Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zapobiegaj bólom karku i szyi

Podstawki pod monitory - zalety stosowania


Każdy z nas choć raz podczas wielogodzinnego spędzania czasu pracując, grając lub pisząc na komputerze, poczuł przy tym pewien dyskomfort. Dotkliwy ból karku i szyi, kłucie w kręgosłupie, drętwienie kończyn są powszechnymi problemami - wynikającymi nie tylko z długiego, ale też nieprawidłowego przesiadywania przed ekranem monitora. Przed nimi i wieloma innymi schorzeniami możemy się bronić na wiele sposobów. Robienie przerw na odpoczynek, zwiększenie aktywności fizycznej są jednymi z tych najbardziej popularnych, lecz my przedstawimy Wam ten, który stosować możecie już podczas korzystania z komputera.

Mówimy tu oczywiście o sprzęcie z działu ergonomia pracy przy komputerze, a zwłaszcza o podstawach pod monitor. Taki artykuł pomaga nam zachować odpowiednią pozycję siedzenia - niwelując nasze garbienie się, spowodowane zbyt niskim umieszczeniem monitora. Używanie jej niesie za sobą również inne korzyści. Taka podkładka pod monitor otwiera nam większy wybór pozycji jego położenia na biurku, co przydatne jest, gdy chcemy rozbudować nasze stanowisko o dodatkowy ekran. Ponadto dzięki wolnej przestrzeni pomiędzy nóżkami podstawki zyskujemy dodatkowe miejsce na artykuły, które musimy mieć zawsze pod ręką.  


Podstawki pod monitor - na to warto zwrócić uwagę


Wiemy już jakie korzyści niesie za sobą podstawka pod monitor, ale czy wiemy na, co zwrócić uwagę przy jej wyborze? Ich oferta rynkowa wypełniona jest modelami, które wyróżniają się spośród siebie parametrami, kolorami, a także materiałem wykonania.

Zaczynając od tego ostatniego, stanowczo odradzamy kupowanie tych zrobionych z taniego i nietrwałego plastiku. Takie podstawy pod monitor nie posłużą nam za długo, a sam proces użytkowania wcale nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Warto więc zainwestować trochę więcej pieniędzy i sprawić sobie podkładkę pod monitor zrobioną z np. metalu lub aluminium, które są znacznie bardziej wytrzymałe.  
 

Podstawka pod monitor komputera - dodatkowe funkcje


Jednak wybór materiału naszej podstawki pod monitor nie jest jedyną rzeczą wartą przemyślenia. Niektóre jej modele są wyposażone w dodatkowe, umilające korzystanie z nich funkcje. 

W tym miejscu możemy wyróżnić parę z nich, jednocześnie będących częścią naszej bogatej, ergonomicznej oferty:

  • regulowana podstawka pod monitor, z możliwością dostosowania wysokości oraz kąta nachylenia
  • obrotowa podstawka pod monitor, zapewniająca pełny poziomy zakres ruchu naszemu ekranowi 
  • podstawa pod monitor z szufladą, pomaga w zachowaniu porządku w miejscu pracy, a także wpływa na organizację przestrzeni biurowej
  • podstawa pod monitor studyjny, mająca za zadanie wyeliminowanie drgań powstających przy niektórych częstotliwościach dźwięku

 

Bogata oferta ergonomicznych podstawek pod monitory.


Podstawy pod monitor to jedne z najchętniej wybieranych artykułów ergonomicznych wśród pracowników biurowych. Są to produkty tanie o wielu zastosowaniach, co tylko sprzyja ich popularności. Niezaprzeczalnym liderem wśród producentów tego sprzętu biurowego jest marka Fellowes. Podstawy pod laptop i monitor sygnowane ich logiem, cieszą się dobrym zdaniem wśród naszych klientów, którzy nigdy nie zawiedli się zarówno na ich skuteczności, jak i też jakości.
 

Podstawy pod monitor - poprawa wydajności i bezpieczeństwa pracy


Podstawy pod monitor to ergonomiczny sprzęt biurowy mający za zadanie poprawę oraz stworzenie dogodnych warunków na Twoim stanowisku. Podczas wykonywania prac biurowych zużywa się wielu z zasobów - w tym główne narzędzie każdego pracownika, czyli jego wzrok. Wykonywanie swoich codziennych obowiązków w nieodpowiednich do tego warunkach prędzej, czy później sprawi, że nasze oczy będą się szybciej męczyć, co może prowadzić do pogorszenia się ich działania. Idące za tymi i innymi dolegliwościami negatywne skutki z pewnością uderzą w pogorszenie się samopoczucia pracownika, jak i też jego wydajności w wykonywanej pracy. Warto więc zadbać o odpowiednią konfigurację jego monitora - nie tylko pod kątem jego ustawień wewnętrznych, ale też jego położeniem na biurku. 

W tym miejscu niezbędna jest podkładka na monitor, dzięki której dopasujemy go do odpowiedniej pozycji nie tylko dla naszych oczy, ale też całego kręgosłupa. Napięcie w karku i szyi, spowodowane zbyt niską pozycją monitora odejdzie w zapomnienie, a my odczujemy znaczną poprawę naszego stanu samopoczucia, jak i też zdrowia. W ergonomiczne podstawy pod monitor zaopatrzyć się możecie w naszym sklepie papierniczym online. Wśród szerokiego wyboru tych produktów od znanych i sprawdzonych producentów, każdy z Was znajdzie coś dla siebie. Skorzystajcie z darmowej wysyłki i sprawdźcie nasz asortyment podkładek pod monitor najlepszych nie tylko na poprawę waszego stanu zdrowia, lecz też złapania nowej energii w wypełnianiu codziennych obowiązków.   
    
 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie