Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zegary

Zegary ścienne do biura


Zegar ścienny do biura to niepozorne, ale potrzebne urządzenie do jego sprawnego funkcjonowania. Dzięki niemu zachowamy kontrolę nad czasem, co przydatne jest w dotrzymaniu wszelkich terminów, zaplanowaniu dnia, czy też w uniknięciu spóźnień na ważne spotkania. Zegary ścienne udekorują puste ściany w pomieszczeniach biurowych a jednocześnie nadadzą im nowoczesnego i schludnego wyglądu. Przy dekorowaniu wnętrza pomieszczenia zegarem, czy też innym produktem z działu wyposażenie biura, powinniśmy brać pod uwagę przede wszystkim dwa czynniki: 

Jednym z nich jest ich dobranie odpowiedniego koloru, który komponuje się ze ścianami pomieszczenia biurowego. Najczęściej używanymi barwami w ich malowaniu są kolory jasne oraz ciepłe, które jednocześnie nie powinny być za mocno nasycone np. beże, jasne brązy, ciepłe szarości. Aby utrzymać estetykę pomieszczenia, można wybrać meble i zegary do biura w tej samej lub bardzo zbliżonej kolorystyce.  

Oczywiście nie możemy zapomnieć, że powinny być przede wszystkim funkcjonalne. W przypadku zegara ściennego do biura kluczowe jest jego miejsce w pomieszczeniu. Miejsce to przede wszystkim powinno być w zasięgu wzroku z każdego stanowiska pracy, aby nasz zegar do biura był widoczny dla wszystkich. Przy ustalaniu tego powinniśmy wziąć pod uwagę również wielkość pomieszczenia i dopasować do niego rozmiar, kształt i kolor tarczy zegara. Nie tylko zapewni mu to funkcjonalność, ale też nada wnętrzu wyjątkowego, motywującego do pracy klimatu. Właśnie dlatego tak ważne jest ich odpowiednie dopasowanie do pomieszczenia, w którym zegar do biura został umieszczony. 


Nowoczesne zegary na ścianę do biura


Wielu pracowników biurowych chce, aby ich miejsce pracy było, jak najbardziej nowoczesne, a jednocześnie przyjazne dla środowiska. Dotyczy to zwłaszcza młodszych pokoleń, które preferują elegancki, minimalistyczny wystrój. Nowoczesny zegar do biura może z łatwością wprowadzić taki wygląd do naszego pomieszczenia biurowego. 

Ponadto nowoczesne zegary do biura posiadają dodatkowe wyświetlacze, które pokazują czas w różnych krajach, dzięki czemu pracownicy mogą łatwo koordynować współpracę z kolegami z zagranicy. Przez to dostosują swoje harmonogramy pracy do ich stref czasowych, co pozwoli na efektywniejsze wykorzystanie czasu.


Klasyczne zegary ścienne z cyferblatem


Klasyczny zegar ścienny z cyferblatem to uniwersalne rozwiązanie kontrolowania czasu, które będzie dobrze prezentować się praktycznie na każdej ścianie. Dzięki dużemu wyborowi rozmiarów tarcz bez problemów wpasuje on się w wystrój zarówno małego, jak i większego pomieszczenia. 

Aby zegar ścienny był praktyczny, należy wybrać czytelny cyferblat, który pozwoli nam na swobodne odczytanie godziny. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór zegarów ściennych do biura o kompozycji czarnych cyfr i wskazówek na białym tle. Taka konfiguracja zapewni łatwe odczytywanie czasu z tarczy zegara biurowego.


Nowoczesny zegar ścienny


Obok klasycznych zegarów znajdziemy też te nowoczesne. Na tle klasyków bez wątpienia wyróżniają się modernistycznym sposobem wykonania, barwną kolorystyką oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Część z nowoczesnych zegarów do biura jest utrzymana w eleganckim designie tak jak nowoczesne zegary schowane w specjalnej stylizowanej oprawie. Bez wątpienia jest to ukłon w stronę użytkowników klasyków, którzy chcą wymienić swój stary zegar na nowy, równocześnie nie tracąc na elegancji wnętrza.  


Niezawodne zegary do biura


Kontrola czasu pracy, zdawanie zleceń lub projektów w ich terminach jest istotne, praktycznie w każdym rodzaju działalności. Dlatego właśnie w celu dopilnowania wszystkich tych spraw wychodzimy do państwa z naszą ofertą niezawodnych zegarów do biura. Modele w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy gwarantują wysoką jakość wykonania i długi czas bezawaryjnego użytkowania. 

Oprócz zegarów do wyboru mamy również inne produkty z działu meble biurowe. Ich szeroki wachlarz bogaty jest w urządzenia, które zostały stworzone z myślą o prawdziwych koneserach wystroju wnętrz. Wszystkie te urządzenia razem tworzą idealne biurowe wnętrze, w którym praca jest efektywna i przyjemna każdego dnia.
 
arrow_downward