Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Karteczki do notowania

KARTECZKI DO NOTATEK


Karteczki do notatek mają uniwersalne zastosowanie i każdy z nas chociażby raz ich używał. Są przydatne w codziennym życiu do zapisania rzeczy dla nas ważnych. Karteczka do notatek odnajdzie swoją rolę w środowisku biurowym, szkolnym oraz domowym. Czasami zdarzy się sytuacja, że potrzebujemy umieścić karteczkę z ważną dla nas informacją w miejscu widocznym. Wtedy na pomoc przychodzą nam karteczki samoprzylepne lub też właśnie karteczka służąca do notatek.

Karteczki do notowania są cenione przez nas za swoją poręczność i przydatność. Przydatnym akcesorium do nich może okazać się pojemnik na karteczki. Przyda się nam on w organizacji karteczek na naszym biurku, tablicy lub innym aspektem naszego otoczenia, aby zachować tam porządek. Wpłynie to na nasz komfort pracy, co idzie w parze z polepszeniem naszej efektywności.

Taka karteczki do robienia notatek oraz inne omówione później ich rodzaje znajdą też swoje zastosowanie przy tworzeniu map myśli. Jest to dobra metoda na uporządkowanie sobie zagadnień do nauczenia się lub przedstawienia komuś innemu określonych treści. Ma to na celu przyśpieszyć pracę i lepiej zapamiętać dowolne treści.   
 

KARTECZKI DO NOTATEK NAUKOWYCH


Karteczki do notatek naukowych powinna charakteryzować możliwość szybkiego dostępu do nich. W tym celu znakomicie sprawdzi się podajnik na karteczki, który umożliwi nam sprawniejszą kontrolę nad ich dobieraniem. 

Karteczki do naukowych notatek są wykorzystywane głównie przez nauczycieli, profesorów akademickich i badaczy. Pokazuje nam to, że takie osoby potrzebują specjalnej, dedykowanej pomocy w prowadzeniu swoich badań, czy też nauczania uczniów lub studentów.

Taka karteczka do sporządzania notatek może występować w różnych kształtach i kolorach. Dzięki tej możliwości uzyskane zostanie jeszcze większe dopasowanie się do tego typu użytkownika.      
 

MAŁE KARTECZKI DO NOTATEK


Wpisując w okno wyszukiwania hasło: „karteczki do notatek małe” naszym oczom ukaże się wiele wyników. W takiej sytuacji należy zwrócić uwagę na opisy produktów, aby zweryfikować poprawność szukanego produktu. 

Karteczki biurowe występują w także mniejszym formacie od standardowego. Ten typ karteczki służącej do notatek charakteryzuje się jeszcze większą poręcznością dla ich użytkowników. 

Najczęściej występują one w postaci kostek biurowych, co jednocześnie jest dobrym sposobem na ich organizację. Zastosowanie tego sposobu przyczyni się do pokonania przeszkód na drodze do sprawnej realizacji naszych zadań. 

Idealnym takim produktem jest kostka biurowa Donau, którą cechuje poręczny rozmiar oraz posiada wiele kolorów. Tę kostkę oraz inne dostaniecie państwo w przystępnej cenie w naszej hurtowni artykułów biurowych Biurfan.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie