Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Dania gotowe

SZYBKIE, GOTOWE DANIA

 
Kiedyś traktowane jako ostatni wybór, gotowe dania, stały się nieodłączoną częścią naszego codziennego odżywiania. Teraz, kiedy nie mamy czasu lub ochoty na spędzanie czasu w kuchni, możemy skorzystać z ciągle rosnącej oferty gotowych dań. Prócz wygody to także szansa na kulinarną przygodę.

Rynek gotowych dań na przestrzeni ostatnich lat przeszedł rewolucję. Dania gotowe obiadowe do których sięgaliśmy przymuszeni sytuacją  na stałe wpisały się w oferty naszych sklepów, a co najważniejsze stały się smaczne i zdrowe. Koniec z daniami gotowymi, które tylko udają potrawy. Dzisiejsze zestawy jedzeniowe potrafią zachwycać smakiem i zapachem świeżych i starannie dobranych składników, z których zostały zrobione. Dzięki zmianom technologicznym radykalnie zmniejszono używanie środków konserwujących, stawiając na pakowanie próżniowe. Dzięki temu mamy gwarancję, że dania gotowe dostarczą nam nie tylko walorów smakowych, ale będą też przyjazne naszym żołądkom.

Nie bez kozery pozostaje też fakt że współczesne dania gotowe mają niezwykle długi okres przydatności, który jednak nie ma żadnego wpływu ani na walory smakowe ani proces przechowywania.
 

GDY NIE MASZ CZASU NA GOTOWANIE

 
Dania gotowe to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Po co tracić czas w kuchni, skoro dzięki daniom gotowym można przeznaczyć go na wypoczynek czy relaks? Kupiony posiłek łatwo jest odgrzać. W zależności od preferencji możemy posłużyć się kuchenką mikrofalową, patelnią lub piekarnikiem. W każdym z tych przypadków czas potrzebny na przygotowanie dobrego, smacznego i pożywnego posiłku zmniejszy się radykalnie. 
 
Dania gotowe do mikrofalówki, pokazują swoją prawdziwą moc w trudnych i wymagających okolicznościach. Bardzo często nasze miejsca pracy nie są przystosowane do przygotowywania posiłków. Posiadając w zanadrzu zdrowe dania gotowe, nie musimy przejmować się “kuchenną logistyką”. Szczególnie docenią je ci których praca zawodowa wymaga mobilności.
 
Gotowe posiłki to także wolność i mobilność oparta na szczelnym pakowaniu, pozwalającym przynosić gotowe jedzenie do pracy czy szkoły. Już nie jesteśmy skazani na przysłowiowe słoiki. Nie jesteśmy też skazani na plastikowe naczynia, które później trzeba z powrotem przynieść do domu i umyć. Współczesna dania gotowe otrzymujemy w opakowaniach wytworzonych z ekologicznych, biodegradowalnych komponentów.

Większa część takich opakowań, pozwala na podgrzanie posiłku w kuchence mikrofalowej bez konieczności przekładania go do naczynia. To kolejne udogodnienie, które pozwoli zaoszczędzić czasu a w przypadku gdy zdecydujemy się zjeść wprost z opakowania – także zmywania. Gotowe dania do mikrofali rozwiązują więc kilka problemów na raz!

Coraz częściej dania gotowe pełnią nie tylko rolę prostego posiłku regenerującego. Dzięki dokładnie dobranym składnikom i zachowanym proporcjom, gotowe posiłki mogą stać podstawą diety lub jej uzupełnieniem. Dania gotowe FIT wdarły się przebojem na rynek takich posiłków. Ogromną zaletą takich gotowych potraw dietetycznych jest to, że dokładnie wiemy jaką wartość kaloryczną posiadają. To samo dotyczy błędów żywieniowych w komponowaniu fit posiłku.

Gotowe obiady dietetyczne zostały stworzone przez specjalistów, co daje nam gwarancję że będą posiadać wszystkie mikroelementy potrzebne dorosłej osobie. Takie posiłki są więc nie tylko niskokaloryczne, co ułatwia dietę, lecz także zdrowe, dając rękojmie dobrego samopoczucia.

Producenci dań gotowych poszli jednak znacznie dalej i przygotowali całe serie produktów skierowanych do konkretnych konsumentów. Chodzi tu o osoby, które uprawiają sport oraz posiłki dla wegetarian i wegan.

W pierwszym przypadku, chodzi o zawartość białka. Gotowe dania wysokobiałkowe mają za zadanie dostarczyć osobie, która je spożywa, zwiększonej ilości tej proteiny. Ma to duże znaczenie dla osób, które chcą bądź już budują swoją masę mięśniową. Nie inaczej jest, gdy osoby chcą po prostu schudnąć. Aby to osiągnąć, dania te obfitują w naturalne składniki zawierające zwiększoną liczbę białka, którą zwykle znaleźć może w składnikach takich jak kurczak czy ryż. Nie dziwi więc, mnogość dań azjatyckich.

W przypadku gotowych dań wegetariańskich i wegańskich chodzi głównie o brak mięsa lub produktów odzwierzęcych. Grupa konsumentów szukających dań gotowych o takim składzie rośnie nieustannie, stąd też coraz większy ich asortyment. Białko pochodzące od zwierząt jest w nich zastąpione roślinnymi odpowiednikami, takimi jak soja.
 

Gotowe posiłki i przystawki – sposób na szybką przekąskę


Szybkość z jaką przygotujesz posiłek stanowi największy atut dań gotowych. Wymagają one literalnie tylko kilku minut aby być gotowymi do spożycia i nie ma tu większego znaczenia czy zdecydujemy się na podgrzanie w kuchence mikrofalowej, czy też zdecydujemy się raczej na wrzucenie do rondelka.
 

Gdzie kupić dania gotowe?


Asortyment sklepu internetowego Biurfan to nie tylko produkty plastyczne czy biurowe. Znajdziesz w nim szereg artykułów spożywczych potrzebnych w każdym miejscu pracy. Kawa i herbata to produkty niemal pierwszej potrzeby i to zarówno dla pracujących w biurze osób jak i odwiedzających je gości. Pomagają w codziennej pracy ale też budują pożądaną atmosferę w biurze. Zapach dobrej kawy to zawsze znak wysokiej produktywności!

Podobnie sprawa ma się z wodą i napojami, bez których trudno wyobrazić sobie gorące dni ale też spotkania biznesowe w towarzystwie zarządu czy kontrahentów. A skoro spotkania biznesowe, to słodycze i przekąski którymi możemy poczęstować naszych gości.

Wszystkie te produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Najlepsi producenci, duży wybór oraz najlepsze na rynku ceny – tym wyróżnia się nasza firma.  Nasze biuro obsługi klienta pomoże Ci w znalezieniu potrzebnych produktów, które wyślemy do Ciebie błyskawicznie.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie