Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Zakreślacze i flamastry

Do czego służą zakreślacze i flamastry?


Podstawowymi zastosowaniami zakreślaczy i flamastrów jest zaznaczania fragmentów tekstu oraz rysowanie. Są one wykorzystywane w różnych instytucjach i placówkach, jednak najczęstsze ich używanie możemy zauważyć w szkołach. Używanie podkreśleń i innych oznaczeń pomaga uczniom znaczenie lepiej zapamiętać ważne szczegóły na temat przedmiotu, aby mogli oni później wykorzystać te informacje na sprawdzianie lub kartkówce.
 
Niektóre z zakreślaczy i flamastrów np. markery olejowe są specjalnie przystosowane do wykonywania specjalnych zdobień i oznaczeń. Jest to szczególnie odczuwalne na delikatnych powierzchniach np. takich jak: papier fotograficzny czy też wizytówkowy
 

Zakreślacze i flamastry - rodzaje


Jak już wcześniej ustalono zakreślacze i flamastry są artykułami używanymi do podkreślania i rysowania. Swoje miejsce znajdą przede wszystkim w biurach, urzędach, czy też różnych placówkach szkoleniowych. Zakreślacze wykonują swoje oznaczenia za pomocą sztywnej końcówki. Zawiera ona w sobie specjalny rodzaj tuszu, dzięki któremu idealnie nadaje się do wykonywania swoich zadań. Występują w wielu kolorach, co znacznie ułatwia późniejsze znajdowanie zaznaczonych części tekstu na kartce papieru. 
 
Na rynku wyróżniamy różne rodzaje zakreślaczy i flamastrów. Wszystkie z nich mają swoje specjalne właściwości, dzięki którym możemy wykonywać różne oznaczenia oraz rysunki. Dobrymi przykładami takich produktów są:
 
Markery do tablic — narzędzia idealnie przystosowane do sporządzania notatek lub rysowania na tablicy. Są wypełnione specjalnym tuszem, dzięki któremu powstałe dzięki nim znaki nie sprawiają problemów przy ścieraniu.
 
Markery kredowe — bardzo podobne do poprzedników, lecz ich zastosowania są zdecydowanie bardziej obszerne. Ich używanie nie kończy się tylko na tablicy, a jest rozszerzone o takie powierzchnie jak: szkło, plastik, czy też drewno.
 
Markery do płyt CD — posiadają cienką końcówkę, która bardzo dobrze sprawuje się przy precyzyjnym pisaniu na ograniczonej powierzchni płyty. Ponadto dzięki alkoholowi użytemu w ich tuszu powstałe napisy nie znikną nawet na przestrzeni lat. 
.

Które zakreślacze i flamastry są najlepsze?


Wybierając zakreślacze i flamastry często w naszej głowie pojawia się pytanie: które z nich będą najlepsze? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest taka prosta, jak się może nam wydawać. Aby ją poznać, w pierwszej kolejności powinniśmy ustalić, do czego będziemy ich używać. Poznanie odpowiedzi na to pytanie znacząco zawęzi obszar poszukiwań, ponieważ każdy z zakreślaczy i flamastrów ma swoje specjalne właściwości oraz zastosowania. 

Kolejno należy określić, na jakiej powierzchni będziemy wykonywać nasze oznaczenia lub rysunki. Warto to zrobić, aby uniknąć niechcianych skutków ich używania w postaci: zabrudzeń naszego dzieła czy też uszkodzenia narzędzia. 

Na końcu warto ustalić jakich specjalnych właściwości zakreślaczy i flamastrów będziemy potrzebować. W przypadku, gdy zależy nam na długiej trwałości oznaczeń, powinniśmy zdecydować się na markery permanentne lub foliopisy
 

Tanie zakreślacze i flamastry - gotowe zestawy w Biurfan!


Najlepsze tanie zakreślacze i flamastry oferuje państwu nasza hurtownia artykułów biurowych Biurfan. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą, która oprócz zakreślaczy i flamastrów zawiera również inne artykuły piśmiennicze.

Właśnie u nas zaopatrzycie się w różne markery do pisania czy też zeszyty, potrzebne w procesie edukacji waszego dziecka. Pamiętajcie, że w razie problemów z wyborem odpowiedniego dla was sprzętu możecie skontaktować się z naszym działem obsługi klienta, który na pewno rozwieje wszystkie wasze wątpliwości.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie