadania na dany dzień. Warto jednak zastanowić się jakie są najlepsze zakreślacze? Dobrze jeśli mają solidną końcówkę, dobrej jakości tusz i wygodną w trzymaniu obudowę. Zakreślacze biurowe mogą być w różnych kolorach, zarówno pastelowych jak i neonowych. Chociaż to artykuł często pomijany podczas zakupów do szkoły czy do pracy – warto o nim pamiętać. Zakreślacz przydaje się również w domu np. do oznaczenia ważnych dat w kalendarzu. Dzięki takiemu zabiegowi nie zapomnimy o urodzinach przyjaciółki, czy wizycie u lekarza.

Do czego używać zakreślacze?

Zakreślacze bardzo często stanowią część wyprawki dla ucznia i studenta. Ten rodzaj mazaka niesamowicie ułatwia przyswajanie wiedzy, nawet z tych dziedzin, które nie należą do ulubionych. Kolorowe, estetyczne notatki umilają naukę i często też pozwalają szybciej zapamiętać podkreślone treści. To sprawdza się głównie w przypadku osób, które są wzrokowcami.

Do czego używać tego rodzaju flamastrów jakim są kolorowe zakreślacze? Jeśli mamy go zawsze przy sobie, w piórniku lub organizerze, możemy na bieżąco zaznaczać ważne informacje na lekcji, wykładzie lub biznesowym spotkaniu. Treści podkreślone w widoczny sposób nie pozwolą zapomnieć o najważniejszych kwestiach.

Zastosowań zakreślaczy jest bardzo wiele, wszystko zależy od naszych potrzeb, ale także pomysłów. Oprócz klasycznego przeznaczenia – do oznaczania treści, można go wykorzystać np. do prac plastycznych. Neonowe lub pastelowe kolor mogą uzupełnić rysunek dziecka lub obraz artysty-plastyka. Z tego względu jest to produkt niesamowicie uniwersalny.

Jaki zakreślacz wybrać?

Mówi się, że „od przybytku głowa nie boli” jednak duży wybór produktów często powoduje, że trudno zdecydować się na jeden konkretny. Zanim podejmiemy decyzję i odpowiemy sobie na pytanie: jaki zakreślacz wybrać, zastanówmy się na czym nam zależy. Konkretny kolor, rozmiar, a może firma? Potrzebny będzie research, aby poznać rodzaje zakreślaczy. Szeroka gama produktów z tej kategorii znajduje się w naszej hurtowni internetowej Biurfan.pl. Tanie zakreślacze świetnej jakości dostępne w naszym sklepie uzupełnią wyposażenie Twojego biurka, plecaka lub torebki.

Dla kobiet polecamy pastelowe modele, które pozwolą subtelnie zaznaczyć wybrany tekst. Dla osób, które lubią wyraziste kolory przypadną do gustu te w neonach. Jeśli jednak zamiast zaznaczania wybranego tekstu potrzebujesz szybko usunąć daną treść – możesz użyć czarnego zakreślacza. Taki flamaster może przydać się do usunięcia danych na kartonie po przesyłce – jeśli go użyjesz nikt nie odczyta Twojego adres czy numeru telefonu.

A jaki kolor zakreślacza będzie najlepszy do nauki? Ciekawym i wyrazistym kolorem, który jest dobrze widoczny na notatkach – będzie pomarańczowy. Możesz również zdecydować się na inne kolory jak czerwony, niebieski czy fiolet. W tym jednak przypadku tekst może być mniej widoczny, ze względu na pigment tych zakreślaczy.

Jakie są rodzaje zakreślaczy?

Tak samo jak mamy wiele rodzajów długopisów, ołówków, a nawet kredek – wyróżniamy różne zakreślacze. Na początku jednak warto przyjrzeć się ich budowie.

Zakreślacz posiada zazwyczaj szeroką, ściętą końcówkę, aby z łatwością zakreślić wybrany fragment tekstu. Tego rodzaju mazaki do zakreślania będą przydatne głównie do notatek osobistych, w kalendarzach, organizerach, zeszytach. Treści tak zaznaczone będą dobrze widoczne i łatwe do zapamiętania.

Istnieją również zakreślacze dwustronne, które posiadają zarówno cieńszą jak i szerszą końcówkę. Taki cienki flamaster można wykorzystać do delikatnych zaznaczeń np. na notatkach służbowych.

Podział zakreślaczy dotyczy również kolorów – najbardziej znane są neonowe (żółte, zielone, różowe, pomarańczowe, a nawet czerwone). Mamy na rynku również delikatne, pastelowe zakreślacze, które są najczęściej wybierane przez kobiety.

Kolejny podział zakreślaczy to duże i małe. Ten prosty podział, umożliwia dopasowanie takiego mazaka do swoich potrzeb. Większe zakreślacze z pewnością będę lepsze na biurku, a mniejsze – w piórniku czy torebce. Dzięki temu, że mamy do wyboru różne rozmiary, możemy mieć ten zakreślający flamaster zawsze przy sobie.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie