Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły plastyczne

Przybory plastyczne ułatwiające tworzenie


Czym byłoby dzieciństwo pozbawione kolorów, kształtów i barw, jakie przynosi zabawa z pomocą artykułów plastycznych? Dzieci kochają malować, rysować i lepić plasteliną. To naturalny odruch, który pojawia się już po pierwszym roku życia dziecka. Materiały plastyczne to magiczny katalog produktów, który zawiera dziesiątki rodzajów kolorowych farbek, kredek i plasteliny.

Współczesne artykuły plastyczne dla dzieci to także wspaniały sposób na to, by kształtować wyobraźnię dzieci. Farby akwarelowe pozwolą na zabawę barwą oraz cieniem, podobnie rzecz będzie się miała z farbami plakatowymi. Odrobina wody, pędzelki, czysta kartka i dzięki materiałom do prac plastycznych nasze dzieci zyskują narzędzie do tworzenia całych światów. Wyobraźnia dziecięca nie zna żadnych granic, dajemy jej narzędzia do tego, aby wyrażała się plastycznie.

Kreatywne materiały plastyczne dla dzieci to obecnie absolutny kanon w asortymencie sklepów plastycznych online. Dzięki temu, wszyscy rodzice mogą spokojnie wybrać najlepsze dla nich oferty, bez lęku o dostępność czy ewentualną zmianę produktów. Lekcje plastyki staną się przyjemnością, a dzieci zachęcone sukcesami w szkole, będą rozwijać swoje pasję. 
 

Artykuły plastyczne – do prostych, jak i zaawansowanych prac artystycznych


Każde dziecko zna i kocha swoje kredki. Wśród artykułów plastycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym posiadamy w sprzedaży kredki świecowe, olejne i klasyczne ołówkowe. Od tradycyjnych produktów różnią się one kilkoma cechami.

Kredki dla dzieci posiadają szereg atestów, które gwarantują, że materiały w nich zastosowane są neutralne i niegroźne w kontakcie z dziećmi. Inny bywa też kształt kredek, które posiadają trójkątny przekrój. Dzięki temu dzieci szybciej uczą się prawidłowego chwytu. Artykuły plastyczne dla dzieci starają się wykorzystać czas poświęcony na zabawę, aby dzięki swoim właściwościom przyspieszyć proces edukacji oraz rozwijać dzieci manualnie. Dzięki zabawom z plasteliną, dzieci rozwijają koncentrację uwagi oraz z racji używania obu rączek do lepienia, poprawiają współpracy obu półkul mózgowych.
 

Artykuły plastyczne dla malarzy i rysowników


Kreatywność to jednak nie domena zarezerwowana dla dzieci. Wszyscy Ci, którzy na co dzień zajmują się aktywnościami związanymi z szeroko rozumianą sztuką w sklepie Biurfan znajdą swojego najlepszego przyjaciela. 
Przybory plastyczne dla malarzy i rysowników, to głównie różnego rodzaju farby, ołówki oraz duża grupa akcesoriów do prac plastycznych.
 

PROFESJONALNE ARTYKUŁY PLASTYCZNE DLA ARTYSTÓW PLASTYKÓW


W przypadku osób które zawodowo zajmują się rysowaniem, niezwykle ważna jest precyzja. Dlatego zadbaliśmy aby produkty w hurtowni internetowej Biurfan były dostępne w wielu wariantach i rodzajach, tak aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów. Staraliśmy się także zróżnicować produkty pod kątem ceny, tak aby w naszej ofercie znalazły się artykuły plastyczne klasy ekonomicznej oraz klasy premium.  

W naszym sklepie można skompletować gotowe zestawy plastyczne do przedszkola, szkoły (artykuły plastyczne dla dzieci dostępne są w tej kategorii), zajęcia ognisk plastycznych, a także domu. Produkty, które są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w punkcie stacjonarnym w Białymstoku, pochodzą od znanych firm takich jak: BIC, Fiorello, Grand, Herlitz, Maped, Pentel, czy Stabilo.

Dodatkowo w naszym sklepie dostępne są inne artykuły biurowe i artykuły papiernicze takie jak: artykuły kreślarskie, korektory, zakreślacze, flamastry, długopisy i wiele więcej.  Nasze atuty to szybka wysyłka, stała dostępność towaru oraz oddana kadra pracowników, którzy doradzą jakie produkty wybrać - w tym również artykuły plastyczne. Doświadczenie zebrane przez lata istnienia sklepu pozwala nam na precyzyjne trafienie w gusta i potrzeby naszych klientów. 
arrow_downward