Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Tablice korkowe

Tablice korkowe dla dziecka


Tablica korkowa dla dziecka to świetny sposób na rozrywkę i zajęcie dla pociech. Mogą oni używać jej jako miejsca do umieszczania zdjęć, rysunków lub czegokolwiek innego, co przyjdzie im do głowy. Występują one w wielu różnych kształtach i rozmiarach, dzięki którym na pewno znajdą państwo taki, który będzie pasował do przestrzeni, w której zostaną umieszczone. Na rynku dostępnych jest obecnie wiele różnych rodzajów tablic korkowych, więc z łatwością można wybrać tę, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom.

Inną ciekawą opcją są 
tablice suchościeralne dla dzieci, na których mogą one tworzyć bezpośrednio swoje prace. Jest to możliwe dzięki specjalnie przystosowanej do tego powierzchni, dzięki której nie trzeba używać dodatkowej warstwy w postaci bloku do szkoły tak jak w przypadku tablicy korkowej.
 

Tablice korkowe szkolne - przydatne gabloty korkowe do klasy


Szkolna tablica korkowa to świetny sposób na uporządkowanie i urządzenie klasy. Są one bardzo przydatne do pokazywania różnych materiałów, takich jak plakaty, zdjęcia lub cokolwiek innego, co chcemy eksponować.

Tworząc wspomniane materiały do umieszczenia w gablocie korkowej, będziemy potrzebować miejsca do ich stworzenia. Spokojnie nadadzą się do tego kartki z 
zeszytów szkolnych. Następnym krokiem w tworzeniu jest wyposażenie się w narzędzia do pisania lub rysowania. Odpowiednie do tego zadania są artykuły szkolne, z których wykonamy potrzebne na materiały. 

Alternatywą, którą warto przemyśleć, jest tutaj 
tablica suchościeralna do szkoły. Tak samo jak w poprzednim przypadku jest to bardziej komfortowa i lepiej prezentująca się opcja. Jeżeli chcemy utrzymać ją w należytym ładzie, warto się wyposażyć w akcesoria do tablic suchościeralnych
 

Tablice korkowe do pokoju dziecka - idealna na biurko lub ścianę


Większość dzieci uwielbia rysować i bazgrać, więc tablica korkowa będzie idealna do ich pokoju. Nie tylko zapewnia im miejsce do przechowywania wszystkich swoich rysunków i notatek, ale może również pełnić funkcję notesu lub kalendarza ściennego. Tablica korkowa do pokoju dziecka jest idealnym sposobem na uporządkowanie wszystkiego w jednym miejscu. Dodatkowo, ponieważ jest zdejmowana (i łatwa do czyszczenia), nie musisz się martwić, że twoje dziecko uszkodzi lub całkowicie zniszczy jakąkolwiek swoją pracę. 

Ciekawym rozwiązaniem jest 
flipchart dla dzieci. Jest to mobilne i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w tego typu zadaniach. Wykorzystując ją, nie jesteśmy wyłącznie skazani na korzystanie z małej powierzchni do pisania. Wyposażając się w blok do tablicy flipchart oraz dodatkowe mocowania zapewnimy sobie potrzebną przestrzeń do zapisywania informacji ważnych dla naszego dziecka.
 

Tablice z korka - wymiary


Tablica z korka to uniwersalne urządzenie, które można wykorzystać w różnych konfiguracjach . Idealnie nadaje się również do eksponowania zdjęć, dzieł sztuki i elementów dekoracji ściennych. W zależności od wybranych wymiarów tablica korkowa może służyć zarówno jako atrakcyjny element dekoracyjny, jak i funkcjonalne rozwiązanie do przechowywania.
 

Pinezki do tablic korkowych - jakie wybrać?


Wybierając pinezki do tablicy korkowej, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Warto zastanowić się nad rodzajem płyty, na której będą używane, ale to nie wszystko. Ze względu na styl - pinezki różnią się od siebie i ważne, żeby pasowały do projektu, który ma być umieszczony na tablicy. Ostatecznie to od osoby, która określa wygląd tablicy korkowej, zależy, które piny najlepiej odpowiadają jej potrzebom i preferencjom.

Szukając bardziej eleganckiego rozwiązania, możemy zdecydować się na pinezki ozdobne do tablicy korkowej. Występują one w wielu kształtach, wzorach oraz kolorach, co daje nam możliwość odpowiedniego ich wkomponowania do wyglądu zawieszonej tam rzeczy.

Jeśli chcemy uniknąć zgubienia naszych pinezek do tablicy, trzeba zadbać o jakieś miejsce do ich przechowywania. Idealnie do tego zadania nada się 
organizer na biurko dla dziecka. Dzięki odpowiedniej konfiguracji kieszeni zapewni on nam dostatecznie dużo, dobrze zorganizowanej przestrzeni.
   

Kolorowa tablica korkowa w sklepie online


Wpisując w wyszukiwarkę frazę „tablica korkowa kolorowa”, szukamy odpowiedniego produktu, który spełni nasze oczekiwania. Tablice te występują w wielu wariantach kolorów, dzięki czemu prezentowane na niej prace nabierają nowego, wyjątkowego wyglądu.

Jeżeli będziemy potrzebować dodatkowo przyozdobić naszą tablicę, możemy wykorzystać różne 
artykuły plastyczne. Możliwe z nich do wykonania są różne ozdoby z papieru lub plasteliny, które dodadzą uroku przedmiotom powieszonym na naszej tablicy. Wiele wariantów i rodzajów tablic korkowych oferuje nasza hurtownia artykułów szkolnych Biurfan.    

 

Bezpieczne tablice korkowe w pokoju dziecka

 

Szykując wyprawkę dla dziecka zwracamy uwagę na produkty, które mogą wyposażyć pokój malucha. Ciekawą i nietuzinkową propozycją na stworzenie miejsca wspomnień będzie tablica korkowa. Co można na niej umieścić? Przykładowo – zdjęcia USG czy różnego rodzaju papierowe ozdoby, które nie będą dużo ważyć. Tablica korkowa do pokoju dziecka z pewnością przyozdobi kącik dla malucha, a później przyda się do wieszania rysunków Twojej pociechy.

Jeśli planujesz umieścić tablicę korkową w pokoju przedszkolaka, warto zachować ostrożność. Dla bezpieczeństwa należy powiesić ją nieco wyżej, by maluch nie miał dostępu do pinezek. Z biegiem lat sam będzie przypinał swoje małe dzieła sztuki do korkowej powierzchni.

Tablica korkowa dla dzieci przydaje się również w późniejszych latach, kiedy maluch skończy przedszkole. Można więc stwierdzić, że to produkt, który posłuży przez dłuższy czas. Tablica korkowa szkolna to super rozwiązanie organizacyjne. Każdy uczeń może przypinać do niej plan lekcji lub ważne notatki przydatne podczas nauki.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie