Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Flipcharty i bloki

Tablica flipchart - co to?


Tablica flipchart to lekkie i mobilne rozwiązanie, potrzebne w każdej szkole, firmie i instytucji. Posiada wiele różnych rozmiarów, ale zwykle występuje jako tablica flipchart 70x100. Jest to najczęściej używane narzędzie biurowe niezbędne do organizowania prezentacji i szkoleń. Tablicy typu flipchart najlepiej używać razem z markerem do tablic suchościeralnych, ponieważ jest właśnie tego typu tablicą.
 

Jakie zastosowanie ma tablica do flipchartów?


Flipcharty to wszechstronne narzędzia, które można wykorzystać w różnych dziedzinach, takich jak biznes, edukacja czy administracja biurowa. Jest również znana jako ekran projekcyjny oraz powierzchnia do pisania i rysowania. Tablica flipchart umożliwia łatwe rysowanie obrazków, zapisywanie pomysłów oraz tworzenie diagramów. Jako szybko zamiennej powierzchni używa się do bloku do flipchartu, które doskonale nadają się do tego zadania. Zazwyczaj montowana jest na ścianie tak, aby była widoczna dla wszystkich uczestników spotkania lub dyskusji.

 

Tablica typu flipchart - rodzaje


Tablica typu flipchart to skuteczne narzędzie do komunikacji i współpracy. Służy ona do wizualnej prezentacji pomysłów, danych i celów. Wyróżniamy jej dwa główne rodzaje: tablice interaktywne oraz suchościeralne. Ta pierwsza umożliwia nam bezpośrednie wyświetlanie potrzebnych nam treści, bez użycia akcesoriów używanych do innych jej typów np. tablic korkowych. Dzieje się tak poprzez użytą tam technologię, która pozwala zamieszczać tam interesujące nas treści za pomocą palca.


Tradycyjne tablice suchościeralne nie dają nam już takich możliwości, jednak możemy dokupić do niej projektor multimedialny i wykorzystać go do prezentowania naszych materiałów.

Innym rodzajem jest tablica flipchart na kółkach. Jest to najbardziej poręczne i mobilne rozwiązanie w prezentowaniu rzeczy, które chcemy przekazać. Niewątpliwie najbardziej sprawdzi się w jednostkach edukacji publicznej i prywatnej, gdzie często zachodzi potrzeba zmiany sali, w której prezentujemy nasze informacje.
    

Tablica magnetyczna flipchart


Tablica magnetyczna flipchart to innowacyjne narzędzie, przydatne w prowadzeniu konferencji. Dzięki jej właściwościom magnetycznym możliwe jest komfortowe układanie elementów naszej prezentacji, co z pewnością ułatwi jej prowadzenie. Jeżeli poczujemy potrzebę większego usprawnienia korzystania z niej, powinniśmy wyposażyć się w akcesoria do prezentacji.


Organizując prezentację tablica magnetyczna flipchart jest tak samo ważna jak i kawa, herbata, woda, czy też słodycze. Są to elementy mające za zadanie zaspokoić potrzeby żywnościowe naszego uczestnika, aby mógł on się skupić na przedstawianych przez nas treściach.
 

Tablica flipchart na kartki


Tablica flipchart na kartki pozwala nam płynnie przechodzić pomiędzy prezentowanymi tematami. Efektem tego jest swobodne prezentowanie swoich zagadnień i dalsze przekazywanie wiedzy. Ze względu na posiadane aspekty, w prowadzeniu tych działań nie trzeba dodatkowo zaopatrywać się w sprzęt audiowizualny.
 

Papier do tablicy flipchart - jaki wybrać?


Przy urządzaniu naszego biura powinniśmy koniecznie pamiętać o wyposażeniu się w potrzebne nam akcesoria do tablic, które pozwolą nam w pełni wykorzystać potencjał flipchartów. 


Dobrym przykładem takiego akcesoria jest papier do tablicy flipchart, który jest wręcz niezbędny do korzystania z nich. Występuje on najczęściej w blokach o rozmiarze odpowiednio dopasowanym do naszej tablicy, które pozwalają nam na sporządzanie na nich notatek, rysunków oraz schematów. Papier flipchart można nabyć w wersji białej oraz kratkowej, specjalnie przystosowanej do rysowania określonych schematów oraz kształtów.
 

Tablica flipchart - cena


Cena tablicy flipchart zależna jest od jej wymiarów oraz rodzaju powierzchni. Ceny zaczynają się od 250 zł, a potrafią też dobić do 4 cyfrowych kwot. Ważne jest to, aby przeanalizować, do czego będziemy potrzebować swojej tablicy flipchart i odpowiednio ją do tego dopasować.


Hurtownia artykułów biurowych Biurfan to zdecydowanie sklep numer 1 w sprzedaży tablic typu flipchart. W swojej ofercie posiadamy wiele rodzajów tego typu tablicy oraz wszystkie potrzebne do niej akcesoria.        

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie