Karteczki bloczki

Karteczki samoprzylepne - różne rozmiary

 
Karteczki samoprzylepne zrewolucjonizowały sposób w jaki przechowujemy i wyróżniamy ważne dla nas informacje. Małe, żółte, przyklejające się do prawie każdej powierzchni karteczki pojawiały się w milionach domów, biur i uczelni. Nagle zaznaczanie strony, robienie notatek czy zapisywanie terminów stało się prostsze a dostęp do informacji łatwiejszy.
 
Idea samoprzylepnej karteczki jest prosta i polega na dodaniu do zwykłego kawałka papieru odrobiny środka klejącego. Odpowiednia ilość tego środka gwarantuje, że karteczka pozostanie w bloczku oraz będzie trzymać się powierzchni do której zostanie przyklejona, jednocześnie pozwalając na łatwe jej oderwanie. 

Tuż po zakupie otrzymujemy więc zafoliowany bloczek, który łatwo możemy umieścić na biurku. Wiele dostępnych na rynku przyborników, posiada dedykowane miejsca na karteczki samoprzylepne, dzięki czemu stają się one łatwo dostępne i pozwalają na korzystanie w każdej chwili. Część dostępnych na rynku małych kartek samoprzylepnych, sprzedawanych jest w specjalnych plastikowych dyspenserach, dzięki czemu niemal od razu łatwo je wkomponować w naszą przestrzeń do pracy. Pojemnik z karteczkami, pozwala zachować porządek na biurku a nam ułatwi codzienne obowiązki. 
 
Drugą cechą wyróżniającą karteczki samoprzylepne jest ich kolorystyka. Z racji tego, że notatki robione na karteczkach biurowych mają być widoczne, zwykle stosuje się w nich wyraźne i mocne kolory, choć nie jest to zasadą wobec wszystkich produktów. Bloczki samoprzylepne składają się niejednokrotnie z kombinacji różnych kolorów, aby pozwolić na użycie koloru jako dodatkowego czynnika segregującego nasze notatki, np. przypisując kolorowi czerwonemu wyższy priorytet niż zielonemu, oznaczającego mniej pilne sprawy. Chyba najczęściej spotykamy się z żółtymi karteczkami samoprzylepnymi i to właśnie one pojawiły się na rynku jako pierwsze. Zastosowanie kolorów ułatwia też używanie karteczek jako zakładek w książkach, co przyda się zwłaszcza studentom. Dzięki temu, że można po nich pisać, zyskujemy potężne narzędzie do nauki. 
 

WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE KARTECZEK SAMOPRZYLEPNYCH 


Kartki samoprzylepne występujące w wielu rozmiarach od połowy rozmiaru A4 do subtelnych półprzezroczystych pasków na których można umieścić jedynie krótkie słowo. Ich duży wybór bierze się z ich niezwykłej popularności i praktyczności. Niemal każdy kto na co dzień pracuje z jakąkolwiek formą informacji doceni ich uniwersalną wartość. Ale karteczki biurowe wbrew swojej nazwie potrafią pomóc nie tylko w pracy. Lista zakupów czy rzeczy do zrobienia, przyda się nam także w domu. Zwykła domowa rozmowa przez telefon może zrodzić potrzebę zapisania czegoś bardzo szybko. Samoprzylepne karteczki znowu nam pomogą. Taką informację, możemy następnie umieścić na tablicy, ścianie czy lodówce. 
  
Trudno wyobrazić sobie dziś studenta czy wykładowcę wyższej uczelni, który nie korzysta z dobrodziejstw jakie przynosi użytkowanie kolorowych karteczek samoprzylepnych. Napisanie wykładu, pracy semestralnej czy pracy naukowej wiąże się z koniecznością przeprowadzenia odpowiednich przygotowań. Tysiące informacji, cytatów czy fragmentów można opanować dzięki kolorowym karteczkom samoprzylepnym
 

SZEROKA OFERTA KARTECZEK SAMOPRZYLEPNYCH 

 
Hurtownia artykułów papierniczych Biurfan posiada w swoim asortymencie dziesiątki rodzajów karteczek i bloczków samoprzylepnych. Wszystkie możliwe wielkości, kolory oraz wersje w kostkach i pojemnikach. Kostki biurowe również występują w całej palecie rozmiarów.  Wśród artykułów papierniczych znajdziemy rozmiary duże jak np. A4 ale też te które z łatwością zmieścimy w dłoni. Pamiętajmy, że sięganie do kostki biurowej ułatwi nam specjalny podajnik na karteczki. Dzięki temu nie będziemy tracić czasu na odklejanie pojedynczych.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie