Podkładki do pisania

ZASTOSOWANIE PODKŁADEK DO PISANIA

 

Podkładka z klipsem to doskonałe rozwiązane dla każdego, kto w pracy z dokumentami potrzebuje mobilności i pewności. Podkładki do pisania pomogą wszystkim osobom, które prowadzą szkolenia, gdzie posłużą do przytrzymania dokumentu zawierającego prezentację lub odczyt. Dodatkowo deska z klipem w prosty sposób pozwala na łatwy przegląd stron i ewentualny powrót do poprzednio omawianych tematów.

Funkcjonalność podkładki pod kartki docenią nauczyciele i pracownicy biurowi, którym da możliwość przenoszenia dokumentów między różnymi lokalizacjami. To także świetny produkt dla przedstawicieli handlowych, którzy będąc w podróży, często potrzebują czegoś, coułatwi im pracę. Oferty można zmieścić w podkładce w formie teczki A4, a dzięki wielu wariantom kolorowym łatwiej będzie posegregować je w zależności od dystrybutora, czy klienta.
 

PODKŁADKA DO PISANIA POD KARTKI

 
Podkładki pod kartki znajdą swoje zastosowanie w handlu przy inwentaryzacjach, w magazynach i wszędzie tam, gdzie delegowana jest praca lub towar, a warunki nie pozwalają na używanie biurka. Mocny uchwyt jest w stanie zapewnić stabilne utrzymanie dokumentu w jednym miejscu tak, aby w łatwy sposób można było korzystać z tekstu.

Twardość i sztywność materiału, z jakiego jest wykonana, pozwoli na bezproblemowe wykorzystanie jej jako podkładkę do pisania oraz do archiwizacji i oprawy dokumentów. Czy to w trakcie wykładu, kiedy wystąpi potrzeba wykonania notatek na czytanym dokumencie, czy w trakcie pracy w terenie, kiedy potrzebujemy stabilnego miejsca, na którym możemy umieścić dokument, który wymaga podpisu.
 

PODKŁADKA Z KLIPSEM CZY BEZ?

 
Podkładka może występować w różnych wariantach a najpopularniejsze z nich to klasyczna deska z klipsem oraz rozbudowana o dodatkowe skrzydło zamykana teczka na dokument. W drugim wariancie podkładka do pisania z klipsem bywa często wyposażona w dodatkowy element, jakim są plastikowe kieszonki, za pomocą których możemy przechować dokumenty w mniejszym formacie o szczególnym znaczeniu.

Taka podręczna kieszonka, nadaje podkładce na dokumenty z klipsem dodatkową funkcjonalność, którą z pewnością docenią Ci, którzy często podróżują lub pracują poza biurem w trudnych warunkach. Podkładka z klipsem może występować w różnych kolorach, co prócz waloru estetycznego może mieć zastosowanie w przydzielaniu pracy poszczególnym grupom pracowników, dla których przypisany jest dany kolor.
 

BIUROWA PODKŁADKA POD DOKUMENTY - JAKIE ZNAJDZIESZ W NASZEJ OFERCIE?

 

W naszej hurtowni materiałów biurowych znajdą Państwo najpopularniejsze podkładki z klipsem. Dodatkowo oprócz klasycznych produktów w różnych wariantach koloru posiadamy w ofercie również podkładkę biurową z kalkulatorem. Będzie ona przydatna zwłaszcza wśród nauczycieli, którzy niejednokrotnie potrzebują szybkiego dostępu do elektronicznego liczydła.

Podkładki do pisania w różnych rozmiarach odnajdą swoje zastosowanie w przeróżnych miejscach. Klasyczne A4, czy A5 pomogą uczniom i studentom w prezentacjach, czy w prowadzeniu apeli. Ułatwią także współpracę z luźnymi notatkami. W naszym asortymencie znajdą również Państwo deskę z klipem o szerokości 228 mm, która przyda się na przykład w sklepach i barach do tymczasowego przechowania małych wydruków, jak zamówienia i kartki z informacjami.

W naszej ofercie dostępne są podkładki marek takich jak: TaurusQ-CONNECT, czy Biurfol. Posiadamy w sprzedaży także inne artykuły biurowe, dzięki którym poprawią Państwo ergonomię swojego miejsca pracy i jakość wykonywanych w niej zadań.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie