Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zapobiegaj bólom nadgarstków

Podkładki pod nadgarstek. Zwiększ komfort pracy i gry

 
W dzisiejszych czasach spędzamy dużo czasu przed ekranem komputera. Praca biurowa wymaga od nas nieustannego korzystania z klawiatury i myszki. W związku z tym warto zwrócić uwagę na to, jakie akcesoria biurowe mogą ułatwić nam wykonywanie obowiązków.

Pracując w biurze staramy się wyposażyć nasze miejsce pracy w najpotrzebniejsze rzeczy. Komputer, klawiatura, myszka – to podstawowy sprzęt znajdujący się w takim pomieszczeniu. W końcu zadajemy sobie pytanie: jaka podkładka pod nadgarstek sprawdzi się najlepiej podczas pracy biurowej? Te z charakterystyczną poduszeczką zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania, dzięki czemu wykonywanie obowiązków służbowych idzie sprawniej. Podkładki ergonomiczne pod nadgarstek przy pracy z myszką to najlepszy wybór w przypadku częstego korzystania z komputera. Jednak nie tylko praca biurowa związana jest z tym, że wiele godzin spędzamy przed monitorem.

Podkładka pod nadgarstek może być świetnym pomysłem na prezent dla wielbiciela gier komputerowych. Wśród szerokiej oferty tego typu produktów czasami trudno wybrać ten najlepszy. Podkładka powinna być odpowiednio dopasowana do konkretnego urządzenia i użytkownika. Ta specjalna powierzchnia ułatwiająca pracę z myszką komputerową występuje w wielu wariantach. Rozmiar i rodzaj poduszki, a nawet bogata oferta kolorystyczna może jednak utrudnić wybór najlepszej podkładki.

Aby podkładka pod nadgarstek do myszki była udanym prezentem powinna posiadać odpowiedni rozmiar. Nieprawidłowa wielkość tego typu produktu może kolidować z innymi przedmiotami na biurku. Dla każdego gracza bardzo istotny jest komfort użytkowania myszki. Styl gry gamera również warunkuje wybór rozmiaru podkładki. Czułość myszy do 200 DPI nie wymaga sporej podpórki pod nadgarstek. Natomiast duża podkładka to idealny wybór dla gracza, który potrzebuje więcej miejsca, aby przesunąć kursor z jednego końca ekranu na drugi. Każdy rozmiar i rodzaj produktów takich jak podkładka pod mysz i nadgarstek można znaleźć w naszym sklepie papierniczym online.


Zalety stosowania ergonomicznej podkładki pod mysz i klawiaturę

 
Wykorzystywanie podczas pracy odpowiednio dobranej podkładki pod mysz i klawiaturę posiada wiele zalet. Wygoda i komfort użytkowania sprawiają, że wykonywanie obowiązków służbowych jest sprawniejsze, a do tego możemy uniknąć schorzeń takich jak zespół cieśni nadgarstka. Stojąc przed wyborem, jaki tego typu produkt wybrać, warto zapoznać się z ofertą dostępną w naszym sklepie papierniczym online. Akcesoria biurowe pozytywnie wpływające na nasz komfort sprawiają, że wykonywana przez nas praca staje się bardziej efektywna.

Ergonomia pracy przy komputerze jest niezwykle istotna. Zapewnienie odpowiednich warunków w biurze umożliwia pracę w wygodnej pozycji, dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiednie akcesoria komputerowe. Ergonomiczne podkładki pod mysz i klawiaturę mają wiele zalet, z pewnością zwiększają komfort pracownika, co z kolei wpływa pozytywie na efektywność pracy.

Do ergonomicznych akcesoriów komputerowych zaliczyć możemy podkładki piankowe i żelowe. Pierwszy rodzaj tego typu produktu idealnie dopasowuje się do dłoni, ponieważ jej kształt uzależniony jest od siły nacisku ręki i ciepła ciała. Poduszka żelowa również została zaprojektowana zgodnie z zasadami ergonomii. Utrzymuje nadgarstek w wygodnej, wyprostowanej pozycji w trakcie pracy. Zarówno piankowa jak i żelowa podkładka pod nadgarstek powinna posiadać antypoślizgową podstawę, która będzie zapobiegać przesuwaniu się podpórki po powierzchni biurka. 
 

Podkładka pod nadgarstek do klawiatury i myszki

 
Najlepsza podkładka pod nadgarstek to taka, która wpływa na nasz komfort, dzięki czemu wykonywana przez nas praca staje się bardziej efektywna. Ale nie tylko podkładka pod mysz jest potrzebna każdej osobie, która pracuje przed komputerem. Elementem pomocnym w wykonywaniu zawodów takich jak copywriter, pisarz, a nawet urzędnik będzie podkładka pod nadgarstek do klawiatury.

Odpowiednio wyposażone miejsce pracy jest obowiązkiem każdego pracodawcy. Podkładki pod nadgarstek do klawiatury i myszki powinny znaleźć się przed każdym monitorem komputera. Mając do wyboru ekonomiczne i ergonomiczne produkty tego typu, zdecydowanie powinniśmy postawić na te drugie. Pisanie długich tekstów na klawiaturze sprawia, że wykonujemy tą samą czynność dłońmi i może to doprowadzić do poważnych kontuzji. W tej sytuacji podpórki pod nadgarstek mogą nie tylko odciążyć nasze dłonie, ale również ułatwić pracę. Akcesoria komputerowe takie jak ekonomiczne podkładki pod mysz i klawiaturę to propozycja dla osób, które sporadycznie korzystają z komputera.
 

Podkładka pod myszkę dla zespołu cieśni nadgarstka

 
Zespół cieśni nadgarstka należy do chorób nerwów obwodowych i powoduje ucisk na nerwy. Drętwienie, mrowienie dłoni i ból nadgarstka to tylko kilka objawów, które pojawiają się przy tego typu schorzeniu. Długotrwałe obciążenia wywołane charakterem wykonywanej pracy powodują, że coraz więcej osób cierpi z powodu tej choroby. W dzisiejszych czasach zespół cieśni nadgarstka to jedna z najczęściej spotykanych neoropatii. Szczególnie narażeni na to schorzenie są fryzjerzy, mechanicy i pracownicy biurowi.
 
Jeśli Twoja praca wymaga częstego korzystania z komputera warto zainwestować w dobrej jakości akcesoria do myszki. Odpowiednia podpórka pod nadgarstki np. podkładka żelowa, niweluje ucisk nerwów i naczyń krwionośnych dłoni. Zapewnia to komfort i wygodę nawet podczas codziennej pracy przy komputerze. Podkładka pod mysz z poduszką pod nadgarstek sprawdzi się dla każdego, ale w szczególności polecana jest dla osób cierpiących na zespół cieśni nadgarstka.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie