Przestrzeń górna

Podstawka pod laptopa jest rozwiązaniem dla każdego kto pracuje na przenośnym komputerze. Umożliwia ustawienie ekranu na wysokości, która jest najbardziej wygodna do pracy i co za tym idzie – nie powoduje bólów karku czy szyi.

Komputer stacjonarny wymaga nieco innego rozwiązania jakim jest podstawka pod monitor. Warto o niej pamiętać, ponieważ prawidłowe ustawienie ekranu ma kluczowe znaczenie pod względem ergonomii miejsca pracy.

Jeśli zadbasz o optymalne ustawienie komputera Twoja praca będzie bardziej wydajna. Dodatkowo możesz zapobiec bólom karku i szyi.

Przestrzeń środkowa

Warto pamiętać, że praca przed komputerem związana jest z obsługą myszki i tutaj również świetnie sprawdzą się ergonomiczne podkładki. Oprócz tego, że stanowią odpowiednie wsparcie dla nadgarstków, dodatkowo zabezpieczają blat przed ewentualnym uszkodzeniem.

Jeśli więc borykasz się z bólem nadgarstków to możesz temu zaradzić. Stosując produkty ergonomiczne Leitz oraz Kensington dbasz jednocześnie o swoje zdrowie i wygodę.

Przestrzeń dolna

Jeśli lubisz pracę w pozycji stojącej, z pewnością spodoba Ci się produkt jakim jest mata redukująca zmęczenie Leitz Ergo Cosy. Mata poprawia krążenie, stymuluje utrzymywanie prawidłowej postawy i zapewnia odpowiednie wsparcie dla nóg.

Praca w pozycji siedzącej również wymaga ergonomicznych rozwiązań. Jednym z nich jest piłka do siedzenia, która świetnie zastępuje krzesło biurowe. Po pracy możesz ją wykorzystać do ćwiczeń gimnastycznych, więc jest to produkt 2w1.

Jak widać praca przed komputerem związana z utrzymywaniem jednej pozycji przez dłuższy czas może być wyzwaniem. Co jeszcze może pomóc na ból pleców i nóg. Z pewnością poduszka na krzesło i podstawka pod nogi. Dowiedz się więcej i zadbaj o swój komfort podczas pracy.

Przestrzeń górna

Czy wiesz, że ramię do monitora umożliwia odpowiednie ustawienie ekranu, aby praca przy komputerze była jak najbardziej wydajna? Jeśli pracujesz na laptopie, możesz wykorzystać podstawkę, która ustawi ekran na wysokości Twoich oczu. Sprawdź co jeszcze może zapobiec bólom karku i szyi.

Przestrzeń środkowa

Doskwiera Ci ból nadgarstków? Można temu zaradzić. Ergonomiczne podkładki pod klawiaturę i mysz zapewnią komfort podczas pracy biurowej. Dzięki takim produktom dbasz jednocześnie o swoje zdrowie i wygodę.

Przestrzeń dolna

Praca przed biurkiem związana jest z wielogodzinnym siedzeniem w jednym miejscu. Co może pomóc na ból pleców i nóg? Przede wszystkim poduszka na krzesło i podstawka pod nogi. Dowiedz się więcej i zadbaj o swój komfort podczas pracy.

group_work Zgoda na pliki cookie