Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Teczki kartonowe

 KARTONOWE TECZKI NA DOKUMENTY


W czasach digitalizacji i cyfryzacji wydawać się może, że teczki odejdą do lamusa. Nic bardziej mylnego. Wciąż wiele akt wymaganych jest w formie papierowej, obowiązkowo w wersji oryginalnej, jak i kopii. Przetrzymywanie ich luzem naraża je na szybkie zniszczenie.

Najprostszym sposobem przenoszenia i przechowywania dokumentacji są teczki kartonowe. Zdecydowanie najwygodniejsze z nich to teczki z rączką, które pozwalają na swobodne poruszanie się z przedmiotem w wygodny sposób. Na rynku zdecydowanie najpopularniejsze są teczki kartonowe A4, gdyż to w tej formie drukowane są dokumenty. Wraz z rosnącą popularnością sztuk plastycznych, niemal równie wielką atencją cieszą się teczki kartonowe w formacie B1. Służą one do przenoszenia i przechowywania wszelakich rysunków oraz portfolio artystycznego w innej formie.

Teczki z kartonu wypełnione aktami to widok niezwykle popularny w przeróżnych instytucjach. Jedną z nich jest oczywiście szkoła, choć w klasach najczęściej spotkamy teczki kartonowe z nadrukiem. Uczniowie na początku roku wybierają zwykle takie, z którymi najbardziej się identyfikują.


NAJPOPULARNIEJSZE TECZKI KARTONOWE


Teczki kartonowe należą do najstarszych i nadal najbardziej popularnych teczek spośród dostępnych na rynku polskim. Służą nie tylko do przechowywania nieposkromionych ilości dokumentów w biurach, ale również wyśmienicie sprawdzają się w domowej segregacji szkolnych rysunków, prac przygotowywanych na studiach. Oprócz kategoryzacji dokumentów teczki idealnie nadają się do ochrony dokumentacji przed zabrudzeniem, zagięciem czy zamoczeniem. 

TECZKI Z KARTONU W RÓŻNYCH ROZMIARACH


Teczki z kartonu z biegiem czasu uległy modyfikacji na różne sposoby. Dzięki temu w chwili obecnej możemy zaprezentować Państwu szeroką gamę teczek kartonowych przeróżnych rozmiarów, formatów oraz kolorów. Jedne z nich są wiązane, inne zapinane przy pomocy gumki czy rzepu. W sprzedaży posiadamy teczki mieszczące od kilkudziesięciu kart oraz takie, w których dzięki regulacji grzbietu można przechowywać naraz nawet do kilkuset arkuszy papieru. 

TECZKI TEKTUROWE – ZASTOSOWANIE

 
Teczki tekturowe mają wiele zastosowań. Jednym z nich jest przechowywanie dziecięcych rysunków. Każdy rodzic przedszkolaka wie, że ilość prac przynoszonych do domu jest ogromna. Warto jednak zatrzymywać te rysunki na pamiątkę, by kiedyś wspominać pierwsze dzieła dziecka. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, aby takie miejsca do przechowywania były pojemne.
 
Tekturowe teczki dostępne w wielu kolorach będą miejscem, gdzie dziecko samo schowa najnowsze prace i będzie pilnować swoich dzieł. Takie teczki można podpisać, aby zauważać progres jaki dziecko robi z biegiem lat.


TECZKI TEKTUROWE NA DOKUMENTY – POPULARNE KOLORY

 
Teczki tekturowe na dokumenty nie muszą być nudne. Bogata oferta artykułów biurowych pozwala dobrać odpowiednie produkty według naszych indywidualnych potrzeb. Dzięki teczkom można zachować właściwą chronologię i porządek we wszystkich materiałach. Teczki na dokumenty powinny wyróżniać się najlepszą jakością, by służyły przez wiele lat.
 
Do organizacji dokumentów w biurze i w domu można postawić na teczki tekturowe z gumką w wielu kolorach. Dla wielbicieli żywych kolorów producenci artykułów biurowych oferują czerwone, zielone, niebieskie teczki o intensywnej barwie. Delikatne, pastelowe kolory zazwyczaj wybierają Panie, które cenią sobie subtelne dodatki.   
 
Teczki na dokumenty tekturowe występują także w klasycznych kolorach. Proste szare i białe teczki to najczęściej wybierane produkty w internetowym sklepie papierniczym Biurfan. Cieszą się powodzeniem zarówno wśród Pań jak i Panów.
 

BOGATY WYBÓR TECZEK KARTONOWYCH


W naszej ofercie prezentujemy nie teczki nie tylko wykonane z ekologicznej bezkwasowej tektury, ale również teczki o lakierowanej, wzmacnianej powłoce, dzięki której są wytrzymalsze i odporniejsze na czynniki zewnętrzne. Od niedawna ogromną popularnością cieszą się teczki skoroszytowe, które dzięki swojej budowie umożliwiają wpięcie kart w ten sam sposób jak do skoroszytu. 

Jeżeli nie wiedzą jednak Państwo, które teczka będzie najlepszym wyborem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Nasz zespół wyszkolonych doradców z chęcią odpowie na każde nurtujące Państwa pytanie i pomoże w wyborze teczki odpowiadającej nawet najwyższym wymaganiom.

Teczki znajdujące się w asortymencie naszej hurtowni papierniczej podchodzą od znanych producentów, np.: VauPeDonauEsseltePlus. W naszej ofercie posiadamy także inne artykuły biurowe oraz elementy służące do archiwizacji i oprawy dokumentówteczki fascykułyteczki do podpisut​eczki do akt osobowych, teczki skóropodobneteczki zawieszkowe, teczki plastikowe oraz pojemniki na teczki zawieszkowe.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie