Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Długopisy z podstawką

DŁUGOPISY Z PODSTAWKĄ - NIEZAWODNE W URZĘDACH

 
Długopisy z podstawką to wariacja klasycznych długopisów, która została przygotowana do pracy w miejscach, gdzie długopis jest używany przez dużą ilość klientów lub interesantów.
Miejscem, w którym możemy używać długopisów z podstawką, które przychodzi nam pierwsze do głowy jest każdy urząd państwowy. Już na wejściu możemy spotkać się z biurem przepustek lub sekretariatem, gdzie zmuszeni jesteśmy pisemnie potwierdzić fakt przebywania w budynku. Kwitowanie pobrania dokumentów bądź i złożenia, pokwitowania dokonania wpłaty bądź wypłaty środków pieniężnych czy też po prostu potwierdzenie swojej obecności w pracy - wszystkie te czynności wymagają użycia długopisu z podstawką, np. marki Profice. Także na poczcie doskonale sprawdzą się długopisy z podstawką. 
 

DŁUGOPIS Z PODSTAWKĄ - ZAWSZE NA MIEJSCU


Szukanie długopisu na biurku to ogromna strata czasu oraz możliwość wywołania dyskomfortu, których łatwo uniknąć stawiając w miejscu dla interesantów długopis z podstawką (Han). Stałe, wyznaczone miejsce oraz łańcuszek na plastikowej sprężynce sprawią, że każdy potrzebujący pomocy długopisu bez problemu będzie mógł z niego skorzystać.

Długość sprężynki bądź łańcuszka różni się w zależności od modelu producenta długopisu z podstawką, ale bez problemu znajdziemy na nim produkt, który będzie odpowiadał naszym potrzebom.

Części klientów zależy na solidności i zdecydują się raczej na mocny i krótki łańcuszek, dla części atutem będzie długa i rozciągliwa plastikowa sprężynka. W obu przypadkach łączy ona długopis z podstawą, która utrzymuje długopis bądź w pionie bądź w poziomie. W tym drugim przypadku długopis z podstawką zyskuje większą możliwość zastosowania, gdyż prócz postawienia na biurku czy ladzie można go także powiesić na ścianie.
arrow_downward