Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zakreślacze

Komu przydadzą się zakreślacze?

 
Zakreślacze mają za zadanie pomóc przy wyróżnieniu najważniejszych fragmentów tekstu, czy stworzeniu rysunku. To doskonałe narzędzia dla uczących się w szkołach oraz uczelniach, ale też dla tych, którzy pracują z dużą ilością danych. 
 
Na pewno docenią je architekci, którzy będą mogli skutecznie zaznaczyć obszary projektu, które wymagają poprawek. Te przybory piśmiennicze powinny znaleźć swoje miejsca na biurkach prawników i urzędników, którym pozwolą im na przygotowanie wielu fragmentów aktów prawnych oraz przepisów. 
 
Zakreślacze używane są też do opisywania wszelkich potrzebnych nośników z informacjami lub przedmiotami. Stosuje się je między innymi do kartonów, segregatorów, czy też teczek z dokumentami. 
 
Inaczej za to wygląda znakowanie płyt CD. W tym przypadku potrzebujemy specjalnego pisaka, który jest dostosowany do ich powierzchni. Najlepiej do wykonania tego zadania nadaje się marker permanentny lub foliopis, ponieważ mamy wtedy gwarancję, że nasze oznakowanie zachowa pełną czytelność.
 

Jakie zakreślacze polecamy?

 
Na rynku przyborów biurowych istnieje wiele zakreślaczy. Różnią się one od siebie rozmiarem, zastosowaniem oraz specjalnymi właściwościami. Nie trzeba też mówić o tym, że występują w różnych odcieniach wszelkich barw. Ze swojej oferty możemy wyróżnić zakreślacze takich marek jak: Stabilo, Pilot, Donau, Maped, Bic oraz D.rect.
 
Te kolorowe zakreślacze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko to zawdzięczają swojemu starannemu wykonaniu. Wyróżniają się one także ściętym kształtem końcówki. Dzięki temu zaznaczanie tekstu ich szerszą stroną jest znacznie prostsze i intuicyjne. Najpopularniejszymi kolorami zakreślaczy są żółte, pomarańczowe oraz zielone, zwykle w ich bardziej jaskrawych odcieniach. Znacząco pomoże ci to w procesie sporządzania notatek. 
 
Jako uzupełnienie polecamy karteczki samoprzylepne. Ich główną zaletą jest poręczność w użytkowaniu, dzięki której z łatwością zanotujemy i umieścimy w widocznym miejscu najważniejsze dla nas informacje.
 

Zakreślacze pastelowe

 
Każdy studiujący dobrze zna palącą potrzebę zaznaczania najważniejszych części materiału do nauczenia się. Zakreślacze pastelowe pozwalają stworzyć z każdego podręcznika szybkie repetytorium, które będzie przydatne zwłaszcza przed trudnym egzaminem lub sprawdzianem. Kolory pastelowe doskonale współgrają z ideą zakreślacza, którą jest wyróżnienie danej części tekstu. To właśnie w tym celu, większość pastelowych zakreślaczy mają kolory zwracające uwagę, tak, aby po otwarciu dokumentu, bez problemu zauważyć zaznaczony fragment tekstu.
 
Dobrą dla nich alternatywą jest długopis żelowy, który nie tylko jest w stanie wykonać wszystkie te zadania, ale też nada im zupełnie innego wyglądu. Zawdzięcza to głównie swojemu wodnistemu tuszowi, który swoją konsystencją przypomina atrament z pióra. Wykonane nim zdobienia, podkreślenia lub zaznaczenia, bez wątpienia dodadzą twoim zapiskom trochę klasy. 
 

Zakreślacze neonowe

 
Zakreślacze neonowe to produkty idealnie dostosowane do wyróżnienia najważniejszych części notatek. Wszystko to jest możliwe dzięki specjalnym fluorescencyjnym właściwościom, dzięki którym uzyskują efekt świecenia w ciemności. 
 
Pozwalają również naszym dzieciom na stworzenie unikatowych rysunków, które będą miały znacznie lepszy efekt od tych wykonanych zwykłymi flamastrami. Wyposażając je dodatkowo w bloki szkolne, dajemy im mnóstwo miejsca do pokazania swojej kreatywności.
 
Natomiast jeśli nasze pociechy potrzebują jeszcze większej powierzchni do pokazania swoich umiejętności artystycznych, powinniśmy wyposażyć je w tablicę kredową. Warto pamiętać, również o zapewnieniu im odpowiednich przyborów do pisania na tej powierzchni. W przypadku wspomnianej wcześniej tablicy będą to markery kredowe
 

Zakreślacze zestaw - mnóstwo kolorów do wyboru


Jak już wspomniano zakreślacze, są niezbędne dla każdego ucznia lub pracownika biurowego. Występują one w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może znaleźć taki, który najlepiej pasuje do jego osobistych preferencji. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem jasnych neonowych odcieni, czy stonowanych naturalnych tonów, z pewnością znajdziesz odcień zakreślacza, który spełni Twoje potrzeby.

Zestaw zakreślaczy to odpowiednie rozwiązanie w przypadku, gdy chcemy zakupić jednocześnie dużo kolorów w niższej cenie. Ponadto zyskujemy również praktyczne opakowanie do ich przechowywanie, co pomoże nam w zachowaniu należytego porządku.
 

Gdzie kupić tanie zakreślacze? Tylko u nas!


Jeśli interesują cię tanie zakreślacze, zdecydowanie powinieneś poszukać odpowiedniej oferty w sieci. Jest to dobry rozwiązaniem, ponieważ sklepy internetowe są nie tylko bardziej przystępne cenowo niż tradycyjne sklepy, ale także mają do wyboru szerszą gamę kolorów zakreślaczy.

Jednym z nich jest nasz sklep internetowy Biurfan, który dzięki swojej bogatej ofercie spełni wszystkie wasze wymagania. Zapraszamy serdecznie na zakupy zakreślaczy oraz innych artykułów biurowych.
arrow_downward