Pojemniki z karteczkami

Pojemnik na karteczki biurowe


Pojemnik na karteczki biurowe to przydatny artykuł służący do ich komfortowego przechowywania. Użyteczny przy wykonywaniu codziennej pracy w biurze lub domu. Znajdzie on swoje zastosowanie szczególnie w sytuacjach, które wymagają od nas szybkiego zanotowania ważnych informacji. 
 
Inną opcją jest korzystanie z kostki do notowania, która prosto i skutecznie, rozwiąże nam problem miejsca do zapisywania ważnych informacji. Dzięki zawartych w niej karteczkom samoprzylepnym jesteśmy w stanie umieścić je w dobrze widocznym dla nas miejscu oraz utrzymać w należytym porządku.
 

Wyposaż biurko w pojemnik z karteczkami


Karteczki do notowania swoim rozmiarem dopasowane są do najpopularniejszych wielkości pojemników dostępnych na rynku. Wykonane z plastiku lub metalu posiadają specjalne profilowane wycięcia, dzięki którym pobieranie nowych karteczek jest intuicyjnie proste. Spody pojemników na karteczki bardzo często wyposażone są w gumowe nóżki, dzięki czemu pojemnik stabilnie stoi i trudno go przesunąć.
 
W związku z dużą popularnością na rynku producenci pojemników na karteczki starają się nadać im ciekawe kształty tak, aby prócz swojej funkcji dodawały odrobinę elegancji na naszych biurkach. Pojemnik na karteczki służy swoim użytkownikom do przechowywania zapisanych na nich danych. Dzięki temu zyskują oni małe podręczne archiwum, a zanotowane karteczki nie zaśmiecają ich biurka.
 

Praktyczne pojemnik na karteczki - jak zrobić i gdzie kupić?


Spytacie pewnie, jak zrobić pojemnik na karteczki? Bardzo prosto wystarczy nam małe,  solidne kartonowe pudełko wraz z nożyczkami. Budowę zaczynamy od wycięcia pokrywy, a następnie na środku przedniej ścianki wycinamy pionowy prostokąt. Na koniec możemy na krawędziach naszej konstrukcji użyć taśmy, która nada jej dodatkowej stabilności. Takim oto sposobem wykonaliśmy nasz własny w pełni funkcjonalny, pojemnik na karteczki.

Jeśli jednak chcemy, aby nasz pojemnik na karteczki biurowe był wykonany profesjonalnie, to powinniśmy zdecydować się na jego zakupienie w hurtowniach artykułów papierniczych. W tym miejscu zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy, w której znajdą państwo artykuły w przystępnych cenach.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie