Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Artykuły plastyczne

Przybory plastyczne ułatwiające tworzenie


Czym byłoby dzieciństwo pozbawione kolorów, kształtów i barw, jakie przynosi zabawa z pomocą artykułów plastycznych? Dzieci kochają malować, rysować i lepić plasteliną. To naturalny odruch, który pojawia się już po pierwszym roku życia dziecka. Materiały plastyczne to magiczny katalog produktów, który zawiera dziesiątki rodzajów kolorowych farbek, 
kredek i plasteliny.

Współczesne artykuły plastyczne dla dzieci to także wspaniały sposób na to, by kształtować wyobraźnię dzieci. Farby akwarelowe pozwolą na zabawę barwą oraz cieniem, podobnie rzecz będzie się miała z farbami plakatowymi. Odrobina wody, 
pędzelki, czysta kartka i dzięki materiałom do prac plastycznych nasze dzieci zyskują narzędzie do tworzenia całych światów. Wyobraźnia dziecięca nie zna żadnych granic, dajemy jej narzędzia do tego, aby wyrażała się plastycznie.

Kreatywne materiały plastyczne dla dzieci to obecnie absolutny hit w asortymencie sklepów plastycznych online. Dzięki temu, wszyscy rodzice mogą spokojnie wybrać najlepsze dla nich oferty, bez lęku o dostępność czy ewentualną zmianę produktów. Lekcje plastyki staną się przyjemnością, a dzieci zachęcone sukcesami w szkole, będą rozwijać swoje pasję. 
 

Artykuły plastyczne – do prostych, jak i zaawansowanych prac artystycznych


Każde dziecko zna i kocha swoje kredki. Wśród artykułów plastycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym posiadamy w sprzedaży kredki świecowe, olejne i klasyczne ołówkowe. Od tradycyjnych produktów różnią się one kilkoma cechami.

Kredki dla dzieci posiadają szereg atestów, które gwarantują, że materiały w nich zastosowane są neutralne i niegroźne w kontakcie z dziećmi. Inny bywa też kształt kredek, które posiadają trójkątny przekrój. Dzięki temu dzieci szybciej uczą się prawidłowego chwytu. Artykuły plastyczne dla dzieci starają się wykorzystać czas poświęcony na zabawę, aby dzięki swoim właściwościom przyspieszyć proces edukacji oraz rozwijać dzieci manualnie. Dzięki zabawom z plasteliną, dzieci rozwijają koncentrację uwagi oraz z racji używania obu rączek do lepienia, poprawiają współpracy obu półkul mózgowych.
 

Artykuły plastyczne dla malarzy i rysowników


Kreatywność to jednak nie domena zarezerwowana dla dzieci. Wszyscy Ci, którzy na co dzień zajmują się aktywnościami związanymi z szeroko rozumianą sztuką w sklepie Biurfan znajdą swojego najlepszego przyjaciela. 

Przybory plastyczne dla malarzy i rysowników, to głównie różnego rodzaju farby, ołówki oraz duża grupa akcesoriów do prac plastycznych.
 

Profesjonalne artykuły plastyczne dla artystów plastyków


W przypadku osób które zawodowo zajmują się rysowaniem, niezwykle ważna jest precyzja. Dlatego zadbaliśmy aby produkty w hurtowni internetowej Biurfan były dostępne w wielu wariantach i rodzajach, tak aby sprostać oczekiwaniom profesjonalistów. Staraliśmy się także zróżnicować produkty pod kątem ceny, tak aby w naszej ofercie znalazły się artykuły plastyczne klasy ekonomicznej oraz klasy premium.  

W naszym sklepie można skompletować gotowe zestawy plastyczne do przedszkola, szkoły (
artykuły plastyczne dla dzieci dostępne są w tej kategorii), zajęcia ognisk plastycznych, a także domu. Produkty, które są dostępne w naszym sklepie internetowym oraz w punkcie stacjonarnym w Białymstoku, pochodzą od znanych firm takich jak: BIC, Fiorello, Grand, Herlitz, Maped, Pentel, czy Stabilo.

