Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zakreślacze

ZAKREŚLACZE


Zakreślacze to niewielkie mazaki, które - jak sama nazwa wskazuje - służą do zakreślania. Najczęściej są to notatki, fragmenty w książce czy po prostu podkreślony tekst na oddzielnej kartce. Zakreślacze posiadają swoją szerokość pisania, zazwyczaj wynoszącą od 2 do 5 mm, chociaż są wyjątki. Nadają się do pisania po każdego rodzaju papierze - zwykłego, faksowego i samokopiującego.

Zakreślacze mają fajną cechę, mianowicie nie wysychają nawet do 4 godzin po zostawieniu ich bez zamknięcia (zakreślacze Stabilo). Dodatkowo firma Maped ma w swojej ofercie zakreślacze pozwalające na zakreślanie określonym wzorem - łączy on dwie funkcje - pieczątkę i popularny zakreślacz. Rolka, w którą jest wyposażony zakreślacz Maped, działa w dwie strony, nie zacina się, pracuje płynnie i cicho, nie trze papieru. Obudowa jest lekko wygięta, a tusz odporny na działanie światła. Zakreślacze marki Maped to klasyczny zakreślacz z innowacyjną funkcją zakreślania wzorem, dostępny jest w wielu intensywnych kolorach, dzięki czemu będzie wyraźnie widoczny.
 

ZAKREŚLACZE DO SZKOŁY


Zakreślacze idealnie sprawdzą się przed egzaminem, kiedy trzeba uporządkować ważne notatki, a także w szkole przed kolejnym sprawdzianem. Dzięki zakreślaczom szkolnym nie zapomnisz o najważniejszych informacjach. To oszczędność czasu podczas nauki, ponieważ dzięki zakreślaczom można wytłuścić najistotniejsze informacje. Zakreślacze sprawdzą się także do pisania krótkich notatek na karteczkach samoprzylepnych, zostawianych w różnych miejscach w naszym domu lub biurze. 

W naszej ofercie dostępne są także gotowe zestawy zakreślaczy w kilku najpopularniejszych kolorach, takich producentów jak: Stabilo, Maped, Pilot, BIC, Donau, d.rect.   

arrow_downward