Wybierz filtr
  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Przybory do pisania

PRZYBORY DO PISANIA DLA DZIECI


We współczesnym świecie wszystko jest cyfrowe. Ponieważ komputery i inne urządzenia stają się coraz powszechniejsze w szkołach, dzieci muszą przechowywać część swoich materiałów również w formie elektronicznej. Jednak nie oznacza to, że dzieci nie muszą poznać sztuki pisania.

Dzieci w wieku szkolnym muszą mieć możliwość korzystania z różnych przyborów do pisania i artykułów piśmiennych, jeśli mają odnieść sukces w środowisku lekcyjnym XXI wieku. Ważne jest, aby rodzice kupowali dzieciom odpowiednie przybory do pisania, aby mogły czuć się komfortowo, wypowiadając się na papierze. Dlatego warto wyposażyć się w artykuły szkolne takie jak zeszyty, ołówki, gumki itp.

Jeżeli u naszego dziecka zauważymy potencjał artystyczny, warto wyposażyć go w zestawy artykułów kreślarskich dla dzieci. Będzie ono miało odpowiednie narzędzia do rozwoju swoich umiejętności i poszerzenia horyzontów związanych ze sztuką kreślenia. 

Razem z przyborami do pisania dla dzieci dobrze współgrają artykuły plastyczne. Pozwalają one dziecku na wyrażanie siebie na papierze poprzez malowanie różnych kształtów, wzorków w zupełnie odmienny sposób od przyborów kreślarskich. Takie urozmaicenie znacząco wpłynie na rozwój wyobraźni i kreatywności naszego dziecka.

W celu rozwoju tych cech warto również wyposażyć się w artykuły plastyczne dla dzieci. Wykorzystując różnego rodzaju naklejki, najmłodsi przyozdobią swoje prace w bardziej unikalny sposób. Natomiast przy użyciu plasteliny lub modeliny wyrobią albo poprawią swoje umiejętności manualne, które przydadzą im się w późniejszych etapach życia. Nie zapominajmy o tym, że artykuły plastyczne są również doskonałym narzędziem do wspólnego spędzenia czasu z naszym dzieckiem, co na pewno polepszy relację.
 

PRZYBORY DO PISANIA DLA UCZNIA


Przyborów do pisania używamy wszędzie i bardzo często. Długopisami, cienkopisami piszemy przede wszystkim w szkole, biurze, urzędach (podpisując dokumenty) - dosłownie wszędzie. Są bardzo często używane, dlatego też ich wybór jest ogromny. Dostaniemy długopisy tradycyjne, żelowe, automatyczne, w bogatej ofercie kolorystycznej i praktycznie w każdym sklepie, nie tylko księgarniach i sklepach z artykułami biurowymi. Artykuły do pisania są podstawowym narzędziem pracy w wielu miejscach. Potrzebujemy ich bardzo często, chcąc coś zanotować, sporządzić listę zakupów, podpisując się na jakimś dokumencie lub też rozwiązując krzyżówki.
 
W razie potrzeby zadbania organizacji miejsca nauki ucznia z pomocą przyjdzie nam organizer na biurko. Występuje on w wielu wariantach i kolorach, w zależności od celu użytkowania. Można w nim przechowywać osobno lub razem długopisy, ołówki, karteczki i inne artykuły do biura.
 
Wykorzystując przybory do pisania, nie można zapomnieć o artykułach papierniczych. Połączenie to zwane jest znakomitym duetem, którego nie należy rozdzielać. Wśród wspomnianych artykułów możemy wyróżnić takie produkty, jak np. zeszyty, karteczki do notowania i bloki.
 

ARTYKUŁY DO PISANIA W SZKOLE


Kompletując wyprawkę szkolną zazwyczaj zaczynamy od wybrania pisaków, ponieważ to podstawowe narzędzie pracy każdego ucznia. Długopisem piszemy na każdej lekcji, dlatego zawsze musi być ich kilka w piórniku, tak na wszelki wypadek jeśli miałby się wypisać. Podstawowe kolory długopisów to niebieski, czarny, czerwony i zielony. Oczywiście zdarzają się inne kolory, ale są mniej popularne.
 
Długopisy z naszej oferty mogą Państwo kupić pojedynczo lub w zestawie, z zamknięciem lub bez — na kliknięcie, które chowa piszącą główkę. Te artykuły do pisania na uchwycie często mają gumkę, która zapobiega wyślizgnięciu się długopisu z ręki. 
 
Ilu użytkowników tyle ulubionych długopisów. W naszej ofercie znajdą Państwo ekskluzywne przybory do pisania znanych marek, np. Pentel w wielu modelach do wyboru. Dostępne są także długopisy na sprężynce z okrągłą i samoprzylepną podkładką do przymocowania długopisu w pozycji pionowej lub poziomej. Doskonale sprawdzą się na poczcie lub we wszelkiego rodzaju urzędach — długopis zawsze pozostanie w tym samym miejscu. Wybierz swój ulubiony wariant długopisu, cienkopisu lub wkładu i zamów go już dziś!

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie