Korektory w płynie

Korektor w płynie biurowy i szkolny do papieru

 
W trakcie pracy nietrudno o popełnienie błędu. Kto ich nie robi? Najprostszym sposobem na to, aby dokonać odpowiedniej zmiany jest użycie korektora w płynie. Prostym w swoim założeniu produkt ma za zadanie zatuszować słowo bądź zdanie, które z jakiegoś powodu chcemy usunąć na tworzonym właśnie dokumencie.

Korektor w płynie z racji łatwości użycia oraz dość dużej elastyczności nadal cieszy się dużym powodzeniem, szczególnie w szkołach i na uczelniach, gdzie przygotowywane konspekty oraz wystąpienia nadal wymagają rygoru pisemności. Podobna sytuacja występuje w urzędach, gdzie większość dokumentów wytwarzana jest w sposób klasyczny, a dopiero później digitalizowana. Będące częścią
artykułów piśmienniczych, korektory w płynie, mimo upływu czasu nadal są bardzo popularne. 
 

KOREKTOR W PŁYNIE DO DŁUGOPISU


Korektory w płynie mogą występować w formie klasycznego kałamarza wypełnionego białym płynem. Za pomocą pędzelka lub gąbki naniesiemy warstwę płynu na miejsce, które chcemy zakryć. Ta forma doskonale sprawdzi się do ukrycia większej partii tekstu bądź rysunku. Należy jednak pamiętać o odpowiednim dozowaniu płynu, który, mimo iż jest szybkoschnący, powinien być nakładany cienką warstwą. Korektor szkolny w płynie jest z racji użycia pędzelka, łatwiejszy w użyciu i pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Pomoże zakryć także elementy pracy plastycznej czy rysunku technicznego.

Coraz rzadziej spotykamy maszyny do pisania, ale są jeszcze miejsca w których się z nich korzysta. To zwykle urzędy państwowe gdzie wymóg sporządzania dokumentacji w ten właśnie sposób regulowany jest aktami prawnymi. Ma to na przykład miejsce w jednostkach wojskowych, policyjnych bądź sztabach kryzysowych. Tam też dochodzi do popełnienia błędu, zwłaszcza że praca niejednokrotnie, związana jest z presją czasu oraz ogromnym stresem. Tutaj też pomoże klasyczny korektor w płynie do papieru, dzięki któremu uda się bez większego wysiłku zatuszować powstały błąd. To świetne uzupełnienie innego sposobu jakim są
korektory w taśmie.

Drugim rodzajem korektorów w płynie są te formą przypominające grubsze długopisy lub markery. Korektor do szkoły wyposażony jest w cienką i precyzyjną końcówkę, dzięki której znacznie łatwiej zakryjemy mniejsze części tekstu takie jak przecinki czy nawet kropki. Końcówka posiada na swoim końcu małą kuleczkę, która spełnia dwie funkcje. Po pierwsze dba o to, aby na papier trafiła odpowiednia ilość korektora w płynie, a po drugie zapobiega zasychaniu korektora, co znacznie utrudniłoby częste z niego korzystanie.
 

KOREKTORY W PŁYNIE Z NASZEJ OFERTY


W sprzedaży sklep Biurfan oferuje korektory w płynie producentów: Pentel, Tipp-Ex, czy UNI. Posiadamy także korektory w taśmie. Polecamy także inne artykuły piśmiennicze dostępne w naszej ofercie internetowej, a także w stacjonarnym sklepie w Białymstoku. Hurtownia papiernicza Biurfan to zawsze najlepsze ceny i bogaty asortyment. 

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie