Folie laminacyjne

Najpopularniejszy produkt z naszego sklepu to folie do laminowania, nazywane czasem papierem do laminowania. Folia do laminowania A4 wyszukiwana pod pozycją folia do laminarki, to jeden i ten sam produkt, absolutny lider sprzedaży. Folia laminacyjna jest podstawą laminatora i to dzięki niej możliwa jest archiwizacja i oprawa dokumentów lub każdego innego wydruku na wiele lat. Wydruk nie blaknie i nie niszczy się.
 

GDZIE PRZYDADZĄ SIĘ FOLIE LAMINACYJNE?


Przydadzą się w biurze, domu, wszędzie tam, gdzie dokumenty wymagają bezpiecznego przechowania. Folie do laminowania to najprościej mówiąc dwa arkusze folii, których grubość różni się w zależności od wybranego wariantu. Warto upewnić się, że folia ta współgra z naszym laminatorem. Mając takowy np. w szkole wykorzystać go można do utwardzenia na lata prac najmłodszych dla ich rodziców. Folia do laminowania A4 powinna w zupełności wystarczyć biorąc pod uwagę fakt, iż jest to najpopularniejszy rozmiar dokumentów.

Posiadamy w ofercie ogromny wybór grubości, jak i formatów wielkości arkuszy. Folie do laminowania dokumentów, ich grubość wyrażona w mikronach, klejona razem od dołu, dokładnie w taki sposób, aby umożliwić włożenie wygodnie dokumentu. Warto pamiętać, że im większa liczba mikronów, tym sztywniejsza jest folia. Dlatego też do często używanych dokumentów warto wybrać najgrubszą folię do laminowania.
 

FOLIA DO LAMINOWANIA A3, A4, A5


Najpopularniejsza wielkość, format folii to folie do laminowania A4 oraz folie do laminowania A3. Folie do laminowania stosuję się do zabezpieczenia wydruków, dokument zalaminowane są zabezpieczone przed wilgocią, kurzem, promieniami UV, Zalaminowany papier, czyli pokryty folią zwiększa trwałość, sztywność, zabezpiecza przed uszkodzeniami miechanicznymi, Zalaminowane zdjęcie będzie zabezpieczone, błyszcząca powierzchnia folii podkreśli i zabezpieczy kolory przed blaknięciem.
 

FOLIE DO LAMINOWANIA W NASZEJ OFERCIE


Dokumenty zabezpieczone zostaną przed przemoczeniem, co jest rzeczą niezbędną przy składowaniu wydruków wszelakich przez bardzo długi okres czasu. W ofercie naszej hurtowni biurowej znajdą Państwo różne artykuły biurowe oraz wszelkie formaty folii, od najpopularniejszego A4 do A5, B4 do wymiarów niestandardowych. Fole w naszej ofercie są znanych producentów takich jak: ArgoFellowes, czy Hexagon, Dodatkowo posiadamy także laminatory.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie