Kreda i markery kredowe

Mazak kredowy - co to?


Mazak kredowy wyposażony jest w płynny tusz niepylący, idealny do pisania po wszystkich gładkich powierzchniach, a także po szkle i tablicach. Niektóre z nich odbijają światło UV, co pozwala wykonanym przez nie napisom świecić w ciemności. Przed użyciem mazaka kredowego należy nim wstrząsnąć oraz przycisnąć jego końcówkę do powierzchni, po której będziemy pisać tak, aby końcówka markera napełniła się tuszem. Zawsze należy pamiętać, aby po skończonej pracy zakładać nakrętkę na mazak, aby zapobiec jego wyschnięciu.
 

Kreda w płynie - do czego służy?


Kreda w płynie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych metod rysowania. Z jej użyciem stworzymy przeróżne linie oraz kształty, które po późniejszym zaschnięciu będziemy w stanie bez problemu zetrzeć. Te 
artykuły plastyczne są doskonałym narzędziem do tworzenia dzieł sztuki oraz swobodnego rysowania na tablicy.
 

Płynna kreda - jak używać?


Używanie płynnej kredy jest dziecinnie proste. Wszystko, czego potrzebujemy to wspomniana kreda, miejsce do malowania i dużo kreatywności. Dzięki płynnej konsystencji jesteśmy w stanie dowolnie ją rozprowadzać po powierzchni, na której chcemy tworzyć rysunki, napisy lub też oznaczenia. 
 

Mazaki kredowe białe i kolorowe


Mazaki kredowe mają wszechstronne zastosowanie, nadają się do użycia w restauracjach, pubach, kwiaciarniach, biurach podróży, salonach piękności, czy też wypożyczalniach samochodowych. Oprócz wspomnianej wcześniej prostej zmywalności zawdzięczają to dobremu nakładaniu na powierzchnie płaskie.
 
Te 
artykuły kreatywne oprócz standardowego białego, występują też w innych kolorach. Dzięki temu namalowane za pomocą ich obrazki będą bardziej żywe oraz estetyczne. Wykonane nimi prace są podobne do tych stworzonych przez farby i pędzle do szkoły, ale w przeciwieństwie do nich ewentualne zabrudzenia wykonane przez kredę do malowania jest znacznie łatwiej usunąć. 
 

Mazak kredowy do szyb

Mazak kredowy do szyb przydaje się w wielu sytuacjach dnia codziennego. Możemy za jego pomocą uruchomić wyobraźnię dziecka i zaproponować ozdobienie okien. W okresie świątecznym świetnie będą na nich prezentować się śnieżynki, a na wiosnę – motyle i kwiaty. Nie można jednak odmówić mazakom kredowym potencjału reklamowego. Trudno przejść obojętnie obok sklepu, na którym znajdziemy informację o promocji dnia, tym bardziej jeśli zależy nam na tym produkcie lub usłudze.

Mazak kredowy biały idealnie sprawdzi się w sezonie zimowym. Uroczy bałwanek umieszczony na szybie obok zaproszenia na rozgrzewającą herbatę – z pewnością przyciągnie klientów. Dużą zaletą kredowych mazaków jest to, że pozostawiają wyraźny ślad i jednocześnie nie ma problemu, aby usunąć umieszczony tekst czy rysunek. Wystarczy wilgotna ściereczka i każdego dnia możemy umieścić nowy napis dla naszych klientów. Mazak kredowy cienki jest świetnym rozwiązaniem jeśli zależy nam na precyzyjnym rysunku.

Mazaki kredowe do tablicy

Tablica kredowa to nieodłączny element wyposażenia każdej sali lekcyjnej. Zdecydowanie jest to przedmiot najbardziej kojarzony ze szkołą i zajęciami, które się w niej odbywają. Kiedyś do takich tablic używało się głównie tradycyjnej kredy, zazwyczaj w białym kolorze. Aktualnie mamy dostęp do artykułów piśmienniczych, które mają więcej zalet niż zwykła kreda. Mazaki kredowe to produkty, które nie pylą i nie brudzą rąk. To istotne w sytuacji kiedy musimy zapisać dużo tekstu, a unoszący się pył podrażniłby śluzówkę nosa i nie tylko. Używanie kredy w płynie polecane jest w szczególności dla osób, które zmagają się z uczuleniem na kurz i nie tylko. Niewątpliwie korzystanie z mazaków jest wygodniejsze i bardziej komfortowe, a sam mazak można bez problemu wrzucić do torebki, czy plecaka bez obaw o pozostawienie zabrudzeń i śladów. Mazak kredowy przyda się nie tylko w szkole, czy na uczelni – bardzo często wykorzystuje się go podczas szkoleń i konferencji. Za jego pomocą wypiszemy omawiane tematy i najważniejsze informacje, które później z łatwością usuniemy z tablicy.

Kreda w sztyfcie - gdzie kupić?


Kreda w sztyfcie jest jedną z wielu metod wykonywania unikatowych prac plastycznych. Dzięki konstrukcji wykonania opakowania, używanie jej jest bardzo zbliżone do 
kleju szkolnegoPłynna kreda w takim opakowaniu przede wszystkim gwarantuje nam czyste ręce podczas wykonywania nawet tych najbardziej skomplikowanych ilustracji. 
 
Najlepszym miejscem do szukania mazaków kredowych jest 
hurtownia artykułów szkolnych Biurfan. Można u nas znaleźć produkty przydatne w trakcie wykonywania różnego rodzaju rysunków. W naszej ofercie posiadamy także najprostsze rzeczy takie jak nożyczki do szkoły, czy też plastelina. Nie brakuje również tych bardzo przydatnych jak np. bloki szkolne. Stworzenie wyprawki w sklepie Biurfan.pl jest dziecinnie proste.

arrow_downward

Aktywne filtry

group_work Zgoda na pliki cookie