Dodatkowo w naszym sklepie dostępne są inne 
artykuły biurowe i artykuły papiernicze takie jak: artykuły kreślarskie, korektory, zakreślacze, flamastry, długopisy i wiele więcej.  Nasze atuty to szybka wysyłka, stała dostępność towaru oraz oddana kadra pracowników, którzy doradzą jakie produkty wybrać - w tym również artykuły plastyczne. Doświadczenie zebrane przez lata istnienia sklepu pozwala nam na precyzyjne trafienie w gusta i potrzeby naszych klientów. 

 

Artykuły dla artystów plastyków i hobbystów

Posiadanie własnego hobby, czyli czegoś co sprawia nam niesamowitą przyjemność jest bardzo ważne w życiu człowieka. Wykonywanie czynności, które mają pozytywny wpływ na nasz nastrój – to gwarancja życiowego spełnienia, nawet w sytuacji kiedy mamy dużo innych obowiązków.

Hobbyści, którzy lubią tworzyć z pewnością znajdą wszystko co potrzeba w naszym sklepie plastycznym online. To miejsce, gdzie marki takie jak Pentel, Grand, Stabilo występują w szerokiej ofercie. Niezależnie od tego, czy rysujesz, malujesz, rzeźbisz – uda Ci się skompletować artykuły plastyczne związane z Twoim hobby.

Artyści często mogą połączyć przyjemne z pożytecznym. Pracując, jednocześnie wykonują swoją pasję. Wiele producentów dostarcza artykuły dla plastyków bez których trudno wyobrazić sobie ich codzienne wykonywanie obowiązków.

Derwent oferuje najlepszej jakości kredki, zarówno w zestawach jak i pojedynczo. To istotne z tego względu, że niektóre kolory stosuje się częściej i wtedy dokupienie jednej kredki wydaje się być bardziej rozsądne niż inwestowanie w kolejny zestaw. Ten z kolei jest zawsze dobrym pomysłem na prezent dla artysty.

 

Artykuły plastyczne dla dzieci ze sklepu internetowego

Nie ulega wątpliwości, że zajęcia plastyczne są niezwykle istotne dla rozwoju dzieci. Ćwiczenie motoryki małej poprzez różne aktywności sprawia, że dłoń malucha jest odpowiednio przygotowana do późniejszej nauki pisania.

Producent Fiorello oferuje szereg produktów, które zapewnią doskonałą zabawę, a przy tym będą sposobem na ćwiczenie kreatywności i wyobraźni dziecka.

Kredki to szereg produktów, które towarzyszą pociechom już od przedszkola. Najpierw są to kredki świecowe, którymi z łatwością można tworzyć pierwsze rysunki. Charakteryzują się tym, że są miękkie, wodoodporne i wytrzymałe.

Kolejny rodzaj, który poleca się nieco starszym dzieciom to kredki jumbo. Ponieważ są grubsze niż tradycyjne, maluchowi dobrze jest trzymać je w dłoni. Często występują o trójkątnym przekroju, co dodatkowo ułatwia rysowanie i kolorowanie.

Kredki w klasycznym rozmiarze to produkt dla starszaków i nie tylko. Z powodzeniem mogą z nich korzystać również dorośli – np. podczas relaksu przy kolorowankach antystresowych.

Materiały plastyczne dla dzieci to również inne produkty takie jak farby, plastelina czy flamastry np. Maped. Każdy z nich dostarcza wiele możliwości do nauki i zabawy. Przykładowo, dzięki różnym masom plastycznym maluch może zarówno tworzyć figury, modele różnych zwierzątek czy postaci jak i zrobić obrazek, który uzupełni fragmentami plasteliny. To samo tyczy się farby, takie plastyczne artykuły to narzędzie do tworzenia malowideł oraz możliwość ozdabiania kolorem np. zebranych w parku liści. Przybory plastyczne takie jak pędzle będą w tej sytuacji bardzo potrzebne. O ile można stworzyć obrazek z użyciem opuszków palców, o tyle pokrycie farbą liści byłoby zadaniem trudnym.

Szukasz pomysłu na prezent dla dziecka? Może zamiast kolejnej zabawki warto pomyśleć o produktach, które zachęcą do zajęć plastycznych. Niektóre marki oferują kompletne zestawy, które idealnie sprawdzą się na podarunek i umożliwią artystyczną zabawę na wiele sposobów.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie