Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Pojemniki teczki wiszące

POJEMNIKI NA TECZKI ZAWIESZANE

 
Korzystanie z teczek zawieszanych ma wiele atutów do których należy m. in. łatwość uzupełniania informacji, szybki dostęp czy prostota wykonania. Chcąc efektywnie korzystać z tych zalet, powinniśmy wyposażyć swoje biuro w pojemnik na teczki zawieszane.
Wykorzystanie pojemników na teczki wiszące pozwoli zbudować wygodny system przechowywania dokumentacji. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza, jeśli nie chcemy przeznaczać na to dużych powierzchni lub dedykowanych mebli biurowych. Pojemniki na teczki są kompaktowe, pojemne i lekkie, a ich budowa pozwala na ustawianie ich na sobie tak, aby tworzyły większe grupy.
 

POJEMNIKI NA TECZKI WISZĄCE

 
Pojemniki na teczki wiszące mogą być bardzo przydatne w prowadzeniu domowego archiwum. Faktury, umowy, świadectwa – to dokumenty, które powinny być odpowiednio przechowywane, a czasami brakuje na nie miejsca. Donau firma posiada w swojej ofercie kolorowe pojemniki na teczki, kompatybilne ze standardowymi szufladami archiwizacyjnymi. Dzięki takim pudełkom można w łatwy sposób prowadzić archiwum w domu i w biurze. Firma Han z kolei oferuje pojemniki zamykane, z opatentowanym zamknięciem klipsowym.
 
Pojemniki na teczki A4 można znaleźć również w asortymencie marki Esselte. Charakteryzują się ergonomicznym uchwytem do przenoszenia i zapięciem zabezpieczającym dokumenty. Po wyjęciu teczek można go wykorzystać jako walizkę do przechowywania różnych rzeczy. Taki pojemnik świetnie sprawdzi się do przechowywania drobnych rzeczy, a nawet zabawek. Pojemniki na teczki to bardzo przydatne miejsce do archiwizacji. W teczkach przechowujemy wiele ważnych dokumentów, do których chcemy mieć szybki dostęp. Pojemniki na teczki zawieszane to najlepszy wybór do takiego przechowywania.  


POJEMNIKI NA TECZKI ZAWIESZKOWE


Mimo, że pojemniki na teczki zawieszkowe stanowią odrębną całość, bywają przystosowane do użycia w klasycznych szufladach archiwizacyjnych.
Pojemniki na teczki zawieszane, wykonane są z lekkich tworzyw sztucznych, dzięki czemu pojemniki wraz z aktami mogą być przenoszone między pokojami, wydziałami lub archiwum. Wykorzystany plastik jest wodoodporny, dzięki czemu dokumenty są bezpieczniejsze. Kolejną zaletą zastosowania tworzyw sztucznych jest ich odporność na uszkodzenia, o które nie trudno w sytuacji częstego przenoszenia dokumentacji. Część pojemników z dostępnych na rynku wyposażona jest w rączki lub uchwyty, które dodatkowo ułatwiają ich przenoszenie.

Pojemnik na teczki wiszące to stabilne mocowanie, dzięki czemu teczki pozostają na miejscu i nie spadają, nawet w czasie transportu. Jednocześnie ich budowa pozwala na łatwe wyjmowanie dokumentów. Pojemniki występują w różnych kolorach, co można wykorzystać przypisując danej grupie dokumentów danych kolor, a w ten sposób porządkując dokumentacje.

W ofercie naszej hurtowni papierniczej znajdą Państwo różne rodzaje teczek, jak i innych artykułów biurowych służących m. in. do archiwizacji i oprawy dokumentów.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie