Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Bloki Biurowe

CZYM JEST BLOK BIUROWY?

 
Bloki biurowe są uniwersalnym produktem, który może pomóc nam w realizacji naszych pasji i hobby, ale także pozwoli prowadzić bardziej przejrzyste notatki na uczelni lub w pracy. Te ostatnie artykuły papiernicze, nazywane blokami notatnikowymi, mogą posiadać wewnątrz odpowiednią perforację, która pozwoli na łatwe wyrywanie już użytych kartek lub też posiadać klejone wnętrze, które zostanie gwarantem trwałego umiejscowienia kartki.
 
Dzięki dużemu formatowi oraz wybranemu przez nas rodzajowi kratek lub linii, blok biurowy A4 potrafi znacznie ułatwić zapisywanie wykładów. Najbardziej docenią je studenci kierunków artystycznych i architektury, ale też archeologii, biologii czy medycyny. Wszędzie tam, gdzie prócz tekstu chcemy umieścić schemat, rysunek bądź diagram sprawdzą się właśnie bloki biurowe a4.
 

BLOKI BIUROWE I NOTATNIKOWE W JEDNYM MIEJSCU

 
Bloki biurowe to doskonały produkt dla naszych dzieci, które dzięki niemu zyskują świetne miejsce do nauki pisania czy rysowania. Duży format gwarantuje, że nic nie będzie ograniczało ich wyobraźni.
 
Dorośli chcący realizować swoje artystyczne aspiracje rysując bądź szkicując, mogą zrobić to dzięki blokom biurowym, które mogą stać się ich prywatnym archiwum rysunku. W pracy zawodowej blok biurowy A4 w kratkę przyda się marketingowcom, grafikom i handlowcom. Wstępny szkic projektu? To znacznie wygodniejsza opcja ze względu na to, że jest znacznie łatwiejszy do przenoszenia niż tablica suchościeralna, a ewentualna digitalizacja projektu wymaga jedynie aparatu fotograficznego. Rozmowy z klientami, prezentacje produktów na targach? Podczas użycia bloków biurowych organiczna nas tylko nasza wyobraźnia!
 

Notatniki biurowe w kratkę


Produkt najbardziej kojarzący się z notowaniem przez studentów, to karteczki biurowe. Każdy je zna - przeważnie kwadratowe kawałki papieru z paskiem kleju służą każdemu na podręczne zapiski, jak numer telefonu, adres, czy przypominajka o zakupie bakłażanu.

W większych procesach myślowych, jak na przykład przy tworzeniu mapy myśli takie karteczki mogą jednak nie podołać zadaniu. Wówczas sytuację ratuje blok biurowy gładki, na którym zmieści się niemal każda idea przychodząca do głowy. Pedanci zwrócą swoją uwagę na blok biurowy w kratkę, który pozwoli wszystkie zapiski tworzyć niemal od linijki.
 

GDZIE KUPIĆ BLOK NOTATNIKOWY?

 
Tego typu bloki biurowe zakupią Państwo online w hurtowni artykułów biurowych Biurfan.pl lub w punkcie stacjonarnym w Białymstoku. W szerokiej ofercie dostępne są produkty znanych marek, np.: TOP2000, Fiorello, Oxford, Herlitz, czy MM Kwidzyn. Oprócz bloków notatnikowych posiadamy również papier biurowy, papier ksero, papier satynowany, papiery fotograficzne, papier wizytówkowy oraz papier komputerowy.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie