Wybierz filtr

Strona używa plików cookie w celu realizacji usług.

Więcej informacji: Polityka Cookies

  Filtry
Producent
Rodzaj cięcia
Poziom bezpieczeństwa DIN - dokumenty
Automatyczny podajnik
Eco-Friendly
Ilość niszczonych kartek
Ilość niszczonych kartek (automatyczny podajnik)
Korpus na kółkach
Niszczy
Pojemność kosza (L)
Poziom bezpieczeństwa DIN - karty
Poziom bezpieczeństwa DIN - płyty
Poziom bezpieczeństwa DIN - Elektroniczne nośniki danych
Poziom bezpieczeństwa DIN - Dyski twarde
Poziom bezpieczeństwa DIN - Filmy, mikrofilmy, klisze
wymiar arkusza
Rozmiar (S/M/L)
Metalowa
Kółka
Rodzaj szafy

Kreda i markery kredowe

Mazak kredowy - co to?


Mazak kredowy wyposażony jest w płynny tusz niepylący, idealny do pisania po wszystkich gładkich powierzchniach, a także po szkle i tablicach. Niektóre z nich odbijają światło UV, co pozwala wykonanym przez nie napisom świecić w ciemności. Przed użyciem mazaka kredowego należy nim wstrząsnąć oraz przycisnąć jego końcówkę do powierzchni, po której będziemy pisać tak, aby końcówka markera napełniła się tuszem. Zawsze należy pamiętać, aby po skończonej pracy zakładać nakrętkę na mazak, aby zapobiec jego wyschnięciu.
 

Kreda w płynie - do czego służy?


Kreda w płynie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych metod rysowania. Z jej użyciem stworzymy przeróżne linie oraz kształty, które po późniejszym zaschnięciu będziemy w stanie bez problemu zetrzeć. Te artykuły plastyczne są doskonałym narzędziem do tworzenia dzieł sztuki oraz swobodnego rysowania na tablicy.
 

Płynna kreda - jak używać?


Używanie płynnej kredy jest dziecinnie proste. Wszystko, czego potrzebujemy to wspomniana kreda, miejsce do malowania i dużo kreatywności. Dzięki płynnej konsystencji jesteśmy w stanie dowolnie ją rozprowadzać po powierzchni, na której chcemy tworzyć rysunki, napisy lub też oznaczenia. 
 

Mazaki kredowe białe i kolorowe


Mazaki kredowe mają wszechstronne zastosowanie, nadają się do użycia w restauracjach, pubach, kwiaciarniach, biurach podróży, salonach piękności, czy też wypożyczalniach samochodowych. Oprócz wspomnianej wcześniej prostej zmywalności zawdzięczają to dobremu nakładaniu na powierzchnie płaskie.
 
Te artykuły kreatywne oprócz standardowego białego, występują też w innych przeróżnych odcieniach kolorów. Dzięki temu namalowane za pomocą ich obrazki będą bardziej żywe oraz estetyczne. Wykonane nimi prace są podobne do tych stworzonych przez farby i pędzle do szkoły, ale w przeciwieństwie do nich ewentualne zabrudzenia wykonane przez kredę do malowania jest znacznie łatwiej usunąć. 
 

Kreda w sztyfcie - gdzie kupić?


Kreda w sztyfcie jest jedną z wielu metod wykonywania unikatowych prac plastycznych. Dzięki konstrukcji wykonania opakowania, używanie jej jest bardzo zbliżone do kleju szkolnego. Płynna kreda w takim opakowaniu przede wszystkim gwarantuje nam czyste ręce podczas wykonywania nawet tych najbardziej skomplikowanych ilustracji. 
 
 Najlepszym miejscem do szukania mazaków kredowych jest hurtownia artykułów szkolnych Biurfan. Znajdziecie u nas państwo przedmioty przydatne w procesie malowania wykonywanym przez wasze dziecko lub też was samych. W naszej ofercie posiadamy najprostsze rzeczy takie jak nożyczki do szkoły, czy też plastelina. Oraz też te jednocześnie niezbędne jak np. bloki szkolne

arrow_downward