Zakreślacze

ZAKREŚLACZE


Zakreślacze to niewielkie mazaki, które - jak sama nazwa wskazuje - służą do zakreślania. Najczęściej są to notatki, fragmenty w książce czy po prostu podkreślony tekst na oddzielnej kartce. Zakreślacze posiadają swoją szerokość pisania, zazwyczaj wynoszącą od 2 do 5 mm, chociaż są wyjątki. Nadają się do pisania po każdego rodzaju papierze - zwykłego, faksowego i samokopiującego.

Zakreślacze marki Stabilo mają dużą zaletę, mianowicie nie wysychają nawet do 4 godzin po zostawieniu ich bez zamknięcia. Natomiast firma Maped ma w swojej ofercie zakreślacze pozwalające na zakreślanie określonym wzorem - łączy on dwie funkcje - pieczątkę i popularny zakreślacz. Rolka, w którą jest wyposażony zakreślacz Maped, działa w dwie strony, nie zacina się, pracuje płynnie i cicho oraz nie trze papieru. Obudowa jest lekko wygięta, a tusz odporny na działanie światła. Klasyczny zakreślacz Maped posiada innowacyjną funkcję zakreślania wzorem i dostępny jest w wielu intensywnych kolorach, dzięki czemu jest wyraźnie widoczny.
 

ZAKREŚLACZE DO SZKOŁY


Zakreślacze idealnie sprawdzą się przed egzaminem, kiedy trzeba uporządkować ważne notatki, a także w szkole przed kolejnym sprawdzianem. Dzięki zakreślaczom szkolnym nie zapomnisz o najważniejszych informacjach. To oszczędność czasu podczas nauki, ponieważ dzięki zakreślaczom można wytłuścić najistotniejsze informacje. Zakreślacze sprawdzą się także do pisania krótkich notatek na karteczkach samoprzylepnych, zostawianych w różnych miejscach w naszym domu lub biurze. 

W naszej ofercie dostępne są także gotowe zestawy zakreślaczy w kilku najpopularniejszych kolorach, takich producentów jak: Stabilo, Maped, 
PilotBICDonau, d.rect.   

Zakreślacze dla dzieci

Co zrobić jeśli standardowe kolorowanie i rysowanie nudzi się naszym dzieciom? Warto wprowadzić artykuły kreatywne, które ponownie rozbudzą chęć do twórczych zajęć. Zakreślacze dla dzieci mogą być w tym przypadku strzałem w 10.

Pobudzanie wyobraźni ma duży wpływ na rozwój dzieci. Z tego względu potrzeba dużą wagę przykładać do kreatywnego spędzania czasu np. z wykorzystaniem artykułów plastycznych. Zakreślacze w różnych kolorach mogą zastąpić tradycyjne kredki podczas uzupełniania kolorowanek. Można nimi również tworzyć szlaczki czy laurki dla bliskich osób. Możliwości jest wiele, maluch z pewnością znajdzie odpowiednie zastosowanie dla tego typu produktów.

Zakreślacze dla dzieci w wielu kolorach pozwolą na tworzenie barwnych rysunków lub jedynie uzupełnią gotowe już dzieła sztuki wykonane przez malucha. Jaskrawe flamastry to świetny pomysł na prezent dla dziecka, które lubi plastyczne zajęcia, ale ma już dużo artykułów kreatywnych. To nietuzinkowy podarunek, który z pewnością będzie niespodzianką.

Zakreślacze szkolne

Nauka to czynność, która nie zawsze sprawia przyjemność, a ogrom notatek potrafi przyprawić o zawrót głowy. Warto ułatwić przyswajanie wiedzy dzieciom i uzupełnić szkolną wyprawkę o zakreślacze. Różne kolory posłużą do oznaczania najważniejszych informacji. Dzięki temu notatki staną się przejrzyste, a nauka będzie łatwiejsza. W sklepie Biurfan.pl można znaleźć zakreślacze szkolne popularnych marek takich jak Stabilo czy BIC i dlatego każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zakreślacze do szkoły mogą kojarzyć się głównie z neonowymi, wyrazistymi kolorami, jednak aktualnie mamy do wyboru wiele innych kolorów tego typu produktów. Bardzo modne stały się pastele i właśnie takie artykuły do zakreślania tekstu proponują aktualnie producenci.

Zdarza się, że nie mamy pewności, czy dany artykuł szkolny przypadnie do gustu dziecku. Wtedy zamiast całego zestawu produktów, warto zainwestować w jeden, na próbę. Zakreślacze szkolne występują zarówno w kompletach jak i pojedynczo.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie