Kostki do notowania

Kostki biurowe


Choć nie każdy się nad tym zastanawia, kotka biurowa to jeden z tych produktów, który wiele zyskuje dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu. Wystarczy przypomnieć sobie wszystkie te sytuacje, w których zaszła potrzeba szybkiego zapisania informacji. Zmienionego maila prezesa, do którego wysyła się ofertę, nowego numeru telefonu osoby kontaktowej, czy przypomnienia o ważnym spotkaniu… Oprócz długopisu, czy ołówka nie obędzie się wówczas bez kostki do notowania.

Oczywiście wiele z tych kwestii teoretycznie zastąpiona została przez funkcje telefonu komórkowego. W praktyce jednak ciężko jest wstukać coś w aplikacji w urządzeniu, przez które prowadzi się właśnie konwersację. Papierowa kostka biurowa, czy też karteczki biurowe - zakładając, że są na wyciągnięcie ręki - pozwalają na stworzenie zapisku dosłownie jedną ręką.

W przestrzeni biurowej nietrudno o zgubienie mniejszych przedmiotów, jak kostki do notowania właśnie. Ten kłopot rozwiążą stylowe podajniki na karteczki. Każdy z łatwością odnajdzie to, czego szuka.
 

Kostki biurowe kolorowe


Nie zawsze jednak podajnik, czy pojemnik na karteczki jest rozwiązaniem. Owszem, umieszczone w niej kostki biurowe będą łatwe do sięgnięcia. Jeśli jednak ktoś preferuje segregację informacji kolorem, nadając danej barwie priorytet nad innymi, może być to kłopot.

W tym pomogą kostki biurowe kolorowe nieklejone. Zwykle sprzedawane są one w miksach, dzięki czemu ma się większe pole do manewru. Dobrze, jeśli w miejscu ich wykorzystania znajduje się również tablica korkowa i pinezki. Wówczas, przyczepiając pojedyncze karteczki kostki biurowej kolorowej, można rozplanować dzień, czy nawet tydzień dla całego działu.
 

Kostki biurowe z nadrukiem


Wiele firm decyduje się na zakup kostek biurowych z nadrukiem. To bardzo prosty, ale niezwykle skuteczny sposób na promocję. Takie karteczki można rozdawać w ramach promocji, czy przekazywać na nich dane kontaktowe. Zawsze istnieje szansa, że jedną ze stron kostki biurowej z nadrukiem zauważy osoba, która będzie potrzebowała danej usługi.

Karteczki do notatek są niezwykle przydatne także w nauce. Studenci, czy uczniowie niejednokrotnie korzystają z metody map myśli, a do niej właśnie takie produkty są najbardziej pomocne. Kostka biurowa klejona lub nie to wystarczająca przestrzeń na krótki zapis.

W biurach wielką popularnością cieszą się kostki biurowe w postaci karteczek samoprzylepnych. Jeśli akurat nie ma danego pracownika, a pojawił się ważny e-mail dla niego przeznaczony, dobrze zostawić mu krótką przypominajkę, na przykład na monitorze. W hurtowni papierniczej Biurfan wszyscy zdają sobie sprawę, jak często używane w życiu są kostki biurowe i dlatego też ich zapas jest regularnie uzupełniany.
arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie